Najdi forum

pravijo, da vec glav vec ve.. torej na kratko moj problem. od doma se odselil hitro po polnoletnosti in od takrat skrbim sam zase,tudi v casu studija sem redno delal.. kakor koli. v tistem casu (sedaj sem 30) sem tudi spoznal mojo zeno. samozavestno, veselo mogoce malo razvajeno.. kakor koli, je dobra zena, prava domacica. imava tudi otroka. pred vec kot tremi leti sem spoznal zensko (poroceno) beseda ie dala besedo (tudi alkohol je pripomogel) predvsem pa ne znam razlozit nekaj na njej.. izgubil sem glavo. pristala sva v postelji. sicer nisem varal , nisem niti takrat iskal ali nameraval.. neustavljiva privlacnst.. pozabil sem na vse. potem sva se veckrat videla in bilo je cudno (oba sma svoje partnerje varala prvic) vedela sva da ni ok .. da sva “prasca”..ampak kemija je zmagala. vmes sva se veckrat “razsla” in se spet “nasla”. ona je osamljena saj ima njen moz odgovorno delo in je veliko odsoten… jaz pa.. moja zena ,je kot zena zlata, tega se zavedam. ampak ona vec ni moja ljubimka, moja zaupnica moja.. kot je nekoc bila. zadnja leta (se veliko preden sem prevaral) se ona ukvarja s tem, kaj mislijo sosedje kaj mislijo njeni fb prijatelji kaj misli ne vem kdo vse.. ukvarja se z otrokom, je dobra mama.. rada ima denar. ce bi vpr. njo bi rekla da smo popolna druzina, veliko delam in posledicno veliko zasluzim, kar jo veseli.lahko si privosci (mo) kar (skoraj) kar zeli in kot zgleda je njej to dovolj.navzven smo popolni (se smejimo skupaj iz slik ki jih objavlja na soc.omrezjih).ampak jaz v sebi umiram. ne odkar seksam drugje, ze prej. nikoli ni bila pretirano navdusena nad spolnostjo, in nasploh tudi ko ji je, samo dve tri pozi in je za njo to to oz prevec. veliko stvari se ji “gnusi” npr. oralno zadovoljevanje.. ne kregamo se veliko oz sploh ne, ceprav se slisi noro, jo spostujen in sem ji hvalezen za vse kar je v zivljenju naredila zame.skupaj sva prebrodila veliko kriznih casov.. ampak vedno bolj jo dojemam, kot sostanovalko ali prijateljico..ker me je toliko zavracala kljub mojemu trudu na vse mozne nacine (tudi doma pomagam) sem na neki tocki obupal. ko zacnem temo o spolnosti, oz hocem nezno napeljat pogovor na to se razjezi in mi ocita ,da mi je samo do tega (kar sploh ni res ampak zdrav 30 letnik potrebuje vec kot dvakrat na mesec-pa se to -če) ..
ta druga, je pravo nasprotje. uziva v spolnosti, obozuje moje telo,je strastna, divja. . razcistila sva takoj na zacetku da se se nihče ne bo ločeval, da “samo” seksava, ker obema to manjka. nikoli ne ogovarjam svoje zene, niti ona svojega moza. nje moja zena ne zanima, nikoli je niti ne omeni, jaz vcasih recem kaj cez njenega moza, ampak ona pa se res ni nikoli nic cez mojo zeno.vcasih sam sebe zalotim, da njenemu mozu zavidam. na zacetku sem se bal, da se bo zaljubila, zdaj me moti da se ni. pa nocem tezav doma ampak vseeno je malo bolece za moj ego,ko mi da vedet (in tako tudi kaze) da se lahko zabavava in to je to. ona je res lepa sexy zenska. vcasih se v njeni blizini cudno obnasam, zelo sem hladen in zadrzan do nje, saj nocem da misli, da mi kaj pomeni.
z zeno sem vecino svojega zivljenja, pred njo sem imel par (sedem) spolnih partnerk, ta sedaj(ljubica) je najbolj divja, orgazmicna .. ob njej se pocutim pravi moski.
ne vem kaj naj nardim,tako vec ne gre. ampak take ljubice zagotovo vec ne bom imel nikoli, verjetno tudi take zene ne. sprasujem se ali naj ostanem z zeno in se pac sprijaznim s seksualno lakoto?. z zeno se o spolnosti pogovarjat ne morem, ker vseskozi samo ocita na koncu pa se namuli in se par dni sploh ne pogovarjamo. zdi se mi,da sem cel cas vse delal jaz, se trudil za vse, da bi njej cim bolj pomagal, da bi imela cim vec,kar si pac zeli.. ona pa mi pri mojih zeljah nikakor ne pride naproti. nekateri kolegi so mi v hecu omenili, da sem copata.. sedaj pa vedno bolj tudi sam razmisljam o tem.

