Najdi forum

združitev vseh ljubic, v slogi je moč

Pozdrav!

Jaz pa mislim, da bi bilo pametno, če bi se vse poročene ali neporočene ljubice, ki imajo vezo s poročenimi moškimi, združile oz. se kdaj sestale, si izmenjale izkušnje itd. V SKUPINI SE TI LAHKO BOLJ ODPRO OČI, DA IMAŠ VEČJO ODLOČNOST, DA PREKINIŠ IN ŠE NEKAJ, IMAŠ PODPORO IN VZPODBUDO DRUGIH, to recimo jaz potrebujem. Sama sem poročena, že v srednjih letih, z odraslim sinom, ki sicer še živi pri nama ampak hodi več ali manj po svoje (torej neke vrste sindrom praznega gnezda), ljubimec tudi ni več najmlajši ampak ima očitno še vedno potrebe. Pravi, da me ima rad, drugič imam pa spet občutek, da ne ve, kaj hoče. Nikakor nisem želela imeti karkoli izven zakona, zgodilo se je, obojestranska privlačnost, zaljubila sem se itd. itd. Zdaj po 4 letih ugotavljam, da je vse tako bolno. Tisto malo, ki je z mano, poleg tega sva si zelo različna. Že večkrat sem hotela prekiniti, pa mu je vedno uspelo nekako prepričati me, da nisem. Je zelo vztrajen, moram reči, seveda ljubic bo glede na njegova leta (čeprav za svoja leta presneto dobro izgleda) vedno manj in manj, samskih tako noče, najbrž zaradi morebitnih problemov. Nikakor ne morem pretrgati, konec in pika. Še vedno me njegovo pisanje ali sms povleče noter in odložim, kar sem nameravala. Poleg tega imam doma bolj enolično življenje, pa anksioznost, ki se mi je poslabšala v meni, pa še ena najboljša prijateljica mi je obrnila hrbet, kar me je zelo prizadelo, ena druga me nič ne pokliče in po resnici, počutim se zelo osamljeno, potem si pa mislim, bolje on kot enolično življenje med službo in domom, doma mož, ki mi kaže trgovinske akcije itd. Zato bi želela, da se ženske s podobnimi izkušnjami združimo, ker smo tako bolj močne in tudi ko nam je težko, ko bi prekinile, bi si stale ob strani. Kaj pravite?

Aja pozabila sem napisati, da je ljubimec tudi poročen, ima dva odrasla otroka in že enega vnuka,
no spolnosti že dolgo ni v njegovem zakonu, v mojem pa še dlje, samo sama sploh nimam takih potreb, bolj sem željna ljubezni.

v takšnih zgodbah kot je tvoja je potrebna anonimnost – bog ne daj, da bi si poročene ljubice izpovedovale vse vaše izvenzakonske dogodivščine v kakšnem klubu 🙂
si predstavljaš kakšne posledice bi lahko nastale?

če se ne misliš ne ti in ne tvoj ljubček ločiti – ja kaj se boš hodila jokcat k ostalim ljubicam in ogrožat vajine familije še bolj kot jih že itak?

praviš, da si ljubica že 4 leta – kako vendar tvoj mož tega ne opazi? ga ne zanimaš več in s kom pa ima toraj on spolne odnose ?
in žena tvojega ljubčka tudi ničesar ne sumi?

bolj kot ustanavljat klub ljubic ,bi ti jaz svetovala, da se vsaj z enim od tvojih dveh moških pogovoriš in dogovoriš glede tvoje potrebe po LJUBEZNI v smeri, da boš lahko sama v sebi mirna in srečna – v nasprotnem primeru zapusti obadva in bodi sama

vse dobro in lp

nova
Uredništvo priporoča

Glej, ne dajo mi napisati kakšen klub naj bi odprle. Menda ‘prespevek ne sledi temi’, kaj ti jaz vem …
Vsaka druga izprijenost pa, kot zgleda, ‘sledi temi’.
Sicer v vašem OP klubu (kaj je OP pa vam povem na ZS) kaj je tisto kaj naj bi izmenjevale ? Izkušnje kako si zajebat življenje ? Kako širit nemoral ? Kako ‘varati’ ?

