Najdi forum

Naj povem możu da sin njegov ? Ko pomislim na sinovo prihodnost je bolje da sem tiho ,ko pomislim na moża se mi zopet zdi da je bolje da sem tiho,preveč bo prizadet tega pa nočem ,o sebi in slabi vesti raje sploh ne bi…Pa ne me obsojat.Zdaj je kar je tudi če me obsodite bo sin še vedno od nekoga drugega zato mi povejte kaj naj naredim?

Povej mu, verjemi tako je dolgoročno manj muk. Trenutno samo iščeš hitro nebolečo rešitev, ki pa to sploh ni.

A na moževu prihodnost ne misliš ? Na obstoj njegove krvi ?

nova
Uredništvo priporoča

Zelo podcenjuješ svojega moža, da predpostavljaš, da ne bo pokapiral. Saj ni neumen. Rešitev pa pozna tvoja vest in nihče drugi.

Tiho bodi,raje si ne uniči živlenja sebi sinu in možu.

Si 100% sigurna, da sin ni od moža?? In si sigurna, da bi resnica naredila bolje in lepše? In laž slabše? Niso vedno resnice rešitev. Boljše laž ,ki ne uničuje kot pa resnica, ki zmelje…. (razen, ce nima sin rdečih las kot vaški poštar 🙂 🙂 ) L.P

“Boljše laž ,ki ne uničuje kot pa resnica, ki zmelje.” – si se ti rodila maloumna ali ti to, kar tako, dobro gre od roke ?

“Boljše laž ,ki ne uničuje kot pa resnica, ki zmelje.” – si se ti rodila maloumna ali ti to, kar tako, dobro gre od roke ?
[/quote]

Maloumna Darwin -maloumna!!! Če ne bi bila taka, mi ti ne bi citiral komentarje kajne? 😀 😀

če bi bila fer bi povedala možu in sinu resnico, amapk od varalice poštenja ni za pričakovat, tako da.. sama si si skuhala, zdaj pa še pojej.

Maloumna Darwin -maloumna!!! Če ne bi bila taka, mi ti ne bi citiral komentarje kajne? 😀 😀
[/quote]

Ti si en izgubljen slučaj …

Ja bravo, čestitam.

tiho bodi,tud moj sin ni od moža,sem nastavila nekomu,ki je ploden,moj je streljal prazne naboje,od tega je 24 let in nikol ne bo izvedel

bruham kake pokvarjene babe…nič čudnega da se decu strga in babo zaštiha…men bi se tud…največja prevara kar je možna da ženska moškemu naredi, to je tako, kot bi vam vaš lastni mož iz maternice potegnil plod in ga pred vami ubil.


Prav neverjetno je kako ene osebe nimajo niti malo sramu.
Drugo je itak ‘optional-extra’.
Kakšen samo besednjak…’nastavila’ …. ‘streljal’ … 🙂
In kaj če te mož pošlje v smetnjak kamor sodiš in si najde drugo. In z to drugo ugotovi da je
neploden? Ali pa se ugotovi različna krvna skupina ? Si predstavljaš situacijo da sin nujno rabi kri in oče ponudi svojo. In medicinsko osebje jo sprejme brez preverjanja ker je pač oče in z
tem nehote fentaš sina ? Ehh … ima boga …

Ne povej. Itak brez genskega testa nisi 100 % ali je možev ali ljubimčev. Pa nehaj se sekirat, ampak raje uživaj.

Kaj takega lahko napiše samo psihopat …

moža nikoli ne bi zamenjala,je pa verjeten neploden,ker v 10 letih nisva zaplodila otroka, sin mu je celo podoben ,ker sem iskala sličnega moškega,to so stvari,ki se nikoli ne povejo

Zna biti zanimivo, če pride do kakega slučaja, bog ne daj, ko bi npr. sin potreboval matične celice ali kak organ…
Kljub vsemu gre za dejanje, ki ga moški občuti kot osebno, ultimativno izdajo. Redki, res redki to oprostijo.


Ti imas pa res razmisljanje kot moja tasca.bolje da se zlazes pa je

Ne povej. Itak brez genskega testa nisi 100 % ali je možev ali ljubimčev. Pa nehaj se sekirat, ampak raje uživaj.
[/quote]

Genski test ni 100%, temveč od 90 do 99%.. kar pomeni, da če bo 100’000 očetov testiralo otroke, bo od 10’000 do 1’000 družin doživelo absolutni stres, če ne celo ločitev na osnovi napačnega podatka!!
Otrok je njihov, samo genski test se bo “motil”.

Če ne naredijo pomotne zamenjave v porodnišnici, je pa otrok vedno od ženske.

De omnibus disputandum..

New Report

Close