Najdi forum

kako ste se počutili tisti, ki ste varali in se je za afero izvedelo. Kako ste se počutili, ko tisti, za katerega ste razkirali vse, družino, otroke, ni imel niti ene besede za vas. Meni se je to zgodilo. Oba poročena z otroci. Dobivala sva se 2-3x na teden. Sex čudovit. Maili vroči, polni ljubezenskih izjav. Potem pa… Ko sta najina partnerja zvedela, za mene ni želel več slišat. Ko sem mu parkrat še poslala sms, me je samo poklical naj mu dam mir. Res lahko po pol leta lahko človek kar tako nekoga izbriše? Upam, da me ima še vseeno rad in, da me tako zavrača zato, ker se boji žene. Mislite, da je možno, da bova še kdaj skupaj. Jaz sem svojega moža pripravljena takoj zapustit zaradi njega…Prosim pomagajte mi z svojimi izkušnjami, ne samo na pamet obsojat.

Ko sem izvedela, da ima moj mož ljubico, vrgla sem ga ven iz stanovanja. Spal je pri svoji mami, ljubico je skenslal, pa mene se ni nič bal. Da ne pišem kaj vse mi je razlagal o njej. Res si ne delaš usluge. Ker verjetno zdaj, ko je doma v takem peklu morda postopku razhoda, si ti zadnja na katero pomisli.

Neki razmišljam …
Če je tebi, z možem ter otroci, uspelo dobivati se 2-3 krat na teden z honorarnim jebačem,
to mi v bistvu pove vse, kakšna oseba si ti,tvoj mož, brak, in zakaj te je kuronja skenslal ob prvi
priliki.
Ker nisi oseba ki bi se resno zamislila nad tem kaj dejansko počneš (več kot očitno je da živiš v nekem svojem svetu kjer je pamet rekla aufwiedersehen), svetoval bi ti da se čim prej ločiš .
Tvoj mož si najbrž zasluži boljše.

nova
Uredništvo priporoča

Zagotovo te ne ljubi, zanj je to, kar se je zgodilo, napaka. Žene se ne boji, le z njo želi ostati. Če se koga boji, se boji tebe, tega, da bi ga še klicala, morebiti, ko bo ob njem žena in bo zaradi tega sledil prepir doma. Čeprav si morda misliš, da mu je lahko in te je kar izbrisal, si lahko prepričana, da ima sedaj zelo težko življenje in se najbrž trudi ohraniti zakon. Kar sta imela vidva, je imel, ker je bilo v nekem nerealnem svetu. Ta pa ni enak realnosti in v realnosti si želi biti z ženo, morda tudi otroki. Se boš morala sprijazniti, če boš ga klicala, te bo pa zares zasovražil. Tebi pa priporočam, da vseeno zapustiš moža, tudi če ne boš s tem drugim. Ker si očitno prepričana, da ni pravi zate.

Joj. Tako sem želela kak pozitiven odgovor. Dobivala sva se samo za pol ure po službi, ker je moral pol po otroke v šolo. Hm, problem je tudi, ker smo bli družinski prijatelji in smo se večkrat tedensko vidli tudi popoldan skupaj z otroci. prepričana sem bila, da me ljubi, ker mi je izkazoval naklonjenost, večkrat tudi napisal v mejlu. Žal je moj mož, ko si je prišel gor povedal njegovi ženi in od tistega dne me je začel ignorirat, in tudi ko se srečamo naju z možem ne pozdravita več. Moj mož niti ni vzel to za tako hudo zlo, bolj mi zameri, da je izgubil prijatelja… Eh, čudna zmešnjava…
Jaz si ga pa neizmeno želim, ker je to najboljši moški, kar jih poznam. Ona pa ga niti ne ceni. V vseh letih prijateljstva nisem opazla med njima kako posebno vez:(
A je kdo tu, ko se je na koncu razpletlo, da je vseeno zapustil ženo in zaživel z ljubico?
Prosimmmmm.