Zanimiva ideja je tole, da bi si ustvarile omenjeni klub. Najbolj zanimivo od vsega bi bilo takrat, ko bi med debatami ugotovile, kako vas ima več žensk enega in istega ljubimca 😀 To bi frčalo perje 😀 😀 😀

točno tako frčalo bi perje:)

nebi pa bilo neumno na tem forumu napisati seznam vseh takozvanih mega ljubimcih, ki magari semenijo po celi domovini več ljubic naenkrat ?

pojdite na avanture, pa ona-on, badoo, twoo…..grozljivka :)- tam so isti moški , največkrat seveda poročeni, ki pecajo uboge ločenke in vse tiste, ki so tik pred ločitvijo ….
šakali pokvarjeni, ki manipulirajo nesamozavestne in razočarane ženske z edinim namenom – da bi dobili seks zastonj

bruh od bruha bruh…

darwin, kaj ti ne preberes posta do konca, preden bruhnes? Saj je napisala, da bi si izmenjevale mnenja o izvenzakonskih odnosih in si dajale nasvete, kako koncat razmerje.

Avtorica, namesto kluba ljubic ti svetujem individualno delo s terapevtom/psihiatrom. Ne zmores koncat, ker v ljubimcu vidis vse tisto, cesar noces: vanj projeciras vse tiste fine stvari, ki ti v zakonu manjkajo.

Kolikokrat si mozu jasno rekla Ti, najin sin je odrasel, pejva nekam sama. Zelim si bit malo divja, okusit svet kot v mladosti, dajva skupaj kaj novega pocet. Bi sel jadrat? Al si pa sposodita sup in pejta supat. Jaaa, seveda se bo na zacetku upiral, poskusaj se in ce noce, POJDI SAMA.

Imeti ljubimca samo zato da ti zapolni dan in da ti da nekaj kar bi si morala dat sama, je neumno. Daj si tisto kar ti manjka. Ljubezni zelis? Daj si jo sama. Odkrij stvari ki bi te veselile, pojdi kam sama, vpisi se na kak tecaj, zanimaj se. Morsa si celo depresivna in se ti zato nic ne da, cist mozno pa da si otopela zaradi nacina zivljenja li je postal presneto rutinski in dolgocasen. Kje pise da se tivljenje neha po 40-tem, 50-tem? Najprej se matramo v soli pa na faksu, potem se grebemo za sluzbe in potem komaj kipimo/najamemo stanovanje, rodimo… in lajf se neha dogajat al kako, z materianstvom/zakonstvom ne nehamo zivet, madona! Pozeni kri po zilah.

Kdaj si nazadnje sedela na kolesu in drvela po klancu navzdol in vriskala od navdusenja ali strahu?

Ali kaj beres? Vclani se v kak bralni klib, ceprav bi ti svetovala miganje, miganje cloveka pozivi in mu pozene kri po zilah. Dobesedno in metaforicno.

Poskusi. Ne odnehaj. Nehaj zivotarit in se spoznaj.

Mogoče sem se narobe izrazila. Mogoče to sploh ni pravi naslov. Mogoče samo rabim podporo, moč, da presekam. Te moči zaenkrat nimam, želim spoznati samo žensko, ki je vse to dala skozi in bi mi lahko stala ob strani, ko bi mi bilo najhujše (samo na začetku). Sicer pa, tukaj je dvorezen meč, nikoli si nisem mislila, da bo mene kaj takega doletelo. Morda je bila na začetku res zaljubljenost, zdaj je pa le navezanost in občutek, da me morda ima pa kdo kljub temu rad, medtem ko me vsi doma jemljejo kot samoumevno. Poleg vsega ostalega trpim tudi za hudo anksioznostjo že od otroštva, živimo pri moževih starših zgoraj in so bili tudi tukaj konflikti. Celo življenje sem želela ustreči drugim, da bi me pohvalili, odobravali (predvsem moževim staršem) in ves čas vedela, da me ne bodo brezpogojno sprejemali. Tudi njim sem želela veliko pomagati, samo, da bi odobravali. Moj sin hodi po svoje, ga skoraj ni doma, moj mož rešuje križanke, jaz pa probam duhovno rasti. Moj problem je, da se premalo cenim, drugače bi ljubimcu že zdavnaj dala nogo. In kar me je med tem časom, ko se videvam z ljubimcem, še dodatno prizadelo, je to, da mi je pokazala hrbet najboljša prijateljica, takšna, za katero bi dala roko v ogenj in čisto brez veze. Ko je videla, kako je na FB super, se je pričela oddaljevati od mene, biti osorna do mene, res sem ji veliko stala ob strani in ji pomagala. Občutek, da nimaš nobenih pravih prijateljev, da ne moreš nobenemu nič zaupati (v službi pa šikaniranje) in potem te vedno znova odnese v objem ljubimca, čeprav se po srečanju počutim tako neznansko prazna, sama in izrabljena. Takole, tole sem želela povedati. Morda bi želela samo kanček razumevanja, seveda tudi sama ne odobravam tega kar počnem.

