Najdi forum

Prevara,v kateri so bila globoka custva

Dobrodosla v klubu mi lahko recete.
Ena prevarana vec.
Rada bi le delila svojo zgodbo z vami,da mi bo lazje. Ce pa ima kdo podobro izkusnjo prosim..
Zgodilo se je dva meseca od tega, ko sem po cistem nakljucju odkrila, da me partner vara. Obsedela sem s telefonom v soku. Pripisala bi mu kaj drugega, tega pa ne. Lahko si zamislite paleto custev, ki jo izkusi prevaran clovek v dnevih in mesecih po tem.
Seveda je vse zanikal, zagotavljal da so bili le 3 sms-ji..bla, bla. Niso bili 3, trajalo je skoraj celo leto.
To kar je najbolj bolece je cas trajanja njune veze. In se najbolj bolece: zelo sta se navezala, zelo sta bila povezana in rada se imata. Ne zamerite mi,ker govorim kot robot in kot da se me ne tice.
Vprasali me boste od kot vem, da se imata rada. So poti za to izvedeti. In resnicno vem.
Seveda moj partner trdi, da to ni res in da je vedno imel rad le mene ter da je na to ze pozabil.
Kako pozabis tako globoka custva in naklonjenost do nekoga. Tega enostavno ne morem razumeti

Hy. Podobna zgodba,kot pri meni. In povem ti iz lastnih izkušenj, da kljub prisegsdopisovanje, da ni bilo nikoli nobenega telesnega stika, zelo boli. In naj se še kako trudim, mu ne morem vec2verjeti in mu zaupati. V najinem primeru sta tu še dva majhna otroka, katera očka več kot obožujete in zato je še toliko tezje. Kljub vsem obljubam, kljub vsem pogovorom mi je zelo hudo ampak se trudim zaradi otrok, ker ne bi rada, da tudi oni tdpijo. Ko me vidita, da sem zalostna, rečem da me boli glava ali zob, drugače s partnerjem pred otroki funcionirava, kot da se nič ni zgodilo. Sicer se je po odkritju tega dopisovanje tudi partner zelo spremenil do mene, ampak…… Bo videli, kaj bo čas prinesel. Mene je celo ta njegova dopisovalka kontaktirala in mi govorila, da sta vedno bila samo dobra prijatelja, da se je ni nikoli niti dotaknil. Sms-i pa so kazali povsem drugače. Ker mi jih je dal vse za prebrati,ko sem ugotovila kaj in kako. Sedaj pa…..?

Kljlkj,
Koliko casa je ze od tega,kar se ti je zgodila prevara?
Sta veliko govorila o tem?
Moj partner s tezavo govori o tem. Jaz pa ga vec ne sprasujem, ket se mi zdi da se s tem ponizujem. Takoj po tem, ko se je zgodilo,sem imela v glavi milijon vprasanj, ostala pa sem brez odgovorov. Pac se bom odlocila na podlagi tega kar imam.
Saj brati take sms z custveno in sexualno vsebino,name jene drugi zenski, je mocno bolece. Meni jih ni pokazal. A sem se do par sms vendarle dokopala.
Stokrat sm prebrala in si z izmucenim srcem priznala, da se imata rada, zelo rada. Hudo si je povedati sama sebi,da ima tvoj partner rad drugo zensko,da imata vse tisto,kar sva midva na poti izgubila..
On mi sveto zatrjuje, da ima rad samo mene in da si zeli biti samo z mano.
To je racionalno govorjenje. Kje so pa mocna custva do druge zenske.
Sprasujem se kaj narediti. Pocutim se kot 3 kolo…

nova
Uredništvo priporoča

Hy. To dopisovanje pri mojem partnerju je trajalo 14 dni, poznala sta se nekje 2 meseca. Nikoli mi ni skrival sms-ov, ko sem jih odkrila je celo sam zelel, da jih cisto vse preberem. Nič ni imel zbrisamo, bili so vsi sms-i teh 14- ih dni. Ampak zame je bilo preveč boleče da bi vse brala, danes mi je žal, da nisem vseh prebrala. O tem sva se res ogromno pogovarjala, še danes se pogovarjava. Pove mi tudi, da jo še vidi, ker je pač v službi blizu njenega doma, vprašal me je recimo, ce ji lahko pošlje sms, naj uživa na dopustu, ker je baje res zelo vplivala na njega in mu stala ob strani, ko sva midva imela krizo. Veckrat mi celo reče, da je vesel, da sem odkrila to vse skupaj, saj sva s tem končno ponovno stopila skupaj, se konkretno pogovorila in res je od takrat najin odnos cisto drugačen. Vem, da se bosta še dobila na kavi, to mi je tudi sam povedal, zeli tudi, da jo tudi jaz spoznam. In kot sem ti rekla, mene je ta punca tudi kontaktirala, povedala mi je, da ji je moj partner nekaj dni po razkritju povedal, da smo ponovno ena velika srečna družina in da je sam zelo srečen da je tako. Se pravi, da se trenutno oba trudiva zgraditi en lep odnos in zaenkrat nama to tudi uspeva. Kako pa bo naprej, pa bomo videli.

