Najdi forum

Za tiste, ki ste zaljubljene v svojega ljubimca… Kako se borite z mislijo, da nikoli ne bo vaš? Kako se borite z željo, da bi skrbele za njega, ga imele v svojem življenju? Je trenutek ko je misel o tem preveč boleča tisti trenutek, ko ga moraš zapustit? Ko se ne moreš več pretvarjat, da mu želiš da bi si uredil doma?

Kaj ?!? Dej neh’ no !
A nisi slišala da upanje crkne ta zadnje ?
Še je nade zate, brez skrbi …Glavo (kiklo) gor.
Preden vržeš gate v koruzo,lahko poskusiš z naslednjo zvijačo
(kaj maš za izgubit):
Anonimno obvestiš njegovo ženo da ji mož troši spermiče
na nekakšno maloumno k*tino tam nekje (kaj ona ve kdo kliče).
Če vrže smrad ven – ga dobiš ti.Tombola ! Bingo !
Dve muhe na en mah. 🙂
Ona se reši smradonje ti pa dobiš vestnega in poštenega moža.
Ideal od moškega.Ne bi te ta prevaral v življenju…,ni šans !
In živeli boste happy do konca vaših dni….Divota !
Še ceo kup otrok boste imeli ! (Pustmo stat zlobne jezike čigavi so).
Je vsaj vredno za poskusit, a ne ?
Za dobre stvari v življenju se je treba borit.
Kot levinja ! veš uno “Roarrrrr….” 🙂

O tempora o mores !

ps
Naredi to čimprej. Za takšnega ‘moškega’ je konkurenca velika.
Bo šel smradit drugje in ti boš ostala praznih rok.

O tem smo že.. V tejle temi imaš cel pok nasvetov ljubic, kot tudi literature: Nasveti žensk, ki so se lotile afere

De omnibus disputandum..
nova
Uredništvo priporoča

A glej fore naslova… “ljubice” ,ha,ha,ha
Mičkane muce…muckice … Buci,buci ….
Ma kakšne ‘ljubice’ ?
Kur*etine !
Za božjo voljo…dajte se enkrat pogledat v ogledalo.

Daaarwin s teboj je zmerom hujse 🙂
Sicer se zmerom na novo iz srca nasmejim ko berem tvoje komentarje- ampak ta je bil pa res visek 🙂

Po novem se ne slabo pise le zenskam- tudi moski kurbeki so na tem forumu kooncno na udaru nasega Darwina:)


Mah… malo mi gre na jetra ko nekdo koristi besedo ‘ljubice’ kot nekakjšen olepševalni okrasek
in se pri tem sploh ne zaveda kakšne tragedije stojijo za to besedo. Kot da je to neki normalnega ali ne vem kaj. Ljudje res izgubljajo kompas počasi …

Darwin
Izgubili smo kompas cist vsi…ampak res kamorkoli naokrog pogledas vidis da so odnosi na dnu..
Zdaj – ocitno ta pravih receptov za srecno zivljenje v dvoje ni…..
Nespostovanje….neiskrenost….varanje….
V vseh druzbah je enako….neglede na religijo…kraj…in cas….
Jeeeeeeba totalna od pamtiveka do sedaj – in vnaprej bo se slabse…..:)

ne mores spremeniti nic za nazaj…
In ne mores spremenit nobene varalice ok?..
…kar lahko naredis je da se pofuckas in zazivis srecen se to, kar ti ostane…

Si pa vredu clovek….sicer tezaaak za pop..
Imas pa tvoje vrednote – in to je to…

Srecno!

“In ne mores spremenit nobene varalice ok?..”

niti na kraj pameti mi ne pada …
“Maščevanje je moje” je rekel gospod…
On bo že ‘poskrbel’ za njih …
🙂

Poglej ni tako hudo. To je podobno, kot bi opazoval učence na izpitu matematike v 5. razredu na primer. V vsakem se najdejo kandidati, ki padejo na testu. Več, kot teh razredov opazuješ in bolj kot se osredotočaš samo na tiste, ki padejo, bolj se ti zdi, da matematike nihče več ne zna. Pozabiš pa na tiste, ki naredijo in gredo naprej brez večjih težav, le s tu in tam kako napačno enačbico. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjamem,da ce ljubis,je tezko razmisljati, da moski bo nikoli tvoj,da se ne bo zbujal ob tebi. Da ga ne bos imela in se bo vrnil k zeni.
Ceprav me je partner prevaral in sem v bistvu na drugi strani,poskusam razumeti custva tretje osebe. Smo ljudje.
Avtorica s katerega konca pa si? Mogoce bi lahko malo poklepetali

Vse kar je rojeno v grehu je že na poti v pekel.
A je to težko dojet?

tole si pa dobro napisal, ni kaj za dodati. Zakaj bi se sprijaznila s svojim statusom, če lahko dobitek z nekaj mahinacijami dobiš za stalno?

kaj naj rečem?
tudi meni je življenje na pot vrglo gnoj…pa sem stopila not in se očistila..gnoj pa je ostal in bo za vedno gnoj.
ugani kaj si ti v tej zgodbi

ha ha ha, točno to naredi, bravo Darwin.. upam da boš premagala vso konkurenco in da boš srečna in vesela do konca svojih dni 😉

New Report

Close