Popolnoma razumem, da si v tej situaciji zmeden. Ena ti daje varno druzinsko gnezdo brez seksa, druga bozanski seks. Ne vem pa,koliko casa bo to teklo oz.koliko casa bos to lahko vozil. Iz tega, kar si napisal, je razvidno, da bi si zelel,da bi bilo tvoji ljubimki vec do tebe. Tako pa ti daje vedet, da te ima izkljucno za seks. M
Kaj bos naredil? Po moje bos peljal naprej dokler bo mogoce. Vprasanje pa je, kaksna bo zenina reakcija, ko bo izvedela. In nekoc bo. V to si lahko preprican. Mogoce se bo potem ona odlocila se zate..

Zakaj pa tako več naprej ne gre? Saj ne da podpiram, ampak zdaj si itak že v “prekršku”, zato me zanima, zakaj več ne gre tako naprej.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Spet eden s polno pizdo, ki se je naveličal svojega idealnega življenja, v katerem nima problemov z financami, odgovornostjo, nespostovanja svojega partnerja, …itd.
Tako urejeno življenje imaš, da si se ga naveličal in se začel malo gonit na okol! ma ti si kaliber prve klase! sedaj je pa žena kriva, ker ti ni idealna ljubimka!
Nekak imam občutek, da si do vsega prišel prelahko, drugače bi bolj cenil, tisto kar imaš doma, ženo, otroke, hišo,…?

hvala za odgovora..
tocno tako je, varno druzinsko zavetje na eni strani, bozanski seks na drugi.
tako dalje ne gre, zaradi vesti.ne vem kako naj razlozim, razocaran sem nad zeno. ne rabim bozanskega seksa ,kot ga imam z ljubico, zelim si le da bi pokazala vsaj malo zelje strasti.. sem najprej sam iskal miljon izgovorov v njeno korist (rodila je, otrok je majhen, itn) in potrpezljivo pomagal, cakal in zaviral svoje zelje oz. potrebe.zdaj je otrok ze v soli, postavo ima ,kot je imela pred porodom.. ne vidim vec nekih razlogov zakaj je taka.. saj nikoli ni bila ne vem kako mahnjena na spolnost, ampak da bi vsaj obcasno bilo kaj iz nje , pa bi bil nekako zadovoljen. Kot da ziviva vsak na svojem planetu ona srecna, vesela,prepricana kako zelo popolna druzina smo, jaz pa :/ . V bistvu je tako zelo samozavestna, da cetudi bi slisala kaj (o varanju) dvomim da bi verjela.
Tudi meni ni vedno do marsicesa, pa naredim za njo in otroka ,kar le lahko. Zelim si zaspati in se zbujati ob zenski, ki ji bodo vsaj priblizno pomembne tudi moje potrebe ( ki so za moje pojme normalne,pac malo vec seksa). Ceprav res na vse drugo nimam pripomb, sem razocaran.
Ljubica pa kot da je se ona z nekega svojega tretjega planeta, ona pa vidim, da poskrbi za gospodinjstvo otroka. Doma ima toliko seksy pizamic in oblacil (za svojega moza, pa tud za mene kdaj) kot ima moja zena srajc ali trenerk. Vem da ni popolna (vara ce ze drugega ne) ampak vcasih se zalotim, dazavidam njenemu mozu. Nicesar jim ne manjka, ampak pri njej se vidi ,da denar ne igra pomembne vloge, moja zena pa na vse gleda skozi denar. Ljubica prosi moza naj manj dela neglede na morebiten manjsi zasluzek, da bi bila vec skupaj, moja tega ne rece nikoli.
Vcasih me prime in bi spakiral, se odselil najraje v tujino,ampak ljubim svojega otroka in tega zaradi njega nikoli ne bi naredil.Pocutim se “ujetega” in nikjer ne vidim prave resitve. Za sebe si nikoli ne bi mislil, da bom varalica, razocaral sem sam sebe.. razocarala me je zena, mogoce se bolj kot zmeden, bi se lahko opisal z besedo razocaran.
hvala za mnenja

