Najdi forum

Pozdravljeni
Z partnerko ziviva ze skupaj 13 let in sem jo.varal 18mesece z ljubeznjio iz mladosti,vmes se mi je rodil drugi otrok,sedaj je prislo vse na dan torej je izvedela za vse ..čustva so zelo močna do ljubimke sedaj ,partnerica se zelo trudi in mi tudi oprosti za vsa dejanja..jaz nimam več prave volje le te ga popravit oziroma so moja čustva drugje..ker so vmes otroci so le ti edini dejavnik ki me drzijo trenutno doma in seveda strah kako bo zaživeti na novo z ljubimko v primeru moje ločitve..zanima me ce je imel kdo podobno izkusnjo in kako se je obnesla…v novem zivljenju.. Nova partnerica si želi seveda otroka kar pa mi najbolj po ugodu kljub temu da jo ljubim in je moje srce pri njej.To pa zato ker so se mi custva ohladila z sedanjo partnerko glih zaradi rojstva otroka ki ni bil najbolj načrtovan.Prosim za nasvet oz.če je imel kdo že podobno izskustvo..hvala

Ti bi rad nasvet? Ne bo šlo. Ali si iskal nasvete in rešitve preden si se odločil za varanje in preden se ti je rodil drugi otrok?
Imam občutek da si želiš slišati nekaj v smislu “zaradi otrok se ne vztraja, pojdi če ti v zvezi ni več dobro, partnerica je tudi kriva…”. Želiš nek alibi, “saj tudi tete in strici na MON-u pravijo…”.
Ker spoštovani varajoči, ti si se že odločil dolgo nazaj kaj in kako. Le tako malo te je v hlačah, da nimaš poguma razčistiti z materjo svojih otrok.
Če kdo, bi mati tvojih otrok rabila nasvet in podporo pri odstranjevanju gnojnega tura, ki ji uničuje samopodobo.
Da ti je rojstvo drugega otroka ohladilo čustva do partnerice je pa samo po sebi najboljši kazatelj tvojega značaja. Še en egoističen izgovor, sproduciran na račun partnerice in celo otroka.
Ne vem kako boš godljo rešil. Vedi pa, da si vse skupaj zasral ti in edino ti. Tvoji partnerici in mami tvojih otrok pa želim veliko sreče in poguma za naprej. Predvsem pa ji želim, da bo v njeno življenje stopil nekdo, ki jo bo imel iskreno rad in bo skupaj z njo skozi življenje pomagal tudi vajinima otrokoma.

Moj nasvet tebi je, uporabljaj kondom ali celo dva, ne glede na to, s kom ali katero seksaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Dragi kdorkoli že si

Ko sem danes zjutraj prebrala tvojo objavo sem se zjokala. Skrila sem se pred otroki in pustila bolečini, da jo so jo izprale solze.
Zakaj me je vse tako prizadelo?
Najprej seveda, ker sem tudi sama dala skozi zelo hudo in ponižujočo prevaro svojega moža. Še danes po treh letih pridejo dnevi, ko tako močno boli, da bi najraje izpuhtela. Zaenkrat sva še skupaj, čeprav s težkim srcem priznam, da se kljub trudu obeh stvari ne premikajo v želeni smeri.
Mnogokrat se vprašam kaj je vam ljudje. Kje je ljubezen, če te ni, pa vsaj spoštovanje do vaših partnerjev? Vaš partner je človek, ki ste ga imeli nekoč radi, rodil vam je otroka in sedaj si ne zasluži niti toliko, da ste pošteni z njim. Veš še najmanj boli prevara v smislu seksa, rad te imam in takšnih bedarij …. boli izdaja, boli nepoštenost, to da si tudi jaz zaslužim, da me nekdo nima za norca. Kakšno uslugo delate partnerici in otrokom, da ostajate, če je vaše srce drugje …. nobene, čisto nobene. Povejte to, kar ste napisali vaši ženi in ona naj se odloči kaj želi, če se že vi ne morete. Ampak ne ji lagat, da jo imate radi, da vam je žal in takšne bedarije. Po pravici ji povejte, da je ne marate, da ste s srcem drugje. Ali ste to storil? …. zakaj ne? 1000000X manj jo bo bolelo to priznanje, kot to, da bo čez nekaj let zvedela, da je bila v zakonu z prazno vsebino.
Mnogokrat si želim, da bi živela v tistem delu sveta, kjer ti partnerja izberejo že ob rojstvu. Čustva so itak zlorabljena s strani tako nizkotnih slabičev, prevarantov, da si želim, da nikoli v življenju ne bi ljubila, saj bi mi bilo prihranjene toliko bolečine ….
Veš tudi žene imamo čustva, tudi nam je hudo, tudi me ljubimo, tudi mi smo ljudje. Pomisli kdaj na to.
Glede nove ljubezni pa …. kako slab človek je tvoja ” ta nova” priča že podatek, da kljub nosečnosti in malim otrokom ne začuti niti malo empatije. Kako bo takšna gospa, ki se ji ne zasmili otrok, ki mu jemlje očeta in mu podira družino, varnost lahko kdaj dobra mama. Nikoli!

