Najdi forum

Lep pozdrav. Z soprogom sva kr v skripcah in ne najdem druge moznosti kot locitev…imava ne se staro 3 mesecno puncko in me zanima komu bi pripadal skrvnistvo nad otrokom? Vem da otrok ni last nobenih od starsev ampak nekdo pa more skrbet o otroku. Naj omenim da sama nimam nobenih dohodkov,mož pa dela v špediciji kod voznik po EU in ga ni doma po 2 3 tedna. Živiva v njegovo stanovanje ki ga je vzeu z kreditom. Bojim se pa da zaradi moje nezaposlenosti-dohodkov lahkk vzame otroka.. bi mi lahko kdo svetovau lepo prosim.

Glede na situacijo, je morda najbolje da pokličeš na CSD in vprašaš. Ampak če nimaš dohodkov, stopiš na CSD in štok višje ali nižje ter vložiš za soc.pomoč. Glede na to, kako majhen je še otrok, nevem kako bi sicer on skrbel zanj – ker če hodi v službo, za otroka ki je star 3 mesece nebo moral skrbeti ?
Vedno ni samo denar… Ne bom pametovala, ampak najbolša rešitev je vedno – POGOVOR…… ?
če pa nikakor ne najdeta skupnega jezika, pa kot sem omenila, stopi ali pokliči na CSD tam ti bodo najbolje svetovali, ker če greta narazen, bo vajina “zgodba” tako ali tako do tja do obravnave tudi prišla…

Pa vse dobro.

New Report

Close