Najdi forum

Všeč mi je žena od bratranca

Pozdravljeni!
Že dolgo sledim temam na tej strani, ki so mi velikokrat bile v pomoč..Ampak zarečenega kruha se največ poje… Imam težavo, ki se ji reče bratrančeva žena..Že nekaj časa si dopisujeva, pa ne v vezi seksa..Znava se nasmejati eden drugemu. pa vedno misliva isto..Tudi bolj intimne in žgečkljive stvari.
Seveda je začela obojestranska naklonjenost rasti, pa saj vemo, da med štirimi stenami se nikoli ne pogovarjamo veliko…Tudi ona mi kaže naklonjenost, sicer ne dobesedno, ampak v tem primeru se ne motim. V bistvu veva, da se nama bo zgodilo slej ko prej. Vem da ni prav, ampak enostavno si ne morem pomagati.. Oba sva relativno srečno poročena, ampak..Grozno je, ker nimam, slabe vesti ne glede na vse..Moral sem to napisati in upam da me ne boste samo napadli..V bistvu sem se samo izkašljal.. Pa poskusite malo pozitive v tem mojem smetišču..Odpovedal se pa ne bom.

Relativno srečno poročena? Ja, poudarek je na “relativno”. Očitno je tvoje sreče čisto preveč in si želiš še malce nesreče v svojem in življenju svojih bližnjih. Sreča je tako dolgočasna… zeeeh.
Zanima pa me… imajo ti srečno poročeni zakonci tudi otroke?
Ker če jih imate (eni in drugi), si navadna nezrela egoistična svinja – pa saj to sam veš, kajne. In prej ali slej boš na tem istem forumu jokal, kaj si zapravil… ker te nihče drug ne bo tolažil.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Sure, sledi svojim zeljam in strastem. Imej romanco z bratrancevo zeno. Samo najprej svoji zeni in bratrancu povej kaj bos naredil, da ne bos zahrbtna, egoisticna in laznjiva svinja. And we dont want that, do we…?

Se strinjam z zgoraj napisanem v celoti. Sreca se hizro konča. Vznemirjenje ob nečem novem tudi…

“Dajte pomagat”, kaj pravzaprav “pomagat”?
Ti razbremenit slabo vest in ti napisat: navali miško, kar tako naprej!
Ali ti napisat: ne delaj tega, ustavi se dokler je še čas, zapravil boš vse kar imaš ipd.?
Ampak tega itak nočeš slišat, kar si že sam zapisal v zadnjem stavku (Odpovedal se ne bom).
Torej je to prvo, ane?
Da te bodrimo, da ni nič takega, če se bo “prej al slej zgodilo” kot praviš, saj vsi varajo, pa kaj je to takega, pa saj ostane v družini, pa saj nič slabega nista s tem hotela..bla, bla, bla itn.
A je dovolj “vzpodbude”?

Hecno, rabiš “blagoslov” neznancev na forumu, da ti kvazi omilimo slabo vest pri dejanju, za katerega nisi prpričan ali ga boš zmogel prežvečit in temu prmerno živet s posledicami (kakršnekoli že bodo).

Precej bedno. Infantilno in nezrelo.

Dolgočasen si, ko tale dež trenutno.

Dragi bratranec…
neeee ne bom ti pisal vzpodbude, tudi ne, da si normalen in najmanj, da se ne odpovej!!!

Res me zanima, če imata otroke? Si se morda vprašal, kaj za njih to prinaša, da so to vseživljenjske posledice … ne ločitev.. ampak skorajda INCEST – razmerje znotraj sorodstva.

Si se vprašal, kako zblojeni bodo vajini otroci, ko bo tetica postala NOVA MAMICA (nisem pozabil, da otroci imajo biološko mater) in striček TAT BIOLOŠKE MATERE in še kontra . Ter, da bodo otroci rastli, se razvijali, oblikovali vrednote, povzemali vzore itd. od 4 ljudi, med katerimi so se odnosi in razmerja ZAMENJALI, ter da bosta dva odrasla ostala prizadete, katera bodo otroci zagotovo ZAGOVARJALI, prezirali pa vaju UMAZANCA…
Ali te ni sram, da če že moraš met drugo žensko, ljubico, ali karkoli že pač, da jih lahko vzameš med par milijoni žensk, ki NISO ŽLAHTAAAA…ne pa ravno bratrančevo ženo!!!???

