Najdi forum

Zanima me ali mi kaj pripada, ko me je imel partner prijavljeno pod samsko gospodinjstvo?
Nisva bila poročena.
Nimava skupnih otrok.
Imava oba po dva otroka iz prvega zakona.
Vseskozi sem imela svoj dohodek, skrbela zanj.. Itd..
Vso premoženje pa je pisano na njega.
Lp

50% vsega ,,,

To si pa kar malo preveč na kratko opisal. Česa vsega? Tega, kar je on posedoval pred začetkom zveze, ji gotovo ne pripada 50%, pač pa bo kolikor vem nula. 50% je le tistega, kar je bilo ustvarjenega v času trajanja zveze.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

50% vsega, kar sta pridobila med trajanjem zakona. Vse kar je od prej se ne deli,

50% vsega, kar sta pridobila med trajanjem zakona. Vse kar je od prej se ne deli,
[/quote]

Exactly !

Samsko gospodinjstvo? Misliš ločeno gospodinjstvo? Če je temu tako, si upravičena do 0.0%.
Ko sem se 10 let nazaj prijavljala na partnerjevem naslovu, mi je na občini sama rekla, da če greva narazen, nisem upravičena do ničesar. Skupno gospodinjstvo pa je 50:50, ampak samo tisto, kar se je v teh letih ustvarilo.

New Report

Close