Mogoče sem se narobe izrazila. Mogoče to sploh ni pravi naslov. Mogoče samo rabim podporo, moč, da presekam. Te moči zaenkrat nimam, želim spoznati samo žensko, ki je vse to dala skozi in bi mi lahko stala ob strani, ko bi mi bilo najhujše (samo na začetku). Sicer pa, tukaj je dvorezen meč, nikoli si nisem mislila, da bo mene kaj takega doletelo. Morda je bila na začetku res zaljubljenost, zdaj je pa le navezanost in občutek, da me morda ima pa kdo kljub temu rad, medtem ko me vsi doma jemljejo kot samoumevno. Poleg vsega ostalega trpim tudi za hudo anksioznostjo že od otroštva, živimo pri moževih starših zgoraj in so bili tudi tukaj konflikti. Celo življenje sem želela ustreči drugim, da bi me pohvalili, odobravali (predvsem moževim staršem) in ves čas vedela, da me ne bodo brezpogojno sprejemali. Tudi njim sem želela veliko pomagati, samo, da bi odobravali. Moj sin hodi po svoje, ga skoraj ni doma, moj mož rešuje križanke, jaz pa probam duhovno rasti. Moj problem je, da se premalo cenim, drugače bi ljubimcu že zdavnaj dala nogo. In kar me je med tem časom, ko se videvam z ljubimcem, še dodatno prizadelo, je to, da mi je pokazala hrbet najboljša prijateljica, takšna, za katero bi dala roko v ogenj in čisto brez veze. Ko je videla, kako je na FB super, se je pričela oddaljevati od mene, biti osorna do mene, res sem ji veliko stala ob strani in ji pomagala. Občutek, da nimaš nobenih pravih prijateljev, da ne moreš nobenemu nič zaupati (v službi pa šikaniranje) in potem te vedno znova odnese v objem ljubimca, čeprav se po srečanju počutim tako neznansko prazna, sama in izrabljena. Takole, tole sem želela povedati. Morda bi želela samo kanček razumevanja, seveda tudi sama ne odobravam tega kar počnem.
Ti, ki pa govoriš o supu, drvenju s kolesom, adrenalinu itd. no ti še nisi spoznala, kaj je huda anksioznost in kaj pomeni, če brez pomirjeval ne moreš niti v službo, ker se ti vrti v glavi itd. Vse to sem pač podedovala po očetu, pač tako to je. Ljubimec je vse to kar jaz nisem, samozavesten, adrenalinski tip, jaz pa čisto nasprotje.

Dej nehi nakladati lepo te prosim…Če bi hotela nehati bi že to naredila že zdavnaj.
Tvoja duhovna rast ? Varaš moža in ti bi ‘duhovno rasla’ a ne ?
Ha,ha,ha… Daj se malo pogledat v ogledalo. Ni čudno da te prijateljica skenslala.
Od ljudi kot si ti se itak nebi nič pametnega naučila. A tebi sploh pride v male možgane kaj delaš ?
Al ti samo pride med nogami ? Svašta …

darwin – saj imaš zmerom tudi ti v marsičem prav, ampak nehaj že enkrat bit tako žaljiv

ti nesrečno aksiozna ljubica pa se zamisli nad mojim predlogom – pojdi na skupinsko terapijo, počutila se boš vredu v skupini , v to sem prepričana

poglej po internetu – obstajajo društva in skupine za anksiozne ljudi, ki imajo tudi panične napade, depresijo, ki so obstali v nekih negativnih vzorcih s partnerji, s sorodniki , ali npr.trpijo v odnosih z sodelavci…

