Najdi forum

Ze takoj na zacetku prosim, da me ne obsojate. Prosim samo za mnenja, izkušnje, karkoli pač. Zanima me kdaj se ljubimec naveze? Kako se to čuti? Vsak dan me kliče, pošilja sporočila, mi reče, da me ima rad in me pogresa, iskreno pove da si zeli, da imam tudi jaz njega rada, da mu je lepo z mano, potem pa pride trenutek, ko mi da občutek, da noče, da bi karkoli začutila do njega. Zmedena sem, rada bi končala a nimam moči. Nasvet, karkoli bo dobrodošlo.

Zmedena zdravo

Nihče, ki je kdaj preživljal te stvari te ne bo obsojal. Ravno tako, pa ti bo težko kdo odgovoril na tvoja vprašanja. Sama boš morala ugotoviti…. mogoče testirat ” zaljubljenca ”, da ne bo samo lizal medu, potem ti bo pa hitro bolj jasno. Dotična se zna prepoznat, če bo slučajno kdaj brala tole. Kljub temu, da je vedela da sem vezan, da je vedela da se poznava in da hkrati ni vedela, kdo sem, si je želela biti moja ljubica…samo en pogoj je bil…da je edina ( ljubica, kako pak ) Potem ko sem se ji razkril sva se tudi srečala…tista njena energija me je tako prevzela, da dolgo, dolgo nisem prišel k sebi…….ne vem, česa na tem svetu ne bi naredil zanjo…..nisva pa imela nič fizičnega….mislim, da se je ustrašila svojih preteklih izkušenj in ni bila pripravljena več delit….najbolj od vsega mi je žal, da se nama ni uspelo pogovorit, kako nama je šlo v življenju in kako si ga predstavljava v bodoče. Ne mine dan, da ne bi pomislil nanjo, pa bo kmalu dve leti od tega. Mogoče sem med vrsticami zapisal enega od možnih odgovorov…..?

Pozabil sem omenit še te njene besede ” Kolikor te poznam, si nekaj najboljšega, kar se mi je zgodilo v zadnjih letih ” ….. kako slabo mora nekdo živet, da tako visoko postavi nekaj malega običajne komunikacije?

nova
Uredništvo priporoča

takrat, ko bo zate tudi kaj naredil. Se pojavil s tabo v javnosti, te predstavil prijateljem in družini, te finančno podpiral, upošteval tvoje želje, se čustveno odprl, do tebe bo vedno odkrit in se ne bo igral skrivalnic………… kaj še naj naštejem?

Ne skriva me v javnosti, pelje me na večerje, kosila, pred prijatelji me ne skriva, želel je in tudi je spoznal moje prijatelje. Vedno mi je pripravljen pomagati in tudi vedno mi pomaga kadarkoli ga kaj prosim.


Kje je pa žena v tej zgodbi?

Doma 🙁

Ha,ha,ha….
Tvoja žlahtna štorija spada v žanr ki mu se reče ‘klasika’.
Meni je sicer bolj zanimnivo to da se ženske ničesar ne naučijo iz teh šušmarskih odnosov.
Beh gospodična, tvoja zgodba že ima svoj konec samo da ti tega ne vidiš.
Da se honorarni jebač (tako jaz pravim tem ki jim ti ljubkovalno rečeš ‘ljubimec’)
naveže na tebe ? Ha,ha,ha …. Kaj misliš da je pes ? Če bi vsaj malo (5%) vklopila možgana (kar dvomim da se bo zgodilo) bi ti že vse bilo jasno kam vse to pelje. Dokler se prostituiraš za kanček fiktivne ljubezni in nobenih zahtevkov z tvoje strani, seveda te bo tvoj honorarec imel rad.
Zakaj ne bi ? Rajše reče tebi da te ima rad kot da prostitutki plača 50 evrov a ne ? Pa še štunfe mu lahko opereš ! Veš koliko stane pralnica ?
Veš, vedno sem govoril da je en enostaven test da ugotoviš ali je h.j ima rad.
Povej mu da boš poklicala njegovo ženo (še danes) in ji povedala za vašo ‘veliko ljubezen’. Vaša ljubezen je epska ! Kaj češ da ena navadna žena stoji na poti vaši sreči. Daj, naredi to !
Potem boš jutri pisala nov post v stilu ‘honorarni jebač me je zapustil kot staro železo’ ….ha,ha,ha… Navezal se je on na tvojo p* in nič drugega. Če bi te imel za kaj več bi že živel skupaj s tabo. A ti še ni jasno ? Grem prehitro za tvoj pojem ?
To, da si se spustila v neki takega,ne, ne bom te obsojal. To kar imaš je najboljša kazen.
Da se naveže na tebe ? Ponudi mu Rufus iz Hoferja. Mogoče vžge, kaj veš …

in kaj bi še potem rada? Ima te rad, ti njega, fino seksata, hodita okoli, vedno ti pomaga.
tega najbrž doma ne počne. Bi bila rada na mestu njegove žene?