o moj bog. polna rit vsega. a misliš pa da tvoja žena ne čuti da skačeš po drugi? kje pa najdeš čas za kur***ijo, če si tako vzoren mož in oče? če mene vprašaš bi iz ženinega zornega kota zgodba zvenela zelo drugače. zavidaš možu od ljubice? kaj točno? to, da se ku**a med tem ko on dela oz. je odsoten?
bolnik

prelahko? nic v zivljenju mi ni bilo podarjeno. Od polnoletnosti skrbim sam zase, poprijel sem za razlicna dela, v casu studija fizicaril in ravno tako koncal solanje, ko marsikateri sosolec, ki ni rabil delat nic, ni koncal.
nikakor ne “zahtevam” idalne ljubimke, ampak dokaj redno spolnost, za katero mi ni potrebno prosit ali se pocuti da je z mano kaj narobe ,ker pac to zelim/potrebujem. Tudi jaz ne ocitam zeni njenih obrvi, trepalnic, na tone oblacil(kar,mimogrede, v veliki vecini financiram jaz)in ne vem kaksnih pripomockov .. zelim samo zeno, ki jo bo zanimalo tudi kako srecen je njen moz , in ne samo to, kaj si drugi o nas mislijo oz koliko idealni po njenih kriterijih se kazemo oz bi naj bili. Ze z odkritim pogovorom o seksu, brez ocitkov bi bil zadovoljen.
Ona jensrecna. Pravi, da zivi svoje sanje, jaz pa ….

dajati nasvete ‘prascima’ (kako ‘pravilno’ sam ugotavljaš) zahteva da se normalen človek spusti na prašičji nivo oziroma vaš nivo. In ker tega nimam namena vam lahko samo svetujem da zamenjate svinjak. Ker v vašem se je nabralo toliko svinjarije da ne vem kako sploh še dihate … 🙂

Te bo udarilo po glavi. Še vsakega je. NE ceniš tistega kar imaš

Drugače pa se je tukaj za vprašati, zakaj si se poročil s tako do katere ne čutiš nič. Zakaj si ji naredil otroka? Če bi ti res sebe preživljal od 18 leta, pa bil res tak kot pišeš, bi ti cenil ljudi, bi cenil sočloveka. Tako sii pa navaden egoist. Si tipični predstavnik današnje mladine, ko vsako sekundo hlastajo za užitkom, čim hitreje, čim intenzivneje in čimvečkrat. Ampak na koncu ostaneš prazen. In poročil si jo, ker dobro veš da je huda, da si se pohvalil z njo. Sedaj pa kar naenkrat ni več dobra kajne. Je hudič če ne poznaš ljubezni

Zelo mogoče, da je gor zrasla v prepričanju, da je pomembno, kako te drugi vidijo in ne to, kako se imaš sam, kako se sam počutiš in kako si sam zadovoljen s svojim življenjem (ne glede na, če te drugi obirajo). Ne vem, sicer, kako močna sreča je to lahko, vendar če drugačne nikoli ni občutila, je verjetno niti ne pozna. Očitno je strah pred tem, kaj si bodo drugi o njej mislili, močnejši in pomembnejši od tega, kaj njej govorijo njeni lastni občutki. Lahko da so ji starši odvzeli pomembnost njenih občutkov. Ampak to potem lahko pomeni tudi to, da je tudi tebe izbrala na podlagi tega, kar si bodo drugi mislili o vama (njej) in ne podlagi tega, kako se ona s teboj počuti in predvsem, kako se TI OB NJEJ POČUTIŠ. Verjetno se to bere malo strašljivo, verjetno se tudi žena ni odločala povsem na podlagi tega, kaj bodo govorili drugi in je pri tem uporabila tudi nekaj svojega čuta. Prav veliko pa tudi ne, kako se mi zdi.
To sklepam na podlagi tega, kar pišeš sam. Lahko bi svoje mnenje spremenil, če bi se oglasila še tvoja žena.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po vsem prebranem me zanima, ali sta se z ženo, že kdaj, zares zares odkrito pogovorila?
Si ji povedal oz.dal za prebrat vse to, kar si tukaj napisal?
Si ji predlagal zakonsko terapijo?