Uspešnih odnosov z ljubicami po ločitvi je relativno malo.
Razlogi pa so različni:
1. Po ločitvi se močno spremeni premoženjsko stanje obema ločencema. Prej samoumevne reči postanejo težko izvedljive.
2. Če so tu še otroci, se ob slabo sodelujočem ali nesodelujočem bivšem partnerju tudi časovna razpoložljivost zelo zmanjša in poslabša. Ker večinoma zamre ali se bistveno zmanjša tudi komunikacija glede osnovne logistike, povezane z otroki, je lahko tudi precej “presenečenj” v zvezi s stiki z otroki.
3. Nov partner/partnerka pomeni tudi spremembo življenjskega stila, kar prinese nove zahteve za prilagajanje pri obeh novih partnerjih in pri otrocih tudi, kar je lahko povod za nove težave in neskladja.
4. Ljudje si večinoma želijo urejenih in predvidljivih odnosov in udobja. Zaživeti na novo z nekom drugim pa praviloma pomeni zapustitev udobja, nova prilagajanja, skratka safer… zato se mnogi raje odločijo za reševanje zakona…
5. Precej razmerji z ljubicami/ljubimci temelji na idealizirani predstavi o drugem… Po tem, ko zaživita skupaj pa pridejo na dan še druge, bolj življenjske reči, ki pa to, idealizirano prestavo sesujejo. Mnogi ugotovijo, da oseba, ki so jo zapustili močno prekaša novo osebo, ki so jo tako idealizirali, da so za seboj pustili celo družino.

… sprašuješ o rečeh, ki so redke in imajo praviloma oz. morajo za uspeh imeti drugačne temelje kot so zaljubljenost in prevara, zato so tudi odgovori niso taki, ko si jih pričakovala.

Draga moja, hudo mi je zate. Ampak bom realna. Sta se pogovarjala da bi se ločila? Ponavadi moški, ki resnično ljubi, zapusti svojo ženo. Velikokrat ji tudi sam pove, da je konec. V primeru da ljubico ljubi, žena pa to odkrje, se na nek način oddahne. Očitno pri vama ni bilo tako. Najverjetneje je ob tebi čutil metuljčke, vznemirjenje in neke vrste zaljubljenost. Ampak to ni ljubezen, ženo pa najbrš ljubi, če se ti sedaj ne javlja in se je odločil boriti za zakon. Moški lahko taka čustva veliko bolj racionalizirajo kot me. On je postavil stvari ma tehnico in žena je zmagala. Verjetno se tudi žena sedaj zaveda da si ga želi nazaj in se trudi. Me pa skrbi tvoj mož. Mislim, da te tudi on ne ljubi. Niti slučajno ne tako, kot ljubimec svojo ženo. Njegova reakcija ni normalna za moškega ki ljubi svojo ženo. Mislim, da je tukaj tudi razlog, zakaj si sploh našla ljubimca in se tako hitro vanj zaljubila. Ker ti je dal nekaj, kar mož že dolgo ne. Vem, da si najbrš zelo žalostna. Ampak vsaka stvar je za nekaj dobra. Mislim, da se loči in si najdi nekoga, ki bo ljubimec in mož v enem. Ne živi v spominih in je pusti se zakonu brez čustev. Lp

moški 🙂
ženske:-)

ajmene
zdravka kmečka logika….če nekdo začne razmerje in mu ta oseba nekaj pomeni bo naredil vse da bo z njo/ njm ( se tudi ločil in to po hitrem postopku)
roko na srce …tvojemu ljubimcu in tebi je tak odnos ( neodgovoren brez obveznosti ) bil pri srcu in vama ugajal.
sedaj te boli samo tvoj lastni ego ker ni izbral tebe ampak ženo ( kar si itak že cel čas morala slutiti – ker o ločitvi in skupnem življenju zgleda ni bilo ne duha in sluha)

New Report

Close