Poglej si mojo zgodbo pod naslovom nov začetek

Draga Kljklj,
Sem ze prej prebrala tvojo zgodbo. Pa sem jo se enkrat. Pri tebi je vse veliko bolj odkrito. Moj partner pa prikriva. Ko sem imela ze vse informacije o tem,sem ga soocila z zadevo. Pa mi je se vedno lagal in se sprenevedal. Gledal v oci in lagal in jaz sem vedela,da mi laze.
Tezko mi je ves? Ce zadeva traja 14 dni, je to nekaj drugega kot v mojem primeru.
Ne vem pri cem sem. Ceprav sva ze prej imela odnos,ki je dalec od dobrega,mi je zadeva zamajala vse,v kar verjamem.
Ce ti je kaj do klepeta z nekom ki prezivlja podobno situacijo,lahko pustis mail

Z veseljem bi ti napisala mail, ampak imam v naslovu ime in priimek, pa ne bi rada, da se izve kdo sem. Lahko pa ti meni pošljes svoj mail ali fb naslov

Moderator,nama lahko kako pomagas,da vzpostaviva kontakt brez objavljanja osebnih podatkov tukaj?

Zasebna sporocila sluzijo temu namenu.

Melita Kuhar www.svetovalnica.si [email protected] tel: 031 666 168

Kako to izgleda? Nova sm tu in ne obvladam..

Hy.
Vsak dan grem pogledat na forum, da vidim, če si dobila kakšen nov nasvet ali kaj podobnega. Kako kaj napreduje vajina zveza? tudi jaz sem na novo tukaj in ne najdem, kje lahko pošljem zs.

Eni partner še naprej kljub dokazom laže ,druga bo vsak hip odšla na kavo z njegovo ljubico in jo umes pridno spoznavala. Zanima me če sta vidve normalni ?

Ena spela!
Vsaka situacija je posebna,svak clovek je poseben in prav rako njegove reakcije..tudi tvoje bi bile v zate posebni situaciji.
Samo vprasanje: si kdaj dozivela prevaro? In ce si, kaj si storila.
Hvala za tvoje mnenje.

Ne vem kje si prebrala, da BOM ŠLA NA KAVO Z NJO. Najprej pravilno preberi, potem komentiraj. In ja, dokler ne doživiš prevare, na vse drugače gledaš. Tudi jaz sem. Ko pa to enkrat doživiš, ko imaš družino in otroke, pa stvar ni tako enostavna.

Kljjkl,
Sem ze enkrat napisala svoj mail,pa ne vem kam se je zgubil..
Moj mail ce se mi hoces oglzgubila malo poklepetava: [email protected]

Lepo vaju prosim dajta se no malo skulirat . Namesto da poženeta partnerjem brco v ta zadnjo se trudita še bolj. A se nista že dovolj trudili bili dobri in pošteni ženički pa sta vajina dva kljub vsemu popihala k drugi ? Človek ki nima samospoštovanja je deležen raznega peglanja in vajina tipčka to dobro vesta. Sem pišeta in sprašujeta neumnosti čeprav dobro vesta kaj bi morali storiti .Bi bilo precej bolj pogovorljivo če bi vprašali kako čim hitreje preboleti in ne kazati s prstom nase ampak nanj.

Ne vem, zakaj ni odgovora, kako si posiljat ZS-je. Za to se morata registrirati, mejl je viden samo vama oz.ristemu ki se tegistrira. Na mejl dobis povezavo, jo potrdis in to je to. Vajin vzdevek se odebeli in ko kliknes nekomu drugemu ki ima odebeljen vzdevek, mu lahko posljes ZS oz.zasebno sporocilo.

Priporocam kako knjigo o prevari, Veronika Seleš ima eno fino. Oz.zdaj se pise Podgoršek. Dajta si cas da umestita svoja custva v nek okvir.

Otroci so kot zivali zive antene, ki prestrezejo neizgovorljivo. Ce delas eno, govoris jim drugo, se nanje prenese ta isti vzorec, ki pravi da je neprijetne obcutke najbolje zamolcati in jih zaviti v celofan, se ne soocati z njimi, ker prevec bolijo. Ampak takih bolecih situacij bo v zivljenju posameznika se ogromno. Se vama zdi ok otroke trenutno zavijati v vato udobja, kasneje to ne bo mogoce. V soli slisis marsikako zbadljivko, se je treba zbat soocit s tem, ne pa tec mami ali uciteljici za krilo. Pa kasneje med prijatelji, ko so kaki spori – se bodo delali da je vse ok, ceprav bodo prizadeti?

Take stvari se zgodijo ko partnerja nista tudi prijatelja. Torej ko se ne pogovarjata tudi o vsakdanjih stvareh. Meni je mati že pred leti dala nasvet da z možem moraš vzpostaviti tudi prijateljski odnos. Kar pomeni, da če ga kaj teži da ti pove, če česa ne zmore da ga ni sram povedati. V današnji feminizirani družbi je pa zadeva popolnoma obrnjena. Moški, ki so v veliki večini odraščali brez očetovskega lika so se vajeni potožiti materam. In seveda tako počnejo tudi v zakonu. Ko kaj zaškripa ne bo šel na pivo s prijatelji in bodo kakšno rekli. Preprosto bo potožil kakšni ženski, ki jo je naključno spoznal, kot je potožil svoji materi. Preprosto so današnji tipi na psihofizičnem področju zelo podobni ženskam. To da mu težite ker si z eno dopisuje je mal smešno.

Kje živiš ti ?
Svašta …

Mogoce verjame temu, kar ti govori, ampak v resnici, nekje v podzavesti, ima definitivno rad tisto drugo. Le moznosti nima, da bi bil zares z njo (ma ona tut pratnerja, ki ga ne bo zapustila ali pac noce zveze). Ker noce ostat sam (moski ego), raje tebi vse obljubi in prisega, da bos le ostala z njim. Sem bil ta tip pred kratkim in sem se vedno s svojo dolgoletno partnerko. Vsak dan ji povem, da jo imam rad, v resnici ljubim drugo. Greva obcasno na kavo, ki obvezno vkljucuje tudi poljube in seks

New Report

Close