Najdi forum

Star sem 36 let imam dva otroka in partnerko s katero sva skupaj že 14 let, sem njen prvi saj sem jo spoznal ko je bila zelo mlada. Moram povedati, da jo imam zelo rad in jo spoštujem ter ji nikoli ne želim prikrivati stvari.
Pred kratkim je dobila novo službo in tako sem spoznal njeno sodelavko katera je tudi poročena in ima tri otroke. Par dni nazaj sem se oglasil pri njej v službi in ko sem jo zagledal me je nekaj na njej tako privlačilo….Vse skupaj je še slabše ker je komentirala moji kako sem ji dober (moja mi je to povedala in ji razložila da sem to jaz, njen partner, kar prej ni vedela).
Nikoli se mi ni zgodilo da bi me nekdo tako privlačil kot ona. Samo še na njo mislim in zdi se mi da bom počil če nekaj ne storim v tej smeri. Vem, da ima družino in jaz tudi vendar si ne morem pomagati. Moji sem povedal da me pač privlači njena sodelavka saj si resnično vse zaupava in je samo zamahnila z roko saj ve da je nikoli ne bi prevaral in jo pač mal hecam.
V najini zvezi je vse o.k samo sex postaja (oz. je že dalj časa) monoton in ne nekaj v čemur bi užival.
Moja skoraj vsak dan razlaga kako ji je to sedaj najboljša kolegica in da se full razumejo, ko mi govori o njej sem vedno bolj prepričan da sva za skupaj saj sva oba bolj športna tipa in kot sem razbral ima zelo rada sex kar pa doma ne dobi (kot jaz). Vem da sem ji telesno všeč ona pa meni tudi.
Prepričan sem da če ji dam vedeti da me privlači bi končala med rjuhami zato res ne vem kaj storiti.

Tole je pa recept za katastrofo apokaliptničnih razsežnosti.
Uničil boš obe družini in otroke obeh družin.
Svarim te, prste stran, dokler je še čas.

Čisto preprosto. Če bi imel svojo ženo res tako rad kot govoriš, o tem ne bi niti razmišljal. Se predstavljas, kako bi prizadel svojo ženo, če bi jo prevaral, pa še to z njeno prijateljico?

nova
Uredništvo priporoča

V najini zvezi je vse o.k samo sex postaja (oz. je že dalj časa) monoton in ne nekaj v čemur bi užival.

V vajini zvezi še zdaleč NI VSE ok!
In dokler se ne bosta POGOVORILA o tem (ja, VELIIIKOOO bolj zajebano kot mal poseksat ženino sodelavko), se ne bo NIČ spremenilo na bolje.

To mi je vedno vsec. Vse je ok, le to pa to in to manjka. Ce zeno res spostujes, potem ti mora bit kristalno jasno kaj (ne) storiti. Ce pa kar nekaj govoris, da se lepo bere, je pa to druga stvar.
Pa povej zeni, da bos njeno sodelavko kresnil in bos upraviceno lahko rekel, da jo spostujes. Se bolje pa bi bilo, da malo pocakas. Glava se bo ohladila brez, da bi za sabo puscal razdejanje. Ni ne prva, ne zadnja ki ti je bila vsec, kako ti to ni jasno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako zelo lahko izgleda vse skupaj.. Ne morem verjeti,s kaksno lahkoto gledas na zivljenje!
Se zavedas,dragi mozakar, kaj bos mogoce z enim nepremisljenim seksom izgubil? Pa mogoce ne bo niti tak,kot si zelis in predstavljas? Sprasujem te, je vredno? Umiri mozgane in tam spodaj in trezno razmisli.
Pridruzujem se ostalim,ki so ti rekli,ce bi bilo vse v tvoji vezi ok, ne bi brali zdaj tvojega pisanja..

V najini zvezi je vse o.k samo sex postaja (oz. je že dalj časa) monoton in ne nekaj v čemur bi užival.

V vajini zvezi še zdaleč NI VSE ok!
In dokler se ne bosta POGOVORILA o tem (ja, VELIIIKOOO bolj zajebano kot mal poseksat ženino sodelavko), se ne bo NIČ spremenilo na bolje.
[/quote]

Točno.

Imata gleda res lep odnos, občudujem pare, ki to zmorejo in posebno ženske, ki so tako samozavestne. Imaš res lepo partnerstvo, ne ga umazat z lažmi.

Daj se pomeni z njo še o tem malo bolj podrobno. O tvojih potrebah in nagonih. Če si res vse zaupata, bo to v vajinem stilu. Povej, kako se počutiš, mogoče se bosta domenila skupaj za kakšno popestritev, da ne bo tako monotono, da dobiš, kar rabiš.

New Report

Close