Najdi forum

Pozdravljeni,
po razvezi sem se posvetila otrokom in službi. Sama sem morala podpirati vse štiri vogale pri hiši. Zdaj smo se navadili na nov način življenja in začenja me skrbeti, da bom za vedno sama z otroki. Stara sem dobrih 40 in bi rada prijateljevala s kakšnim moškim, čeprav se vezala ne bi več. Kje sploh najti kakšnega razumevajočega človeka? Zanima me tudi na kakšen način ste ostali na tem forumu spoznali nove partnerje. Prijeten teden in lepe praznike, m.

Pozdravljena,

tudi jaz sem sam, pa bi si želel prijetne ženske družbe….za začetek prijateljstvo…..daš kak kontakt?

Pojdi v bližnje župnišče in boš prijateljevala z župnikom.
na forumih istospolnih lahko najdeš kakšnega prijetnega geja za klepet, pa še težil ti ne bo.
za seks pa je tudi dosti portalov.

nova
Uredništvo priporoča

Nov tukaj lepo pozdravljen,

z veseljem. Tu je moj elektronski naslov: [email protected].

Se že veselim branja in kontakta, M.

Kot dokazuje zgornji primer (in še nešteto drugih) ženskam res ni težko priti do moške “družbe”…
Navadno se zaplete, ker nimata imata obe strani v mislih isti tip družbe.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

A ni vedno tako ? 🙂

Osamljen sem tudi jaz večkrat …
Pojdi na kak spoznavni portal …mal izkušenj rabiš …če te kaj zanima ti lahko kako stvar povem, nekaj izkušenj imam …čeprav sem tudi sam kdaj kaj na novo nategnjen…
Paziti je treba …na ONA-On so me nategnili in kar zaračunavajo sami od sebe, ne majhen denar…tako da jim ne zaupaj kake kartice….ti jo bodo spraznili na hinavski način (nekje spodaj, skrito je oznaka avtomatsko)… zato nikjer ne plačuj …se da zastonj
Kak Kupid je sama “sex na eks…), če rabiš kaj hitrega odlična, ampak komplicirajo
Rabiš pa čas da greš na kak drink …

dvomim da si še vedno sama…če si pa res, se pa javi da vidim če si še aktivna 😉

Avtorica pazi se fukfehtarjev, ki bi sam sexali, za otroke pa se ne brigajo… puno jih je vsepovsod…ficfirici nepotrebni

Od neresnega partnerja pričakovati razumevanje je precej ambiciozno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close