Kaj če bi se ti mal skuliral in v miru razmislil, ker si trenutno totalno zblojen.
11let in pol je bilo tvoje srce kje, pri kom?
Zadnje leto in pol je pri “ljubezni iz mladosti”.
Vmes si naštepal drugega otroka, čeprav nisi ravno tega želel…??..
Zdaj ti ljubezen zadnjega leta in pol visi za vratom z željo po otroku, tvojem tretjem, njenem verjetno prvem? (verjetno, da te čimprej nase priklene).
Ne veš in nimaš pojma, kako bo potekalo življenje, v primeru ločitve, kjer boš imel skrbništvo nad dvema dokaj majhnima otrokoma in morda pri vzgoji še tretjega, z “ljubeznijo iz mladosti”, s katero si trenutno v čustveno nerealni (pijani) fazi zaljubljenosti, nikoli nisi še z njo niti živel in nimata pojma, če bi skupaj sploh uspešno funcionirala, kaj šele, da imaš že v štartu otroka (tretjega!?!) z njo!

Pomisli, če že ona ni tega sposobna;
Ne poznata se, kako delujeta skupaj pod isto streho.
Ne vesta, niti ona ne, kako bo porod, otrok nanjo vplival.
Ti boš hočeš nočeš moral ohranit stike in delno vzgojo s svojima otrokoma in stike z bivšo.
Bo ta nova to prenesla?
Bo ljubosumna, ker vajinemu skupnemu otroku in njej kradeš čas, ko si s prvima dvema in ko se meniš z bivšo?
Je sploh zrela za to “delitev” časa?
Pomoje se ji še sanja ne.
Ne vem, koliko ste vsi skupaj stari, a verjetno ne kaj dosti.

Tako da ja, ti je Marko dobro svetoval;
Če trenutno nisi v stanju nič pametnega skupaj sestavit, vsaj KONDOM uporabljaj!

Če ste totalni kaos, nehajte vsaj šlepat te otroke, kot da so plišaste igrače in sami mal odrastite!

Naredi uslugo svoji ženi in odj* čim prej.Potem ‘čustvuj’ z novo ljubeznijo kok’r češ.
Seveda vas čaka ljubezen do konca vaših dni (Pa DC10)
Samo, za božjo voljo,pusti ženi da se nadiha malo svežeg zraka.
Ni lahko prenašat ta smrad ki te obkroža.


Kaj misliš da te ta sm* razume ? Še posebej ta zadnji del.

Se strinjam s tabo popolnoma v smislu da iscem izgovore in alibi v MOM..ampak situacija drugega otroka pa vsekakor ni izgovor v moji situaciji..ker je je bila to samo njena zelja..ja vem da bos rekla da morata biti zato 2…ampak se je pac tako zgodilo..povrhu pa se prav v tem casu afera z novo osebo..ja sem ji priznal vse oz se pogovoril z njo..in me” razume” in mi oprosti afero…ampak trenutno sem v fazi ko je moje srce še na drugi strani..in premagujem čustava do ljubimke..hvala

Si pač slabič. Ne znaš si urediti niti lastnega življenja. Že to, da ti nisi hotel drugega otroka pa si ji popustil pač pove vse o tvojem značaju.
Tokrat se strinjam z Darvinom – v dobro svoje žene in otrok bo najbolje, če odideš.

