Najdi forum

Z zeno sva v veze osmo leto ter imava eno leto staro hcerko letos sva se tudi porocila

Zanima me ali nadeljevati zakon ali ne ce ja kako

V vezi je bilo vse vredu do rojstva hcerke ko se je nekaj spremenilo nevem pa razloga za spremembo prj sva redno seksala veckrat na tedn tudi med nosecnostjo se pogovarjala in veliko stvari pocela skupaj

Po rostvu hcerke se je zacelo da sva se vse mn pogovarjala in pocela skupaj
Se ko je hcerka dobila trebusne krce sm jes ponoci vstajal ter se z njo sprehajal po hisi da so krci popustili med tem je zena spala zadnjih deset mesecel pa ko pridem z nocne dobim otroka v roke da nj se z otrokom obadam ker se je ponoci kao premetavala in ni spala da se bo ona lahko naspala pogovorov ni vec sex je pa le enkrat na mesec ce je

Zdi se mi celo da ji je otrok postal ovira januarja je hcerka nakazpvala da noce biti pri nj oz. ob njej zmerj ma probleme uspavat jo in nakazuje da ji je otrok bol v breme kot v veselje sploh ce je hcerka bol sintna

Predno zacnete pisati da se zensko telo in hormoni spremeni po porodu to tud sam vem

Zanima me ce ima se kdo tako ali podobno izkusno

Dragi moj – otrok je od obeh!!! Če misliš, da ti moramo dati medaljo, ker tu pa tam ponoči vzameš otroka v naročje, se motiš!

Ko boš ti spravil tenis žogico skozi svojega tiča in potem veselo takoj seksal kot zajček, se oglasi ponovno.

če bi bil sam seks problem bi bilo dobr dan nism glih tko neved kod predvidevaš sam jes od žene ne pričakujem medalje zato ker vzamem otroka ponoči kdaj v naročje niti zato ker ga pričakujem pa da se pogovarjava in počneva kaj skupaj

nova
Uredništvo priporoča

Ko otrok dopolni dve leti pa pol ali tri lete se zadeva obrne na bolje…
In vse se postavi na stare tire…
No razen pri meni, pri meni je začelo vse klapat, ko je otrok dopolnil dve leti….
Polek pa zvedel da me je 7.let nazaj začela varat in nehala pred 5imi leti… tak, da kako obrneš.
Vseeno je treba ženskam po porodih še kako skrbno stati ob strani…

New Report

Close