Če je bila, kot praviš, že od samega začetka z manjšimi seksualnimi apetiti od tebe, zakaj potem poroka z osebo, kjer vama seksualnost pomeni nekaj povsem različnega?
Zakaj je TEBI to dejansko ustrezalo, se zavezati v zakon z osebo, ki čuti in čustvuje tako drugače od tvojih potreb?
Lasten zapik pred lastnim izražanjem samega sebe?

Če je ali bo zavrnila terapijo, pojdi sam in razčisti za zdaj in za v bodoče, kje so tvoji strahovi, kje je tvoj “umik” in od česa, da si se vezal v zakon s to osebo.

Ljubica je zgolj beg pred bistvenim.
Začasen uvid, kaj si pravzaprav Ti SAM (kot verjetno tudi tvoja žena, na malo druigačen način) ne upata živeti.
Zato sta si izbrala zapik. Ona na svoj način, ti na svojega. A druži vaju isto: odmik od čutenja, iskrenega odnosa.
Ona se je prepričala, da je vse ok, ti si zlezel ven, v smislu, da si začel dojemat, da ni vse ok.

Žena ni srečna, verjemi. Vprašanje je samo, koliko sodelovanja bo možno z njene strani, ker živi v zanikanju, da je vse ok.
Je korak za tabo (zanikanje).
Po drugi strani pa si ji dal sam v roke še municijo (varanje-ljubica), kot zelo močan razlog za še vnaprejšnje nesodelovanje. Tehten razlog, da bo ostala v svojem svetu aseksualne “sreče”.

Ali po domače; ni te jebala pet posto, zdaj te ne bo sto posto. V obeh pomenih besede.

Po vsem prebranem me zanima, ali sta se z ženo, že kdaj, zares zares odkrito pogovorila?
Si ji povedal oz.dal za prebrat vse to, kar si tukaj napisal?
Si ji predlagal zakonsko terapijo?

Če je bila, kot praviš, že od samega začetka z manjšimi seksualnimi apetiti od tebe, zakaj potem poroka z osebo, kjer vama seksualnost pomeni nekaj povsem različnega?
Zakaj je TEBI to dejansko ustrezalo, se zavezati v zakon z osebo, ki čuti in čustvuje tako drugače od tvojih potreb?
Lasten zapik pred lastnim izražanjem samega sebe?

Če je ali bo zavrnila terapijo, pojdi sam in razčisti za zdaj in za v bodoče, kje so tvoji strahovi, kje je tvoj “umik” in od česa, da si se vezal v zakon s to osebo.

Ljubica je zgolj beg pred bistvenim.
Začasen uvid, kaj si pravzaprav Ti SAM (kot verjetno tudi tvoja žena, na malo druigačen način) ne upata živeti.
Zato sta si izbrala zapik. Ona na svoj način, ti na svojega. A druži vaju isto: odmik od čutenja, iskrenega odnosa.
Ona se je prepričala, da je vse ok, ti si zlezel ven, v smislu, da si začel dojemat, da ni vse ok.

Žena ni srečna, verjemi. Vprašanje je samo, koliko sodelovanja bo možno z njene strani, ker živi v zanikanju, da je vse ok.
Je korak za tabo (zanikanje).
Po drugi strani pa si ji dal sam v roke še municijo (varanje-ljubica), kot zelo močan razlog za še vnaprejšnje nesodelovanje. Tehten razlog, da bo ostala v svojem svetu aseksualne “sreče”.

Ali po domače; ni te jebala pet posto, zdaj te ne bo sto posto. V obeh pomenih besede.

