Najdi forum

Prevara in lazi…. zakaj molci

Prosim za pomoc… s fantom sva skupaj dve leti in imava 3 tedne starega dojencka. Vem, da me vara, a ne prizna, ceprav sem mu rekla, da se bova z malo odselili, ce ne premore iskrenega odnosa, on pa se vedno trdi, da me ne vara in da sm paranoicna. V soboto je sel zvecer sam na druzinsko zabavo in s sabo vzel kondom. Naslednji dan em ga vprasala zakaj in je rekel, da ga je hotu dat prijatelju za foro, sam mu ga potem ni in da me ne vara. Men je hudo zarad dojencka, da ostane brez oceta, ker malo ma pa res rad in lepo skrbi za njo. Naj omenim se, da men pa ze od samega zacetka laze… glede sluzbe, da je zaposlen pa ni, ker dela na crno…. o svoji preteklosti… bil je ze v zaporu kao po krivem, ampak jst sm to zvedla od njegove sestre…. ima ze otroka od prej, pa s tisto zensko tut ni hotu bit, s sinom se pa odlicno razumeta (sin je star 25)… vsa druzina je bla sokirana, ko sva zacela in me je takoj predstavil vsem… sok zato, ker nikol ni mel nobene uradno oz.ni je predstavil druzini…. zato sem misla, da bo drugace, ker je sel tako dalec… ampak zakaj mi potem nonstop laze o vsem in prikriva stvari…. laze pomembne in nepomembne stvari…. ne prizna pa nic…. ne zlepa in ne zgrda…. najprej sem vedno eksplodirala ob vsaki lazi, a sem na koncu vse oprostila…. zdaj ko je otrok pa poskusam lepo resit zadevo, brez uspeha…. stiri dni se trudim lepo pogovorit, ga prosim naj mi iskreno pove, ce mu ni vec in zakaj tolk laze, se jocem cele dneve…. ampak je ocitno laz mocnejsa in vec vredna od druzine…. ne pove nic, ceprav sem rekla, da se bova z malo odselili, ce nisem vredna resnice…. ocitno mu je vseeno, niti se ne potrudi popravit odnosa ko vidi kako trpim… ko da uziva v tem, da me psihicno zlomi do konca….

očitno si pa res slabo izbrala. sama najbolje veš, zakaj je bilo treba v to zmes laži, na hitrico roditi še otroka. z lažnivci zdržijo samo lažnivke in namesto, da se greš sedaj patetiko in scene, postani taka lažnivka kot si do sebe še do njega, pa bo šlo.

Vse si vedela pa imaš vseeno otroka z njim. Ena trapa naivna si in nič drugega. Sedaj pa pojej kar si skuhala.

nova
Uredništvo priporoča

Joj, joj in še enkrat JOJ!

Mislim… saj sočustvujem s tabo, ker ti očitno res ni lahko, ampak…
Ne razumem, kako se lahko ženske zapletete s takimi barabami, pa ne samo to, z njimi si želite še ustvarit družino. In nisi edina…
1. Tip je očitno (no, domnevam) precej starejši od tebe, če ima sina starega 25 let… Tu bi morala na tvojem semaforju že krepko utripat rumena luč.
2. Laž o službi… kako lahko načrtuješ družino s tipom o katerem ne veš niti s čim se preživlja oz. kakšno službo ima. In ali jo sploh ima. Rdeča luč na semaforju že gori!
3. Bil je v zaporu, kao ne po svoji krivdi. BTW, nihče ni v zaporu po svoji krivdi. Vsi nedolžni. Poleg rdeče luči se je prižgala še sirena, zvočni alarm!
4. Vsa družina je bila šokirana, ko sta začela… Sploh ne dvomim. Verjetno si še zdaj niso opomogli.
5. Laž s kondomom… ta je zmagovita… kondom za prijatelja… sploh ne bom komentiral. Gorijo in zvonijo vsi alarmi!!!!!

Ne bomo preveč filozofirali. Če ti bo odgovarjal Stepni volk ga sploh ne beri, ker bo rekel, da si delno sama kriva… no saj, morda bi imel v tem primeru celo prav.
Torej… reši se tega tipa TAKOJ – no excuses! Sploh se mi ne da utemeljevat zakaj, je preveč razlogov.
TAKOOOJ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Upam, da je vsaj lep in prijetno diši.

Lej če boš ostala z njim se ti zna zgoditi,da na koncu ne bos več vedela kaj je res,ker dušiš svojo intuicijo.Si predstavljas leta in leta ena in isti vprașanja ? On očitno zna s teboj in to se ti lahko zavleče.Lażnivci imajo taktiko spretne vrste in teżko jih odkriješ.Vzemi tamalo in pojdi stran prihranila si bos mnogo trpljenja in żivcev .

Svetujem ti, da ga zapustiš. Koliko pa si stara, če smem vprašat?

3 tedni so kratek čas za oceno ali nekdo lepo skrbi za otroka.

Važno je, da doživljate pač neko nezaupanje. Jaz bi si verjetno želel priti do konca stvarem…

Hm, eno vprašanje… ste kdaj posumili, da uporablja kake trde droge?

