Najdi forum

Kako zves, ce obiskuje prostitutke

Prosim za pomoc. Ze dolgo casa sumim, da mi
moz ni zvest. Zacelo se je kmalu po poroki, ko sem bila noseca ni zelel sexa z mano, po rojstvu tudi ni bilo neke zelje. Skoraj vednobsem dajala pobudo jaz. Ce jonje on, je bilo ponavadi za oralni sex in to je to. Zgovarja se na utrujenost, manjsi libido od mojega. Tudi sicer je zelo zaprt in deluje nekako skrivnostno. V preteklosti mi ke ze precej lagal in me zelo prizadel. Je zeli spreten z lazmi in se ko sem ga dobila na lazi, je vse zanikal ali krivil druge.
Ko sem pred leti v njegovi brisaci iz rekreacije nasla dolg zenski las, ki ni bil moj je trdil, da je verjetno od snazilke. Postala sem bolj pozorna, vebdar odkrila nisem nic. Tudi ni deloval “zaljubljeno”, zato sem zacela sumiti, da je postedi prostitucija ali neka spetna zmenkarija samo za sex. Telefon ne skriva, samo parkrat je bil pred tvjem s telefonom, ko je mislil, da spim on hitro nekaj zaprl. To opazis. Sem potem gledala zgodovino, ampak se da tudi to zbrisat. Zdaj sumim, da izkorisca situacijo, ko pelje sina na trening. Enkrat je prisel z blescico na obrazu. Drugic sem spet nasla na puloverju blescice. Niti mu nisem povedala, ker bi seveda zanikal. Zatrjuje, da si vse domisljam in sem paranoicna.
Zanima me vase mnenje. Imam razloge za skrb ali sem samo jezna, ker je v postelji bolj hladno in iscem razloge.
Vsi predlogi kako naj ga odkrijem so dobrodosli. Hvala vsem

Če ne zmoreš sama, najemi detektivko. Menda je ena pri nas zelo uspešna.
Zdaj pa vprašanje: Partnerju ne zaupaš. Našla si že nekaj indicev, ki kažejo na težave pa še vedno ne veš kaj bi? Odgovori si na vprašanje: Zakaj sem s tem moškim?

Ko enkrat zabredeš tako globoko, da iščeš “dokaze”, da te partner vara, potem je nekaj hudo narobe, ali z samo samopodobo in medsebojnim spoštovanjem, ali pa dejansko s partnerjevim početjem. V bistvu sam ne moreš vedet, kje se nahajaš, žal pa tudi mi iz tega, kar si opisala, tega ne moremo vedeti.
V glavnem, menim, da je tvoj fokus usmerjen v povsem napačno smer, smer ki odnos uinčuje. Očitno pa je ta že precej načet, če je tako daleč.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

In ? Kako misliš da mi ‘ugotovimo’ ali te mož vara ali ne ?
Škoda da Mete Malus ni več …
Po navadi ko dobiš tovrstni občutek zadeva najbrž drži.

to z bleščicami in lasmi je tak tak – ker dejansko lahko to “stakneš” kjerkoli, seveda pa ni fajn to videt.
Kar pa se tiče samega odnosa med vama… Če se je to začelo z nosečnostjo, po porodu itd.. MORDA bi lahko bila tudi možnost depresije. Si se skušala pogovorit z njim v to smer ?
Morda niti sam neve ,da je padel v to.
Če pa seveda si prepričana da je vmes nekdo drug, največ živcev si boš prihranila da kot je nekdo omenil, najami zasebnega detektiva, in je to to. Morda pa prej pretehtaj še možnost o njegovem stanju – kako se je sam s tem spopadel – oz.kot razlagaš, se morda ni znal in se je začel zato odmikat…

pa vse dobro !

javite se mi na privat!

Za prostitutke je relativno preprosto odkriti: follow the money.

Za ostalo je že Marko: posvečanje interesov, energije, emocij v zgolj sumničavost do partnerja je relativno kontra-produktivno.
Če je odnos v osnovi slab, se ga ali popravi ali zaključi. To ni ameriški film ali zakonodaja, kjer prevara karkoli pravno pomeni.

De omnibus disputandum..

Avtorica, povej ali rugače vse štima pri vas, če ja, potem pusti pri miru, ne dregaj ima pač potrebe katere mu ti ne izpolniš, povej si vsaj malo kur.ba v postelji ali ležeš na hrbet, evo daj me, kaj pa morda nenavadne prakse, si mu kdaj dovolila kaj nenavadnga, ali se ti vse zdi nenaravno in grdo ?

Za prostitutke je relativno preprosto odkriti: follow the money.

Za ostalo je že Marko: posvečanje interesov, energije, emocij v zgolj sumničavost do partnerja je relativno kontra-produktivno.
Če je odnos v osnovi slab, se ga ali popravi ali zaključi. To ni ameriški film ali zakonodaja, kjer prevara karkoli pravno pomeni.
[/quote]

Hehe, ameriški filmi… Dobra. 😀

New Report

Close