Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Ljubezenski nasveti, partnerska intima in nezvestoba Ljubimec poročeni ženski sem ( bil) ..zapustila me je…

Ljubimec poročeni ženski sem ( bil) ..zapustila me je…

Imela me je samo za sex..mogoče pa še to ne… saj sva se redko srečevala.
V začetku sem držal distanco,prav z namenom, da se ne neveže name.Ampak zgodilo se je, da sem se zaljubil vanjo.Bila je nenavadna..posebna..zanimiva in nepredvidljiva…
Vsakič na novo sem čutil, da ji moram povedat da jo ljubim.Moja dejanja pa tega niso kazala ..po njenih prepričanjih.. zato je rekla ,da bo verjela dejanjem in ne besedam in odšla.
Niso samo nesrečne ljubice so tudi nesrečni ljubimci…


Ah, tudi meni je hudo..tudi jaz sem nesrecna.. Ne zameri, ampak ker ne maram manipuliranja…sem te morala skenslat..
Cez kaksno leto sploh ne bos vedel, da sem kdaj obstajala….

Kako mi vas je žal ….

nova
Uredništvo priporoča

…sejem ničevosti. :)))))))))

Nauk zgodbe :
Vse kar je rojeno v grehu je že na poti v pekel.
Zapomnite si ti tega….
Na poti v pekel ni ‘srečnih zgodb’.
Nikoli bilo….

Zdaj morda nesrečen, vendar srečen si lahko, da je sama šla, samo poglej kako rešuje težave v odnosih. Ali z varanjem ali pa tako, da izgine. Zaljubljen kot si, morda tega še ne vidiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

http://thepoliticalcarnival.net/wp-content/uploads/2010/11/crying2.jpg

kuko žalostna zgodba

Ce bi ti ona povedala da te ljubi nazaj, ali bi z njo zacel zivljenje v dvoje ne glede na to da je porocena, pomoznosti tudi otrok (tega podatka nisi napisal)?

New Report

Close