Meni je čudno, da ga imenuješ ljubimec, ker on ni tvoj ljubimec, ampak poročen moški, ki ima ljubico in to si ti.

Kot drugo, mi je vedno znova fascinantno, kako je lahko nekdo v odnosu s poročeno osebo… dalj časa kot za kako, recimo 2 mesečno avanturo. Ker ti varaš in lažeš and that is it. Razumeš?

O čem ti to ?
Kaj misliš, da je dva meseca ok da se lahko prostituiraš? Par dni ?
Resnica je precej elementarna : če imaš nekogar rad – si z njim/njo. Tako enostavno je to. Ali so ljudje pozabili kaj pomeni nekogar imeti rad? Ločiš se lahko kadarkoli.Ne bojo te pretepli zaradi tega. Si najdel novo ljubezen svojega življenja ? Ok .
Rečeš partnerju in se ločite. V čem je problem? Ma ne se iti varanja,nakladanja…


A veš, kaj mene zanima, avtorica? Kaj pričakuješ od tega odnosa? Kako vidiš vaju z ljubimcem drugi mesec, čez pol leta, čez pet, dvajset let? Kako se bo po tvojem to vse skupaj razvijalo in končalo?

Jaz sem v odnosu s poročeno osebo. Že več let in nič ne rabim lagat. Je moja žena. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ljubimec? Misliš moški, ki je poročen? Ta je že navezan. Na ženo in dom. Ta se skoraj nikoli ne naveže na ljubico. Ljubice nima zato, da bi se navezal, ampak, da se “znori”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iskreno… nimam pričakovanj, ker se zavedam da jih ne smem imet Oz.se ne bodo uresničila. Si pa želim. Da bi nama bilo enkrat namenjeno. Zato skušam stran… pa ne najdem moči.

Seveda nimaš moči, če si pa želiš, da se vama uresniči, kar si pač želiš. 🙂
Povej mu vse, kar si želiš. Mogoče ti bo njegov odziv pomagal ali, da se vama uresniči, ali pa, da boš šla lažje stran. Če želiš spremembo, bodi aktivna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa si res zmedena. 🙂 Ampak samo v izražanju, sicer pa točno veš, kaj hočeš: da bi njegova žena (in tvoj mož?) izpuhtela in bi bila vidva večno skupaj. Veš kaj. Če bi te imel rad, ne bi čakal, da ženo povozi avto, ampak bi že spakiral k tebi. To je to. Ljudi se ne posluša, kaj govorijo, ampak se gleda, kaj počnejo.

sledi svojemu srcu in naredi vse, da ga boš dobila. Na koncu boste vsi srečni, ti, ko ga dobiš, on, ko ne bo več trpel zaradi praznenja na dveh koncih, pa še ona, ker se bo te gnide rešila.

nič ti ni namenjeno iz neba – v realnosti pa ti je le to, da boš vnaprej neizmerno trpela, če boš ostala z njim

pusti ga !

takšne zveze, ki niso čustveno ter spolno zadovoljujoče predvsem pa iz vseh pozicij gledano enakovredne za obadva – so za ljubico polne gorja in brez zadoščenj ter užitkov

edino, če si najdeš tudi ti zraven ljubimca še stalnega partnerja 🙂 ?!

Nikoli ne moreš vedeti kaj bo in ja tudi ljubimec, mkot si ga poimenovala se lahko zaljubi in pusti ženo. Gre se za to, da se ljudje spreminjamo, znova zaljubimo in tako naprej. Vsekakor pa bi bilo dobro, da ga vprašaš o namenih, dati pove kako on razmišlja. V kolikor ti ne da jasnega odgovora tako veš kaj ti je storiti in bolje je da narediš čim prej, ker ti bo vedno težje.

New Report

Close