Najdi forum

Kako naj prekinem to agonijo

Lepo pozdravljeni vsi skupaj. No takole je pri meni. Imam partnerja s katerim se na področju iskrenosti samo sekiram . Najbolj me pa zanima kaj je s tem tipom narobe . Poleg mene se obnaša kot da sem edina umes pa ima razmerje ki ga seveda taji. Torej imam opravka s človekom ki ne more prekiniti z menoj in żiveti svoje sanje,ki pa so seveda nič drugega kot pa tekanje za suknjami. Kup sporočil v telefonu in nekatera spretno izbrisana ostala polna ljubezenskih izjav kot naprimer: lahko noč ljubezen moja .Ko sva se nazadnje zaradi tega hudo sprla je obrnil karte in sklatil zvezde z neba da ostanem z njim. Ostala sem z njim saj sem mislila da mu pomenim nekaj .Očitno mu res vendar ne dovolj da bi nehal letati s cveta na cvet,kajti po tistem prepiru in klatenju zvezd pa sem ga ponovno ujela na lażi . Ponovno je preslabo pobrisal sledi za seboj mirno mi je pogledat v oči in dejal ,da on teh izjav ni napisal čeprav naju je oba resnica in dokaz bodel v oči . Torej v času njegovega največjega truda da ga nebi zapustila in se je celo zaklel da nima z nobeno nič , je kljub vsemu v moji odsotnosti pisal drugi żenski. Zanima me kako ste vi ki ste imeli podoben problem odšli iz tega pekla ?? Vem da ga moram zapustiti vendar mi je pameten korak popolnoma odpovedal .

Najbolj me pa zanima kaj je s tem tipom narobe

Dokler te bo NAJBOLJ zanimalo kaj je z NJIM narobe, tudi pameten korak (neprej) ne bo prišel od nikoder.
In to je tudi razlog, zakaj ti je pameten korak popolnoma odpovedal.

Je ok če se križam z levo roko ?
(bog oprosti)
Tvoj post ima vse odlike tistega ‘kako prepričati že prepričanega’.
In kakšen smisel ima potem ti bilo kaj govoriti ?
Ti si že svojega spakirala med svetnike in …. to je to …
Hosanna !

nova
Uredništvo priporoča

Najbolj me pa zanima kaj je s tem tipom narobe

To je podobno kot s kadilcem, ki bi rad nehal kadit, ker se mu zdi, da bi tako morda bilo vseeno boljše, pa nikakor ne ve, kako naj se tega loti. Niti kaj preveč resno o tem ne razmišlja, samo govori o tem zaradi lepšega občutka ali vtisa.

Kaj je pa s tabo narobe, da vse to prenašaš, če obrnem vprašanje? A res na kaj takega ne pomisliš ob vsem tem, kar temu tipu dovoljuješ? Saj mu ti dopuščaš vse to, ne glede na to, kaj on vse obljublja v nekem momentu. On ve, da si naivna in te lahko kupi z besedami, dejanja bo pa že nekako prikril. Če pa ga odkriješ, ti bo pa že kaj lepega povedal. Torej, kaj je s tabo “narobe”, da ti malo pomagam…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne ceni te, to je dejstvo. Zanj si kot predpražnik pred vrati.

Kako je že René govoril v humoristični nanizanki ‘Allo ‘Allo!, ko ga je žena zalotila z eno ali drugo kelnarico?

Aja.. takole nekako je šlo: “You stupid woman.. xyx.”

Namesto XYX vstavi poljuben za lase privlečen izgovor. Vedno je deloval.

Če je torej zapis zgolj Vaja v slogu, je potrebno opozoriti, da ni preveč izviren. Že videno.

Če je zapis dejansko resničen, se pa sprašujem ali si sploh želite zvest monogamen odnos (ki je že sam po sebi težaven – s tretjimi osebami pa praktično nemogoč)?

Ne bi nemara raje prešli v “odprt odnos”, ker potem vsaj lagati ne bo več potrebno. Teoretično.
V praksi seveda Lažnjivi Kljukec, pardon René nadaljuje s svojo razvado, da pač zamolči vse udeležence.. ker mu je že v krvi, da najde čimbolj čuden izgovor.. in se naslaja že zgolj ob tem, da vidi ali se bo izmazal.
O tem sem bolj obširno tule: Transgresija kot povod za nezvestobo

Transgresija tukaj sicer ni glavni povod, je pa dodatni bonus za Baron Munchausen-a, pardon René-ja.