Pri čem pa ti sama uživaš v tem odnosu?

Nam lahko zdaj še kontra napišeš, kaj vse lepega in pozitivnega imaš od tega odnosa, od te veze, od tega človeka (razen otročka)?

In kaj se tebi zdi pametno, normalno, fajn, da si tam kjer si?

Vsi ti govorijo, naj odideš takoj, iz tega odnosa.

Ja, se strinjam, že zdajvnaj bi morala spakirat in spokat stran.

Ampak, če ne ugotoviš sama (ali s pomočjo strokovne osebe-terapevta, ki si jo pomoje definitivno potrebna!) zakaj si sploh tam kjer si, je izredno velika verjetnost, tudi če boš odšla iz te veze, da bo naslednji tip, oz. odnos izredno podoben temu zdaj.

Tako da, samo spokat stran ni (dokončna) rešitev.

In potem smo nenormalne tiste med 30-40 brez otrok, tipa in službe? 🙂 Odločite se že kaj je normalno in kaj ni.

Joj, joj in še enkrat JOJ!

Mislim… saj sočustvujem s tabo, ker ti očitno res ni lahko, ampak…
Ne razumem, kako se lahko ženske zapletete s takimi barabami, pa ne samo to, z njimi si želite še ustvarit družino. In nisi edina…
1. Tip je očitno (no, domnevam) precej starejši od tebe, če ima sina starega 25 let… Tu bi morala na tvojem semaforju že krepko utripat rumena luč.
2. Laž o službi… kako lahko načrtuješ družino s tipom o katerem ne veš niti s čim se preživlja oz. kakšno službo ima. In ali jo sploh ima. Rdeča luč na semaforju že gori!
3. Bil je v zaporu, kao ne po svoji krivdi. BTW, nihče ni v zaporu po svoji krivdi. Vsi nedolžni. Poleg rdeče luči se je prižgala še sirena, zvočni alarm!
4. Vsa družina je bila šokirana, ko sta začela… Sploh ne dvomim. Verjetno si še zdaj niso opomogli.
5. Laž s kondomom… ta je zmagovita… kondom za prijatelja… sploh ne bom komentiral. Gorijo in zvonijo vsi alarmi!!!!!

Ne bomo preveč filozofirali. Če ti bo odgovarjal Stepni volk ga sploh ne beri, ker bo rekel, da si delno sama kriva… no saj, morda bi imel v tem primeru celo prav.
Torej… reši se tega tipa TAKOJ – no excuses! Sploh se mi ne da utemeljevat zakaj, je preveč razlogov.
TAKOOOJ!
[/quote]

Se popolnoma strinjam s citiranim pisanjem!

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

Itak, sploh v majhnih krajih smo samske od 30-40 čudne. Boljše če imaš za moža varalico, pa dva froca-važno da imaš družino, čeprav disfunkcionalno. Danes ima večina ljudi otroke zgolj za družbeni status.

Hmmm….kje vi ženske najdete takšne bumbarje me zanima …
Pa še 22 letniki delijo nekakšne ‘pametne’ nasvete….
Ljubi bog. Ta svet je res šel v k*.

In odgovor avtorici : Ti res nisi vredna resnice.
Malo razmisli (pod pogojem da imaš skom) kaj sem ti hotel povedati in
prišla boš do enakega sklepa. Tako da se ne trudim preveč ti razlagati ….

Da se oglasi še en moški z moškim mnenjem.

Pridružil se bom ostalim, ki mislijo, da bi morala že zdavnaj urgirati. Dobro, porajajo se ti vprašanja, kar je dobro. Problem ki ga vidim je, da odgovarjaš s čustvi, srcem in ne z razumom.
Vedeti moraš, da v takšnih stvareh ne moreš in ne smeš zaupati čustvom in srcem. Kaj potem če ljubi tamalega, kaj potem če je vsake toliko priden in vzoren? Če ni za resno zvezo s takšnim nimaš za kaj počet.

Razen če tudi sama nisi za resno zvezo. Vem da je težko, ker je oče tvojega otroka, verjetno ga imaš še preveč rada ker je baraba.
Roko na srce, lažje je reči kot narediti, postavi enkrat na prvo mesto sebe in svojega otroka. Ne da izgleda kot da mu je vseeno. Če mu s tistim ko si rekla da se boš odselila ni zbistrilo, potem mu dejansko je vseeno. In takšnih moških je ogromno.

Odločila se boš sama, ti boš živela z njim ne mi. Mi ti lahko samo svetujemo, glede na napisano. Če boš ostala z njim, boš trpela celo življenje, če prerežeš popkovino, boš trpela par mesecev, nato pa boš kot nova. Obljubim!

Točno tako. Odideš. Nato poskrbiš za otroka in po tem si najdeš nekoga zanesljivega, ki ti bo stal ob strani in te spoštoval. Tale tvoj sedanji tip pač nima osnovnih manir, kaj šele, da bi te spoštoval kot osebo ali partnerko.


Sama hudobija te je …. 🙂

New Report

Close