Najdi forum

Pozdravljeni,

Punca s katero sva skupaj živela sedaj že tri leta me je prejšnji teden zapustila. Delam v tujini in da vem kako grdo se sliši ampak tri dni preden sem prišel mi je napisala SMS da že dolgo ni več med nama tako kot včasih in da kao nebi rada reševala nič ker se vedno vrneva na isto in da pustiva en drugem živeti. OK totalen šok, ker je navidezno nekako vse štimalo, punca izklopila telefon se dejansko odklopila od sveta, nato sem prišel domov in sma se po parih dneh dobila da se kao zmeniva za stvari v stanovanju itd. Naj še povem ko sem prišel domov še drugi šok, ker je dejansko vzela čistoo vse svoje stvari in me je seveda potolklo še to do konca… Ko sva se dobila sem jo dejansko postavil pred dejstvo naj mi v obraz pove vse (ali ima drugega ali me nima več rada itd.)in pogovor je šel nekako v to smer kot da sem jo sam prisilil v to z “svojim” obnašanjem kao da ji nisem nevem pomagal čistiti, da ji nisem nudil dovolj pozornosti in še veliko takšnih stvari in da tudi sedaj kao zadnjih 14 dni ko sem se nekako spremenil da to samo čaka sedaj koliko časa bo trajalo verjetno mesec dva nato pa spet isto…Naj omenim da nekih resnih pogovorov glede tega nisva imela nikoli, velikokrat sem jo vprašal ali je vse ok bla bla in isto nič, prepirov dejansko ni bilo, skupaj ko sem doma dejansko non stop, tudi ko sem v tujini na telefonu itd… Naj še omenim da sva delala na otroku in 14 dni nazaj pri ovulaciji seksala dejansko cel teden, pri menstruaciji zopet razočaranje uglaunem nekako neverjetno. Vprašal sem jo kaj bi bilo če bi bila noseča in odgovor je bil bila bi vesela, nato sem jo vprašal kaj če bi pred 14 dnevi padel na kolena in te zaprosil, odgovor je bil verjetno bi ti rekla DA….MISLIM HALOOOO!???? dejansko jo imam zelo rad in po vsem tem nekako nevem kaj naj si mislim resnično ne…. Včeraj sem jo hotel dobiti na telefon, ko sem se malo ohladil spet od tega pogvora kjer se dejansko nisma zmenila nič da rabim pač nek zaključek, naj mi pove to je to nevidim se več v zvezi, nevem kaj bo prihodnost prinesla ampak zaenkrat je to to ali karkoli drugega da probam iti nekako naprej (ker sedaj nekako imam neko upanje še) ampak sem dobil odgovor pa saj sva se zmenila da ko prideš spet nazaj iz terena da se dobiva in pomeniva glede stvari in vse ostalo, trenutno nevem niti kje mi je glava in kje rep in sem samo doma zaprta v sobi…. resnično mi je tudi to malo čudno zakaj si cel teden že sama s sabo v sobi pri mamici, odrezana od sveta pa saj si ti pustila mene…. Mislim resnično vseskupaj zelo čudno… Sedaj pa še malo o občutkih in čustvih… Stanovanje v katerem sva bila bom seveda obdržal jaz, ker ga ona niti ni sposobna sama vzdrževati niti nič ampak nikakor ne morem biti v stanovanju, neznam živeti sam in sem sedaj pri starših da sem nekako v družbi ampak seveda bi rad čim preje odšel nazaj ampak nevem kako naj grem preko tega če me vse spominja na njo. Naj omenin tudi da je njena mama doma čez cesto tako da dejansko se lahko gledava čez okno in tudi čeprav nočem non stop gledam čez ali je doma, ali je avto dol itd. kar me tudi zelo muči in tega nebi rad počel pa vendar… Generalno gledano sem OK, sem v družbi, jem, spim, nekako funkcioniram ampak vseeno mi vsak dan vsaj pol dneva misli letijo k njej, kako je to mogoče, kako bom dejansko brez nje če pa sva celo življenje skoraj skupaj, kako bom sam v stanovanju, kako bom lahko gdajkoli imel drugo če pa mi ni do ničesar in najhuje kako bom ko jo bom enkrat videl z drugim ko dejansko človeka poznaš bolje kot svoje starše in vse in veš kaj si delal skupaj, intimnost in ko pomisliš da bo to delal z drugim…joj groza…dolg tekst ampak vseeno bi lahko še in še pisal…:/ aja stara pa sva ona 24, jaz 27 tako da ja nekako prva ljubezen za oba….isto me ko pomislim joj preden jo prebolim in grem preko tega kdaj in kako naj si sploh najdem spet normalno žensko ko bom star mogoče že 30…so ja vse zasedene…tako da me daje še strah pred tem da bi ostal sam