Popravek: zdaj te ne bo 70%..upanje umre zadnje.. 😉

Mene bi tudi prizadelo, če bi me partner telesno odklanjal, ker to ni samo seks, to je pomemben ali celo najpomembnejši način izkazovanja ljubezni med dvema zdravima osebama. Ki se imata seveda radi.
Jaz take zakone vidim kot članek o stajlingu v kakšni bleščeči reviji ali FB profil z veliko všečki.
Pa si kdaj ženi povedat to tako, kot si tukaj napisal: prosim, vprašaj me, kako sem?
Ne vem, kako da že pred resno zvezo/poroko ne opazite, s kakšno osebo imate opravka, empatičnosti pač ne moreš skrivati, to si ali nisi. Verjetno si bil bolj pozoren na njeno zunanjost kot notranjost. To je zdaj cena.

Veš mladi mož, nekaj priložnostnega dela prek študenta, vzporedno pa primerjava s sošolci, ki so uživali v brezdelju, to ni težaško delo! To delo si opravljal, da si imel za pivo!
Najbrž tudi ne razumeš, ustvarjanje skupnega doma z znojem in žulji, skupaj s partnerjem. Zraven sledi medsebojno spoštovanje za skupno ustvarjanje,…itd.
Pa kaj bi tebi to govoril, ko pa takoj ko si se malce finančno osamosvojil, bi pa kavsal še malo naokoli!
Ne išči izgovorov pri ženi, da je razlog, da se goniš naokoli! Zabožjo voljo, majhnega otroka imaš doma, si še nisi prišel gor, da se svet ne suče več okoli tebe? in seveda tvoje kurbarije! Bedarij ti nažalost mi ne moremo izbiti izglave!
Najdi si hobi, da ti ne bodo šle neumnosti po glavi, zraven bo pa uničil, še nekaj življenj!

moj otrok vec ni tako majhen in ko je bil majhen sem bil jaz doma zvest.. kakor koli..
vseeno hvala za mnenja, nekatera mi pomagajo, nekateri samo obsojajo.zavedam se, da upraviceno. verjetno bi po nekaterih mnenjih mogel bit srecen in v celibatu ali ne vem..
se enkrat poudarjam da ne zelim da je zena divja ne vem kaka, naj bo vsaj taksna kot je bila.ali vsaj priblizek.
ja sem veckrat zacel pogovor na to temo ampak kot sem napisal z pogovorom ne pridem nikamor, razen do sodb. lahko se pogovarjava in veliko se, a o vseh temah razen tej.
in ne nisem z delom prek studenta sluzil za pivo ampak za stroske in najemnino, ker si takrat svojega stan. oz hise mogel provoscit.
lep dan vsem in hvala

In kaj če si bil zvest ko je bil otrok majhen. A je to opravičilo? ojojojojoj. kakšen bedak je postal oče.

Si imel toliko jajc, da si pred varanjem ženi odločno povedal, glej če ne bova seksala, bom si poiskal ljubico? Če si ji in ni bilo odziva, te ne obsojam. Samo resnično dvomim, da si ji upal dati ta ultimat.

V nasprotnem primeru pa nič ne opravičuje tvoja dejanja, pa če je tvoja žena aseksualna do lune pa nazaj. No, morda pa ima ona tudi ljubimca, malo jo potipaj v tej smeri, sej verjetno ti ne bo hudega, ker sta v tem primeru v istem položaju. Me zanima, kako bi to sprejel, da je tvoja žena tudi nekomu taka tigrica kot je tvoja ljubica tebi. Verjetno bi ti vdarilo na ego, to potrjuje dejstvo, da se ljubica ni zaljubila v tebe.

avtor:
Pa a si 100% da ženica nima nadomestilo za “home” sex? Glede na marsikaj slišanega je možnosti več kot 80% da je temu tko! Kako boš pa naprej se boš pa moral odločiti sam.. aja, “vse” so spodaj iste … no zgoraj je pa razlika, ne glej dol 😉

Jaz te pa čisto razumem. Podoben problem imam tudi jaz doma. Na videz srečna družina, no saj tudi smo. Otroka skoraj odrasla, lahko bi začela uživat, je pa stalno na telefonu. Igrice, mogoče še kaj drugega. Zredila se je, čisto se je zapustila, nič ne naredi več zase, kljub prigovarjanju. Seksa skoraj ni več, pravi da ji je čisto upadla sla, jaz bi pa še. In tu je problem, ali iskati drugje.
Do sedaj sem pobožno čakal da bo bolje, je pa ravno obratno. Ali ostati zvest in potrpeti ali najti vezano za občasne stike?

New Report

Close