Najdi forum

ojlaaa…
mam fanta skupaj sva že 8 mesecev…in nikoli ni bilo tezav…ampak…torej on ima najboljšo prijateljico ki je tudi njegova biuša…nanjo je zelo navezan ne moti me da sva prijatelja ampak to kar se dogaja mi ni všeč…ona velikokrat na socilanih omrežjih objaulja slike skupaj z njim veliko ljudi misli da sta skupaj ampak kakorkoli že to me ne moti toliko…danes sem izvedela, da jo je otipaval, zadnjic jo je tudi nosil po soli na hrbtu, konstantno se z njo objema…ali sem prevec ljubosumna??? helpp pliss???povedala sem mu da me to moti in je rekel da sta samo najboljša prijatelja in da ima rad samo mene……:(

Nima rad samo tebe… žal. Tudi kot osebe te ne spoštuje.
Premisli, kaj bi rada, kakšnega fanta si želiš in kaj pričakuješ od odnosa z njim.

Ocitno pojmuje ljubezen in spostovanje drugace od vecine ljudi. Do tega ima pravico, ti pa imas pravico da mu poves, kaksno so tvoje meje sprejemljivega. Potem pa prideta skupaj ali pa ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Res …nisem se že dolgo tako nasmejal kot ko sem prebral kaj nam piše ana_8.
Punca … (ojlaaa…) Kaj imaš ti v tem prostoru med ušesi ? Slamo ali možgane ?
Spominjaš me na tisto ženo od Reneja (Allo Allo) ko ji ta reče “You stupid woman” ko ga zasači
v biznisu. Daj punca, dovolj si stara da veš da, če hodi kot raca, se oglaša kot raca in izgleda kot
raca, potem je fucking raca ! Naženi tega tvojega maserja v tri p.m in si najdi nekogar ki te bo imel rad.

Dobra tale z Alo,alo…
:)))))

drugače pa hvala za odgovor, ne mislm nc slabga 😀

New Report

Close