ljudje se dobivajo v skupinah , kjer jih psiholog ali psihoterapevt vodi v pogovorih- zavezani so k molčečnosti in ne smejo izdajati skrivnosti eden od drugega

v takšni skupini boš skozi zrcaljenja z drugimi zelo hitro osebnostno zrastla, ozavestila boš tvoje ansije in tvoj vzorec čustvovanja – lahko se boš dooooosti pogovarjala iskreno z ostalimi , ki imajo podobne iskušnje in predvsem se ne boš več počutila osamljeno, ker boš navezala globoke iskrene vezi z ljudmi v skupini
čustva bodo kar vrela iz tebe in terapevt ter ljudje iz skupine ti jih bodo v spoštovanju pomagali razumeti

ponavadi takšne skupine pomagajo človeku prebroditi najhujše krize in v njih se rodijo zares iskrena in pa večna prijateljstva

še to – tvoj ljubimec iskorišča tvojo čustveno labilnost in jo z njegovim obnašanjem še stopnjuje ter ti povečuje tvoje tesnobe in tvojo depresijo
v skupini ti bodo tudi ostali pomagali spoznati kako krasna ženska si, vredna iskrenega moškega, ki te bo poslušal in te imel rad, kateremu boš lahko govorila tudi o tvojih tesnobah, čustvih, o vseh tvojih željah in potrebah
in prišel bo tudi čas, ko boš takšnega moškega spoznala – s tistim se po seksu neboš več počutila iskoriščeno

vse dobro in pogumno naprej

Hvala za prijaznost Darwin, res. Brez komentarja.

Z svojim obnašanjem samo dokazuješ
kako so moževi starši bili v pravu ko te niso
sprejeli.
In so se res ‘usrečili’ …
Ubogi oni…

Pozdravljena!
Jaz sem ti pripravljena osebno prisluhnit. Pišeš mi lahko na [email protected]

Lep pozdrav, Mišel

Ma Darwin (haha!) ti si en smotan ozkogledni tip, ki itak nič ne razumeš, zato tu gor samo smetiš in kradeš prostor drugim. Si popolnoma brez občutka empatije, zato so tvoje opazke kar nekaj. Pametnjakovič. Bejž v moško družbo in nakladajte en drugemu. Verjetno si bil kdaj prevaran ali celo zapuščen, pa se še nisi pobral. Raje razmišljaj o svojem delu odgovornosti in se zvleci ven iz sovraštva do čustveno razcepljenih žensk, potem pa poročaj o svojem napredku. Res sem sita tvojih praznih floskul.

Za vse “čustveno razcepljene ženske” :

“All that glisters is not gold. Often have you heard that told.
With one fool’s head you came to woo,
now you go away with two.”

….
Ja, danes sem nekakako ‘poetski’ razpoložen….
🙂

nerodna zadeva, ko ti nekdo nastavi ogledalo!..pol so pa ljudje brez empatije, se ne čustvujejo z vami, itd…
Darwin ima čist prav in to že velikokrat! edini problem je v vami, ki tega ne razumete, zato je pa družba danes, takšna kot je.
Ženske/Moški govorite o lupčkih/lubicah, metulčkih in zaljubljenosti(čeprav ste poročeni),…ko vam pa Darwin pove, da je to navadna kurbarija – na trd način, ste pa užaljeni!
Če mislite da je Darwin “ozkogledni tip”, zato ker vam hoče povedat, da ljudje nismo živali in ni treba da se gonimo za vsakim vogalom, če smo poročeni in imamo otroke, potem pa prosim, razširi nam TI obzorja!

nerodna zadeva, ko ti nekdo nastavi ogledalo!..pol so pa ljudje brez empatije, se ne čustvujejo z vami, itd…
Darwin ima čist prav in to že velikokrat! edini problem je v vami, ki tega ne razumete, zato je pa družba danes, takšna kot je.
Ženske/Moški govorite o lupčkih/lubicah, metulčkih in zaljubljenosti(čeprav ste poročeni),…ko vam pa Darwin pove, da je to navadna kurbarija – na trd način, ste pa užaljeni!
Če mislite da je Darwin “ozkogledni tip”, zato ker vam hoče povedat, da ljudje nismo živali in ni treba da se gonimo za vsakim vogalom, če smo poročeni in imamo otroke, potem pa prosim, razširi nam TI obzorja!
[/quote]

Podpis!!!

New Report

Close