Najdi forum

Ne morem je čustveno spustiti

Živijo,

imam problemček. Pred 4 meseci sem šel narazen s svojo bivšo. Razlogi za razhod so bili napake z obeh strani. Na hitro z moje strani je bila prevelika posesivnost v smislu stalnega visenja na telefonu. Ne v tem smislu da sem jo stalno preverjal kaj dela ampak zaradi občutka neke osamljenost z moje strani. Ne znam razložit. Z njene strani pa mislim da me ni mogla sprejeti takšnega kot sem, vsaj tako si predstavljam. jaz sem želel da se trudiva uspeti ampak ona se je vdala in sva šla narazen.
To sem sprejel in od takrat naprej jo poskušam preboleti. Vem da sem bil zaljubljen v njo in zdaj je nikakor ne morem spustiti

Vem da traja čas da se preboli. Do ene mere sem jo prebolel ampak tisti zadnji korak, da lahko res ‘zadiham’ mi pa ne uspe. Dogaja se mi pa to, da imam težnjo po tem da jo pokličem, ker me zanima kaj se z njo dogaja itd.

Rabil bi da mi nekdo pove kako jo spusti, da ne čutiš več tistega kamna na prsih

Hvala

LP
Can’t Let it go

Nobena zrela oseba ne želi (pretiranega) vdora v zasebnost, kar posesivnost zagotovo je. Moraš vedeti, da to človeka duši. Po tvojem prispevku sodeč si si odgovoril kar sam, zakaj je prišlo do tega.

Kdaj jo boš prebolel, hm, čas, čas, čas. Nekatere osebe ostanejo v nas za vedno. Da ti čas hitreje mine, pa športaj ali počni nekaj za svojo dušo. Basics :).

In ne pozabi da…..
Tudi ona serje,ščije,prdi.
In tudi njeno govno smrdi.

nova
Uredništvo priporoča

Nobena zrela oseba ne želi (pretiranega) vdora v zasebnost, kar posesivnost zagotovo je. Moraš vedeti, da to človeka duši. Po tvojem prispevku sodeč si si odgovoril kar sam, zakaj je prišlo do tega.

Kdaj jo boš prebolel, hm, čas, čas, čas. Nekatere osebe ostanejo v nas za vedno. Da ti čas hitreje mine, pa športaj ali počni nekaj za svojo dušo. Basics :).
[/quote]

Dodam še….
Malo se izobrazi na področju odnosov, da ne boš počel enakih neumnosti, kot si jih do sedaj. Zasebnost partnerja je sveta! Če te vara ali ne, lahko z malo inteligence ugotoviš tudi brez brskanja po telefonu in kakega drugačnega načina nadzora.

New Report

Close