joj….ni fajn, ampak, glede na vajino starost in na to, da sta 9 let skupaj, bi rekla, da je punca in tudi ti, da sta enostavno bila premlada za tako resno zvezo. Mogoče je pa ugotovila, da bi rada še malo uživala, se znorela preden se dokončno zasidra.
Tudi ti si še mlad, zadihaj malo občuti vse lepote življenja, ljubezen prava pa slej ko prej pride

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Kaj? Gledaš za njeno mamo čez cesto ?
Kdo ve, mogoče zraste med vami kakšen ‘feeling’…. ?
🙂
Drugače…fant, mlad si….perspektiven… Še stanovanje imaš ! 🙂
Najti punco v tvojih letih ni menda tako posebno težko. Današnje punce so itak mahnjene na idiote tako da imaš šanse. Ker vidim da ti še ni jasno da tvoja koleštura ima jebača in da ovulira z drugim. Get over it. Namesto da slaviš, piješ šampanjec,ti pa firbcaš njeno mamo in glumiš redarja (če je avto nepravilno parkiran). Dej, zresni se. Prim se med noge, poglej če so jajca še tam in veselo na delo. Koji k* jokaš in stokaš za odnosom ki je že zdavnaj nehal to biti. Punca ti je vsaj to pošteno povedala, a ne ? Kaj če bi v plodne dneve izginjala neznano kam ? 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Hja zelo direktne in odkrit odgovor in se ti zahvaljujem zanj… Ja verjetno imaš vse prav, ampak jaz vseeno nemorem kar tako pozabiti. Najhuje mi je ker dejansko neznam sam živet, čudno mi je v stanovanju, in čeprav praviš da sem mlad no saj ubistvu sem imam občutek kot da nikoli nebom nobene več našel in da češ sej vse tolk stare normalne so tko že zaseden…Ne pomaga pa niti dejstvo da delam na terenu in nimam ravno nevem koliko časa žurat in hodit ven… To da ima drugega pa ja mogoče si še vedno zatiskam oči, mogoč ji preveč verjamem ampak še vedno upam da ga nima..

Dokler ne znaš živeti sam, tudi v dvoje ne boš zmogel. Ljudje to znajo intiutivno začutiti in se pravočasno umakniti iz veze. Še posebej ženske.

“Ženske znajo razumeti brez, da bi mislile.”
Rabindranath Tagore

Misel, da ima drugega.. je samo iskanje olajševalne okoliščine. Priročen izgovor, da potem ni potrebno nič narediti in takoj zasesti vlogo žrtve. O tem smo pa na veliko tukaj: Prevarani – kakšen profil avtorjev je to?

Vendar, glede na to, da si znaš priznati, da ne znaš živeti sam.. boš zelo verjetno zmogel tudi ostalo potrebno pot, da temu ne bo več tako.
Svet je poln ljudi, ki si tega ne zmorejo priznati. Niti nikamor premakniti.

De omnibus disputandum..

Ehhh stari moj….. še si mlad. Kaj češ da je 9 let….
Celo življenje je pred tabo. Kaj bi šele rekel če bi ti ‘odšetala’ ženska po 35 letih zveze ?
Življenje gre naprej … Jutri je nov dan. Izkoristi ga. Nikoli ne veš koga boš spoznal jutri.

Tudi ti začni upoštevati lastni nasvet. Nehaj citirati ljudi in se nauči misliti z lastno glavo. Je osvežujoče,res … 🙂

New Report

Close