Najdi forum

Zanima me vase mnenje glede moževega odnosa s sodelavko. Z njo se pozna ze dolgo, sodelavca sta ze 5 let. Nikoli nisem bila ljubosumna na njo saj jo tudi jaz poznam in mi niti ni delovala njegov tip. Do predkratkim, ko me je presinilo, da zelo veliko govori o njej, kako je faca, kaksne pribija in malo sem ga sprovocirala, da ji verjetno zato toliko pomaga, ker ni ravno brihtna in me je takoj popravil, da je inteligentna in samo malo lena.
Pogovarjata se tudi o domacih tezavah in vem, da tudi o najinih problemih. Ni mi dalo miru in sem pogledala njun pogovor na skype-u. Nic posebnega, razen tega da je pogovor poln zafrkancij in opravljanj sodelavcev. Sam se ponuja za pomoc in ona mu poslje emoji poljubcek. On ji tudi sam posilja smajlije on vse je kao sam zafrkavanje. Moti me predvsem to, da je on kao zaprt tip in veckrat sem mu tudi omenila, da bi bila vesela, ce se name kdaj spomni in mi napise kaksen lustn sms, vsaj kaksen smajli. Rekel je, da je njemu to brezveze in da ga poznam in vem, da njemu ni do tega. Kk pa sem to nasla, se pa sprasujem alj je res tako. Ocitno vseeno rabi njeno pozornost in jo tudi sam isce. Torej si nekaj kar pri nama manjka, z njo potesi. Verjetno to niso nobene sexualne potrebe, ampak samo nekaj kar ne dobi od mene. Ali imam razlog za skrb? Naj se omenim, da najino spolno zivljenje ze kar nekaj casa trpi. Vedno jaz dajem pobudo za sex, veckrat me tudi zavrne. V nosecnosti sva imela odnos samo 2x in cakala 3 mesece po porodu na sex, za katerega sem jaz prosila. Ali imam razlog, da pomislim, da je tudi to lahko emocionalno varanje? Ali mogoce celo vec od tega?

New Report

Close