Najdi forum

Nekomu moram povedati, ce ne se mi bo zmesalo….

Z svojmu partnerju zivima skupa ze 13 let, spoznala ga pri 17 bil vsa ta leta edini moski, ki se me je gdaj dotaknil….

Prijateljice so mi ko sem praznovala 3o r.d. rekle zdaj je pa resnicno cas, da zamenjas moskega v postelji, takrat se nasmehnem in cez nekaj casa mi na kavi tema sex in spet prileti vprasanje na mene “ce sem zadovolna z svojmu” recem da ja in one men sej ti sploh ne ves kako je, saj imas samo njega enkrat probi drugega da bos imela za primerjavo….

Zacnem tuhtat po parih mesecih pade odlocitev, najdem,probam in totalno na celi crti razocarana…
Pocutim se umazano da o slabi vesti sploh ne govorim. Nemorem v sluzbo samo sedim doma in se jokam. Tako me je strah kaj ce moj opazi ali mu naj jaz povem…. najrajsi bi v zemljo se pogreznala….

Kako naprej? Ali ta slaba vest mine?

Svojemu možu sedaj komot poveš, da je preverjeno med boljšimi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ha ha.

Ob takih prijateljicah ne rabiš sovražnikov. Pravzaprav si ti tudi sama sebi zelo učinkovit sovražnik.

nova
Uredništvo priporoča

Eno neumnost si naredila, ne naredi še druge, to da mu poveš, kakor ti bodo svetoval brezmadežni člani foruma. To ne naredi NEVER! To je tvoje breme ne predajaj ga naprej.

Kako naprej?

Hja čas celi vse rane. To da boli je dobro, pomeni da ti obžaluješ, da si vseeno v redu oseba, da imaš svojega fanta rada. Pasma žensk, ki je zadovoljna s prvim fantom in da bo to tudi zadnji je praktično izumrla. Bodi ponosna na to, da je tvoj prvi fant in da si zadovoljna. Padla si v skušnjavo, kača te je prepričala da ugriznes v jabolko. Nosi breme sama, s časoma bo postalo lažje.

Nisi nikogar ubila niti prizadela, razen sebe.

Glavo po konci!

Kača nima veze pri tem. Odločitev je bila izključno njena. Če se pusti drugim voditi, je tudi njen problem.
To, da ne bo povedala možu, kaj je storila, še ne prepreči možnosti, da mož nekoč izve za njeno prevaro. Kaj bo povedala, če sploh, je spet njena odločitev. Mi je pa žal njenega moža, ki mu ni jasno, da ima ženo, na katero se ne more zanesti.
Pasma žensk… Tale izjava je pa zelo šovinistična.
Gre preprosto zato, da so danes ženske preveč enakopravne oz. moški niso več. To omogoča sistem, ki v reali demontira moralne vrednote. Lastna čustva in hotenja prevladajo, družina pride na vrsto šele na tretjem mestu.
Prisega pri poroki… v dobrem in slabem… je postala le še ena neslana šala.

Samo, da ni šovinističnega podtona v poudarjenem, ane? Oz. da ne bi bil višek enakopravnosti, da si sploh (kot ženska) upam izrazit pomislek.

Moralne vrednote negujeta tako moški, kot ženska. Egoizem zadovoljevanja zgolj lastnih potreb se pojavi lahko tako na eni, kot tudi drugi strani. Z njim pa začetek konca odnosa.

Prisega pri poroki neslana šala? Kaj pa vem: s svojo sem resno mislila. Ni pa to obenem jamstvo, da resno misli tudi drugi.

Torej, če bi ti prijateljice rekle:
“Zdaj je pa že čas, da skočiš z nebotičnika, ker si 30”, bi ti skočila, ane?

Daj bodi poštena do sebe in malce pretuhtaj, zakaj si se dejansko spustila v skok čez plot.
“Prijateljice so tako rekle”, je kvečjemu izgovor za kakšno 10letnico.
Ti si pa TRIDESET, ženska!

Avtorica, a te smem pobarat koliko si stara?
Ko sem brala tvoje pisanje,se mi je zdelo,da imam pred seboj gruco punck,ki se igrajo odrasle..

Dobra seksualna povezanost se ne ustvari v eni noči. Ponavadi je potrebno vsaj leto dni, da se preko pogovorov in prakse nekako medsebojno “skalibrirate”.
Zato bi Vam svetoval malce več truda, preden titulo najboljšega v postelji, podelite nazaj možu.

Pa, z dovolj razgledanim ljubimcem, boste ugotovili, da se seks ne dogaja zgolj v postelji.
“Cel svet je oder” je rekel William.

De omnibus disputandum..

Sex je oblika komunikacije ali nasilje? Bi rekel da prej drugo.

Samo, da ni šovinističnega podtona v poudarjenem, ane? Oz. da ne bi bil višek enakopravnosti, da si sploh (kot ženska) upam izrazit pomislek.

Moralne vrednote negujeta tako moški, kot ženska. Egoizem zadovoljevanja zgolj lastnih potreb se pojavi lahko tako na eni, kot tudi drugi strani. Z njim pa začetek konca odnosa.

Prisega pri poroki neslana šala? Kaj pa vem: s svojo sem resno mislila. Ni pa to obenem jamstvo, da resno misli tudi drugi.
[/quote]

Hehe… O enakopravnosti govorim iz prve roke. Been there, done that, never again. :*
O morali in egoizmu sem pa pisal na splošno in se strinjam, da to velja za oba spola.
Enako sem pisal tudi za priseg… saj na poroki ne priseže le ženska, kaj ne?

Veš, ene ki varajo partnerje zato ker so se zaljubile v drugega bi mogoče še nekakor razumel.
Da prevaraš partnerja iz obesti, ta pa je nova … Res nimam besed… Tega najbrž ne bi počela
niti največja kurvetina v vasi. Kapo dol.
In kaj zdaj ? Zdaj bi rada pomirila vest ?
Kako da ti to obzirno povem da še ti boš razumela …. Hmmm….
Surprise ! It’s not going to happen !
Kako si lahko zasrala tako ‘odserji’. Imaš (zaenkrat) partnerja in se znjim pogovori.
Njemu pojasni da si ga prevarala zato ker ti se je ‘prijebalo’ oziroma ker so ti tako ‘prijateljice’ svetovale. Ali se ti, koza blesava, sploh zavedaš kaj si mu storila ? Za takšne kot si ti jaz bi resnično uvedel šeriatsko pravo. Da greš varat partnerja za prazen kura* nič ! Bravo punca. Čestitam.
Naredi uslugo tem tvojem partnerju in čim prej odjebi od njega. Ti potem pa skači z k* na k* kot čebelica Maja kolikor ti je volja. Sej za drugo niti nisi.

ps.
Ma ne skakat tako…brez veze…
Najprej vprašaj ‘prijateljice’ če je to ok z njimi.
Da ne boš falila k* in potem bo cel halo.

Naredila si eno veliko neumnost in večije ne bi mogla. Kje je bil partner, otroci, družina… ko si varala? Kapo dol.
In sedaj tukaj sprašuješ kaj naj narediš da se boš bolje počutila?
Si navaden egoist ker misliš samo nase, zato enkrat za spremembo povej partnerju kar si naredila in upaj ( pa res upaj ), da ti bo oprostil in da bo zmogel naprej s tabo..
Očitno ti ni jasno, kaj si naredila njemu in družini…
Če bo pameten, te bo brcnil skozi vrata in šel naprej z drugo, pošteno žensko, ki bo bolj poštena od tebe..

New Report

Close