Si res tolk ne ded in nesposoben, da če doma nimaš kar želiš, da se normalno razideš in si poiščeš novo SREČNICO, ki bo ena izmed tvojim otrokom nepoznanih????

Mar res ne vidiš niti CM v prihodnost, kaj boš naredil ????
Kok bodo vajini novi otroci prizadeti, ko bodo zdajšnji otroci povedali, kdo sta MAMI in ATI, kdo je koga komu ukradu, kdo je komu po zeljniku skakal in zakaj so zdajšnji otroci otroci ločencev in NIMAJO VEČ SVOJE PRAVE DRUŽINE!!??

Mar res ne veš, da je otrokom družina SVETA, da tega nikoli ne odpustijo….VERJEMI …IMAM IZKUŠNJE NA LASTNI KOŽI in dva najstnika, ki storilca, kot si ti še po 7 letih ne marata niti kot znanca, kaj šele kot očeta…NARAVNOST SRAMUJETA SE GA!!!

NO, kakorkoli to bi bilo skoraj vse iz moje strani…TI PA LE BODI DEC in zapolni si, vsaka ŠIBA IMA DVA KONCA, ter KAKOR PRIDOBLJENO; TAKO IZGUBLJENO!!!!!

Hvala za vaše odgovore. Pa saj kaj boljšega niti nisem pričakoval..Ja v bistvu sem res samo moral dati nekje ven iz sebe..Zelo dobro se zavedam delikatnosti zadeve..Po dvajsetih letih, zadnjih deset let je res samo navada (žena je tudi imela dva ljubčka), sem se res zatreskal, samo nažalot v prepovedano, kar se zavedam..Moja otroka sta ravno polnoletna pa v bistvu jima je vseeno če poslušata tastara dva ki se “prepucavata” Hočem povedati da so bili včasih izgovori otroci, zdaj pa nama z ženo obema paše lagodnost brez stroškov ločitve in delitve premoženja. V bistvu nama je vseeno za ljubimce..Torej edin hudič je v tem da sva kao v “sorodstvu”. Verjemite, huda mi je ta situacijaa..Pa vsem lep pozdrav

Pozdravljena!
Hvala za odgovor..V bistvu sem vesel tvojega mnenja, saj potihem upam, da me bo kakšno vaše mnenje streznilo preden prestopim mejo..Zdaj vsaj razumeš zakaj bi pomoč..Pa četudi s kolom po glavi..Hvala za mnenje in vse dobro.

Zdaj ko si ji jih “dobil s kolom po glavi”, si malce obrnil ploščo…
Odrasli otroci, žena ima ljubčka, obema je za zvezo bolj ali manj vseeno…
Kaj se je naenkrat zgodilo z “relativno srečno zakonsko zvezo”?
Očitno jo je tudi ta dobila s kolom po glavi…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Otrokom ni nikoli vseeno. In starejši kot so, več kot razumejo, težje jim sedejo nesoglasja med starši. Tvoji so ravno v letih, ko tudi sami že začenjajo oz. imajo zveze in najstniki so glede ljubezni, zvestobe in romantike nekajkrat resnejši od okostenelih in vsega naveličanih “starcev” v srednjih letih – verjemi. Ne premorejo še ciničnosti, preračunljivosti in pragmatičnosti, za njih je ljubezen še vedno vse ali nič.

Če jim že mati ni dala nevemkakšnega zgleda, bodi vsaj ti boljši. Noben sadež ni prepovedan, če slediš pravilnemu postopku. Ugotoviš, da zakon ne funkcionira, nisi totalen sebičnež, ki misli samo na udobje lastne riti in greš pač skozi bolečo delitev premoženja, požreš finančno slabši položaj in si nato počasi lahko privoščiš nove sadeže.
Pa saj človek ne more verjeti, kako na izi eni gledate na vse skupaj. Ma otrokom boš TI strl srce, namesto da bi jim ga najstniške simpatije.

Relativno dober zakon? V naslednjem odgovoru bomo pa verjetno lahko prebrali, da te je že skušala zastrupiti.