Ali ta številka 14091979 (14.09.1979) predstavlja tvoj ali rojstni dan tvoje “ljubezni iz mladosti”, žene najbrž ne.
Kakorkoli ne išči izgovore in alibije ampak “obleci hlače (tista zadeva, ki jo nosimo nekateri moški (in tudi žene))” in sprejmi odločitev ter za njo stoj. V nasprotnem primeru je vsaka izjava ljubezni mrteva črka na papirju (mrtvi biti na svetovnem spletu).

A mi lahko prosim nakažeš pet jurjev?

(Ko si že tako ustrežljiv, da narediš tisto, kar hočejo ženske, tudi če to ni tvoja volja? Menda te ne bo to težje nahecat kot naredit otroka? Čigava ideja je bila obuditev stare ljubavi?)


Daj mi lepo prosim povej kako se otrok lahko kar zgodi. Nisi bil za, vseeno si pri spočetju sodeloval, nato pa so se ti čustva do partnerice po rojstvu tega otroka ohladila… Zblojeno? Neodgovorno? Daj povej kaj. Ne, ne ti samo isčeš izgovore in krivdo pri svoji partnerici.
Za povrhu pa se še vedno šlepaš na njeni ljubezni do tebe, ker se še en malo bojiš realnosti z ljubico… Nečloveško.

Pozdrav.
Občutki zaljubljenosti minejo, verjemi. 13 let je veliko. Edino kar ti ostane na koncu je družina. Partnerka tvoja pa mora biti nora ali te pa res ima neizmerno rada ti pa si to izkoristil. Ne razumem zakaj te še sploh gleda ker bi verjetno ti na koncu sam ostal brez vsega ona pa bi v sreč zaživela s kom.ki si jo zasluži

Meni se zdi, da bi bilo edino pravilno, da greš z novo in ugotoviš, da si zaj…. vse kar si imel.
Tvoja partnerka pa bi med tem našla nekoga, ki bi jo imel iskreno rad. To bi bila edina pravična in pravilna kazen za takšnega človeka kot si ti.
Ce mi pošlješ njeno telefonsko jo pokličem. Verjetno je lepo imeti nekoga, ki te ima lahko tako rad. To bi moral znati ceniti, ne pa da na tako nizkotni način izkoriščaš njeno ljubezen.
Nimam besed.

Dragi moj partner,
verjetno se še ni zgodilo da bi na podobno zgodbo odgovarjal “resnični” partner. Vse je enkrat prvič.
Tu je moja izpoved:
Boli, ko poslušam kako krivdo za afero iščeš v mojem “slabem” gospodinjstvu, ploščicah, ki niso bile zglancane ipd (In ker poznam vsako tvojo mimiko na obrazu verjamem, da si dobil “odpor” do mene, ko sva dobila drugega otroka). Ko me afera niti ne boli. Boli me dejstvo, da sem te leto in pol na kolenih prosila za odgovore, ker sem vedela da je nekaj hudo narobe. Ti nisi več bil človek, ki sem ga spoznala in se v njega zaljubila. Da sem te vedno znova dobivala na lažeh in še danes trdiš da nista bila intimna. Pa WHO CARES ali si ga imel not ali ne. Pred mano jo ščitiš, da bi bila neka svetnica. Ne rabiš je ščiti, ker o njej niti ne razmišljam več. To je za mene še samo ena laž. Razmišljam kako sem bila izdana na celi črti. Moja filozofija pač je, da partner mora imeti svobodo in ti si jo imel preveč. Družinske obveznosti so bile popolnoma na meni, in med tem ko si se ti lahko na novo zaljubljal sem bila jaz v dreku in plenicah ali vozila na treninge, turnirje. Pa ne da sem jezna, ker nisi otrok čuval. Želela sem da si z nami. Skozi sem težila, da nismo nič skupaj, da pogrešam tvoj čas in tvojo bližino…
Najbolj pa me boli dejstvo, da sem bila prepričana, da imam ob sebi partnerja, ki bi ubijal za svojo družino, ne pa da jo je pripravljen uničiti. Tudi midva (če se spomniš) sva imela fantastični začetek. Poln čustev, poln pogovorov, sexa,…
Ti pa še niti prdnil nisi pred njo, pa razmišljaš v tej smeri. Meni “zameriš” drugega otroka, si pa pripravljen tudi na zgodbo s tretjim…
Da ne bo pomote. Ogromno sem tudi sama naredila narobe, vendar v partnerstvu so vzponi in padci ki jih rešujemo. Upam, da bova ta “padec” prebrodila, ker jaz sem že na koncu svojih živcev.
Pa vprašanje koliko še lahko prenesem, da te dokončno ne zasovražim. Tanka je linija med ljubeznijo in sovraštvom.
Je pa res, da človek v katerega sem se zaljubila je čudovit in upam, da ga spet “dobim nazaj”.
V pričakovanju, da me vsi popljuvate v smislu “baba je nora, da si to dela” vam vsem želim lep dan.

