Najdi forum

Člani pozdravljeni .Rada vas berem . Imam pa vprašanje . Ste že imeli opravka z narcisom ,manipulatorjem in človekom ki očitke o njem rešuje z ignoranco ? Najdem sporočila od druge in njegove njej. Ga o tem vprašam ,vtaji vse skupaj . Počakam in zopet preverim . Ponovno ista oseba .Ta oseba ne ve zame . Mu napovem svoje takrat pa opazim da mu sploh ni mar zame saj druženje z njo nadaljuje kljub prepiru .Nato si premisli .Verjetno mu pri ta drugi ne gre vse po načrtu in prijadra nazaj. Se pogovori in pogovor se zdi uspešen kot z neko zrelo osebo . Nato šok. Oddaljil se je samo na pol od nje …….znorim in grem .Nato se začne njegovo manipuliranje s tišino, občutek dobim da sem jaz ta grozna in da je on to vse skupaj moral početi . Jaz ne morem verjeti da je človek ki je preživel z menoj toliko druženj psihopat, moten človek…..

Zakaj pa se sploh še ukvarjaš z njim, če si napisala “…….znorim in grem.”?
Če si šla, se ne vračaj, ker z vsakim vračanjem samo prispevaš k njegovi samovšečnosti in egu, sebi pa zbijaš vrednost in se pogrezaš v blato izkoriščevalskega odnosa.
Pojdi, pozabi nanj in naj ti bo izkušnja z njim v opomin, v kakšen odnos se ne smeš več spustiti.

Kako ves, da manipulira? Mogoce mu pa tisina pase. Mogoce celo tebi daje moznost, da se umiris, glede na to, da si znorela in oddivjala. Ce ti od njega nekaj pricakujes, se ne pomeni, da je on tebi to dolzen ali pa sposoben dati in zato se ni manipulator. Seveda mogoce to pocne nacrtno, vendar iz tega zapisa to ni razvidno.
Manipuliramo pa tako ali tako vsi, eni bolj drugi manj. Vsak se sam odloca, koliko manipulacihe drugemu dovoli.
Ce mu je tako malo mar zate, bos zal to morala sprejet in se odlocit ali je vredno iti z njim naprej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

“Ste že imeli opravka z narcisom ,manipulatorjem in človekom
ki očitke o njem rešuje z ignoranco ? “
Uhhh… pravkar si opisala 95% slovenskih direktorjev.
Kaj je drugo novega ?

Dokler to dovoljuješ (beri: še vzdržuješ kontakt z njim), tako dolgo te lahko manipulira dalje. V trenutku, ko boš imela lastno hrbtenico, se postavila zase, povsem prekinila vsak kontakt z njim, te tudi on ne bo več mogel manipulirat.

Moraš vedet, da ljudje z nami delajo tako, kot jim mi dopustimo. Večina vas vedno joka ter toži nad tem, kaj nekdo drug z vami počne, a ne opazite, da mu vi to dovoljujete, zato pa to dela.

Kje si ga pa spoznala? Online? Tudi jaz sm takega online spoznala.
Takrat sm nažalost ugotovila kaj pomeni covert narcissist 🙁
isti silent treatment itd; vse znake je imel.

Ne vem, na sebe glej, je hudo, pogovori se in pa prekini stike:/

New Report

Close