Jah… dobro se imate. Ni kaj.
To so samo posledice nerazčiščenih travm od prej. Če se je tvoja vsedla na k**** vrtiljak, ti pa si to mirno toleriral, je to tvoj problem, ne njen.
Če hočeš zdaj vse pognat v zrak je pa najboljši recept, da si najdeš vezano sorodnico za seks. Na koncu se te bodo odpovedali še tvoji najbližji.
En čas nazaj sem gledal en film, ko je neka Italijanka ob smrti moža ugotovila, da je imel v sosednjem mestu dolgoletno ljubico. Stara mama ji je rekla, da naj mu bo hvaležna, ker si ni našel kake v sorodstvu ali v soseščini in ji je prihranil sramoto. Jbg… slaba tolažba, ampak ta stara je imela prav.

Po svoje je ta tvoja zgodba “Všeč mi je žena od bratranca” kar seksi, malce kinky . 😉

Jaz bi ti predlagal tole: Demistificiraj svoj problem, ker si boš poenostavil življenje. Namreč, poskusi to ženo še malo spoznati, spoznaj še katero drugo privlačno žensko v svoji okolici. Z namenom, da malce “poresničiš” ta rožnata očala skozi katera gledaš sedaj na bratrančevo ženo. Naj faza “zaljubljenosti” mine brez spolnega kontakta. Mogoče boš spoznal, da ni tako perfektna, mogoče spoznaš še bolj hudo bejbo in z njo uresničiš prevaro svoje žene. Vsaj ne boš imel problemov v sorodstvu.

In kaj je sploh s temi prevarami, ki jih je imela tvoja žena? Si varal tudi ti? Sta šla preko tega, kak je vajin sedanji dogovor? O tem pa nič ne vemo. 🙂


Kot da bi brala besede mojega bivšega, ki se je pred leti “usodno” zaljubil v mojo sestrično.
Naj ti povem, ne bom te obsojala, bom ti pa povedala par stvari, ki jih bo to vajino početje prineslo s sabo. Glede na to da je njen mož tvoj bratranec in če ste družina, tako povezana kot je naša, utegnejo nastati težave, sploh če se bosta odločila za skupno življenje… Imej v obziru da se boste za družinske praznike, obletnice in posebne dogodke primorani srečevati in gledati v oči… Pogosto boš pred vprašanjem, “so povabili onega? Če so ga, potem jaz ne bom šel”. Isto se ti bo zgodilo če se odločiš za afero in se bo ta izvedela… Obsojala te ne bo samo okolica ampak še celotna družina in si boš morda skrhal odnose znotraj družine, ki so ti do sedaj bili pomembni.

Kako nimaš slabe vesti? Seveda jo imaš, če si moral dati ven iz sebe. Pa še pomoč potrebuješ? In odnehat tudi ne misliš. Kakšno pomoč torej sploh potrebuješ? V smislu vzpodbude? Kaj bratrančeva žena niti ni tolk privlačna, da ne veš, če bi jo al ne? Ne dobiš od mene nobene vzpodbude, ne bom te niti obsojal, le nekaj vprašanj sem ti namenil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ko bosta šla prvič v posteljo to pa bo po vsej verjetnosti zelo kmalu,se bo začela agonija,ki ji ne bo konca oba namreč ali ne bosta mogla ali pa ne bosta hotela zapustiti svojih družin.Na začetku in to je sedaj sta zaenkrat še samo vidva čez čas bosta v ta krog vpletla še vse ostale in nastal bo kup nesrečnih ljudi.Še preden kaj konkretnega storiš misli że sedaj na posledice ne potem.

Avtor, privošči si!

Okolica bo preživela, to s svojo in lepim, ljubečim odnosom, pa boš sčasoma tudi dokazal, da si imel prav.

Otroci so zadosti stari, da ne bodo imeli travm zaradi tvoje odločitve.

Nikoli ! Pazi : NIKOLI !
… se ne petljaj z familijo. Žene pridejo in grejo familija pa ostane.
Prestopiš tisti prag dovoljenega in potem si v k*. Ostal boš brez vsega.
Ker, prej ali slej, ti bo žal. In takrat bo pozno.
Obstajajo ene meje ki ji vsak človek vreden tega imena, ne prestopa.
Familija je sveta stvar.

Imel sem podobno izkušnjo tvoji veš…
Rešitev : Sem se v velikem loku izogibal srečanju z njo ali bratancem.
Epilog : rospija je na koncu zbežala z nekim ‘X’ iz druge republike….
Jaz še vedno imam bratanca in lahko vsakem iz familije pogledam brez sramu v oči.
No, ti ki razmišljaš z jajci, ti si brezupen primer…. Boš že prišel na svoje…brez skrbi.

New Report

Close