Ko ga slučajno zalotite med blow-jobom.. vam bo tako lahko rekel: “Ah, ti neumna ženska.. mar ne vidiš, da me je pičila kača in se je ubožica žrtvovala, mi izsesala strup in mi rešila življenje!!”

Ko ga boste nekoč zalotili med koitusom.. vam bo rekel: “Ah, ti neumna ženska.. mar ne veš, da imam zelo suho kožo.. in se je uboga revica ponudila, da mi malce navlaži kožo.. saj veš, da mi ne bo potrebno iti k zdravniku.”

Morda ste samo skrita oboževalka omenjene komične nadaljevanke ‘Allo ‘Allo! in se vam cedi med in mleko, ko lahko akcijske scene gledate v živo?

No, ne glede na to, je v vas perverzen užitek, da niste vredni ljubezni.. zato moški prostovoljci (ja, še več jih bo, če ne spremenite svoje lastne vrednosti – samozavedanja), pač to tudi nudijo.. skačejo za krili (ta analogija mi nikoli ni bila jasna, a so modni obsedenci in potem se tekstilom dajo dol?)..
Pardon, iščejo vse tiste ženske, ki bi rade izkusile osebno, da niso vredne ljubezni in so rade vreče za praznenje (kot se je učinkovito izrazil Dr. Janez Rugelj).
Vprašanje je bilo samo, kaj je bilo prej: moški, ki se radi praznijo.. ali ženske, ki rade izpraznijo?

Kako se takšno agonijo prekine?
Preprosto, ugasne se televizijo.. dosti komedij in predvsem španskih telenovel.
Samo, da se v resničnem življenju zaklene vrata in se jih več ne odpre.

Moč zapreti vrata in verjeti vase, pa bo izredno težko najti preko foruma.. so terapevtske skupine, terapije, ki vas tega lahko spet spomnijo – naučijo.

Mi, na daljavo.. bomo lahko rekli samo: “Life is stranger then fiction..”

De omnibus disputandum..

Kaj je zdaj to ?
Si začel tudi mene citirat ali kva ? 🙂
Za crknit od smeha …
Ha,ha,ha…

Kaj je zdaj to ?
Si začel tudi mene citirat ali kva ? 🙂
Za crknit od smeha …
Ha,ha,ha…
[/quote]

Da bi pa citral Vas osebno, ne pomnim.. dasiravno so “Balkanalije” dostopne vsem (javno dobro), ne zgolj Vam ali meni.

Zgolj zato, ker imate Vi svoj pogled na varanje, jaz svojega, to ne pomeni, da kdaj ne pride do strinjanja.. ali vsaj podobne perspektive. To je ona stara modrost: “Tudi pokvarjena ura, dvakrat na dan točno kaže čas.” Grem stavit, da gotovo obstaja še kakšna balkanska, bolj sočna prispodoba 🙂

Vidik na varanje, vzroke in posledice so pa seveda lahko zelo različne.. o tem smo že dostikrat. Dejansko ni “pravilnosti”, saj nam pišoči ponavadi ne podajo vsega.. in četudi jim to uspe, nam vedno manjka še druga plat medalje. V optimalnem primeru torej 50% podatkov manjka!!
Sprašujoči si tako lahko od mnoštva mnenj morda potem lahko sestavi sliko, da je nekaj vendarle narobe.. dvomim pa, da je pisanje ter branje dovolj katarzičen trenutek, da bi se kaj potem tudi zares zgodilo.
Včasih namreč res hud dogodek v življenju ne povzroči nobenih, prepotrebnih sprememb. Žal.

Zato se agonije nadaljujejo.. je pa AGONIJA zelo primerna prispodoba, ker dokler stari človek – človek, ki je živel na način, kot ga živi sedaj, ne “umre” – se torej spremeni (konkretno: zapre vrata takšnim izkoriščevalcem).. se bo smrtni boj nadaljeval.
In v tem konkretnem primeru, je smrt stare osebnosti, starega načina gledanja nase in življenja.. še kako koristna.
Vendar ne v smislu Feniksa.. ker ko se Feniks spremeni v pepel ter ponovno oživi.. je tu spet samo in zgolj Feniks – nič se ni zares spremenilo.. in agonija je večna. Neskončna.

De omnibus disputandum..

New Report

Close