baba ni ‘nora’ …
baba je blesava.

Vas dva neandertalca pa bi lahko vaše umazano perilo predebatirala v privat. A ?
Kaj hočeš ? Da mi tu pleskamo ! Navijamo ? Ali da, kot alfa debil Predin, pretepemo sodnika ?

mikolinka, eno vprasanje: pred prevaro oz.preden si izvedela zanjo, si ga 1,5 LETA PROSILA NA KOLENIH ZA ODGOVORE, ki ti jih ni dal. Ko si izvedela za celo kolobocijo in prebrala njegovo pisanje tule – kako lahko PONOVNO pricakujes (iskrene) odgovore od njega? Od njega pricakujes nekaj cesar ti ne more dat, pa magari bil cudovit moski na zacetku. Tud ti si bila drugacna kot si zdaj. Stvari, ljudje, custva se spreminjajo. Ce se ti bo vrnil, bos srecna? Bos prepricana, da se je tvoj cudoviti moski vrnil? Bodo poslej stvari iskrene?

Delujes mi kot matrona, mama, ki bo svojega moza=sina natrenirala kot svoje bioloske potomce, ga napiz*ila ker je bil “bad boy” in ki pricakuje da bodo stvari enake oz.boljse, ko se prah poleze.

Njega vidim kot pasivca, ki ne zna poskrbet za svoje potrebe iskreno, ki kot otrok isce izgovore za svoja “stranpota”, ki cinca in ne zna povedat direkt: Rad bi sel, poskusil z drugo zensko, daj mi prosto pot. Zato pasivno-agresivno (preko prevare, za katero si “izvedela) upa, da se bos ti odlocila namesto njega.

Za uspesno rast morata bit DVA, ki izhajajoc iz sebe delata vse v smeri da bi odnos uspel. On, ki si ga bo matrona podredila, ne bo NIKOLI polnovreden partner. Kot ni polnovredna partnerka tudi matrona.

Marko44
kapo dol res

berem te prispevke in z vsakim stavkom se vedno bolj zavedam. Ljudje sami izbirajo svojo usodo, sami se odločajo kako bodo živeli kaj bodo cenili..avtor osnovnega članka se je že odločil, odločil da mu ugaja manipulatorski način življena, življenje na dveh stolčkih in če žena ne bi izvedela bi to trajalo še leta in leta…sedaj se bo pa kolo spet na novo zavrtelo…ljubica vstopi v vlogo partnerke in zgodba se bo ponavljala…. PREDOBRO POZNAM TAKO ŽIVLJENJE in sem se ga še vedno otepam.
temu nepridipravu – živali ki deluje po nagonu……bi jaz dala samo en nasvet prvo poišči ;;človeka;; v sebi

Prav res!
…ni treba veliko, le človek je treba postati.

Sem še vedno žena, mama dveh najstnikov in pet let sem bila ljubica-prav tako poročenemu.
Končalo se je s vsesplošno tragedijo, preveč za pisat.
Moj nasvet, sledi srcu, z razumom urejaj vse ostalo.
Ne poslušaj moraliziranja tu gor.
Midva z ljubimcem sva uničila vse, ker nisva znala-skupaj. Če jo imaš rad, ji sledi.

New Report

Close