Najdi forum

Zdravo.
Pred kratkim sem izvedela za njegovo prevaro. Imava že 8 letno hčerko, sem pa noseča 5.mesecev z drugim otrokom. Šla bova v postopek sporazumne ločitve. Sem iz Maribora. Zanima me, ali je tu še kdo iz Maribora, ki je šel skozi postopek ločitve, ker potrebujem nekoga za pogovor. Nekoga, ki je doživel isti pekel, da bi ga lahko vprašala tisoč in eno stvar, ki me mori in boli… 🙁 Sem se pogovarjala že s prijateljicami, obiskala psihoterapevtko in tudi namen imam iti v porodnišnici do psihologinje, ker sem pač v stanju, kjer moram te stvari čimprej postavit na svoje mesto, da ne bi stresa prenašala na detece. Ampak pogovor z nekom, ki je dal to kalvarijo skozi, bi mi tudi pomagal…

Oj, pozdravljena,
tudi sama sem šla skozi podobno kalvarijo.
Če še potrebuješ pogovor pusti kak kontakt 🙂

Lepo bodi in pogumno naprej

Žal mi je da greš čez vse to. Še posebej z otrokom in še enim ki je na poti.
Niti si ne predstavljam kako ti je. Prevara sama po sebi je hudič ampak še en
otročiček na poti ? Grozno !
No, pišem ti namreč iz enega razloga. In to je da te vprašam ali nadaljevanje
vaše zveze res več ne pride v poštev ?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz tudi: moj kontakt: [email protected]

Darwin: hvala za tvoj odgovor. Ves, gre za to, da to ni bila ena prevara. Da se ze dolgo ubadava z resevanjem tega. Bila sva na partnerski delavnici, psihoterapevtskem svetovanju,… zelela sva resit vezo. On pa vedno isce nekaj vec. Tokrat se je se mocno zaljubil v njo. Pa se v isti stavbi delata. Vsak dan se slisita… on bi zadeve reseval zaradi otrok, odgovornosti. Razumem. Vendar mene prevec bolijo lazi, neiskrenost, dvojno zivljenje. Kot zenska sem pac vidla, da me je “premagala” in da si zasluzim vec kot le njegove drobtinice. Je v ego stanju Otroka, jaz pa potrebujem Odraslega, ker dva otroka ze imam…

Mene zbode ta vaš stavek: “on bi zadeve reseval zaradi otrok, odgovornosti”… Jaz vam močno svetujem, da takega argumenta ne sprejmete pod nobenim pogojem. Naj zadeve rešuje, ker vas ljubi in spoštuje, ne pa da prelaga odgovornost na majhne otroke, kak perverzen razlog je to. Otroci so pomoje najbolj srečni, če je vsak starš posebej srečen in če odraščajo v psihično zdravem, čeprav mogoče ne najbolj idealnem okolju. Ne pa, da so cifre 2 na broju.

Dolgoročno vam hoče obesiti:vidiš s teboj sem, ker sem odgovoren do otrok…kako ogabno in perverzno razmišljanje…. On si samo želi bližine otrok, pa še to pomoje nezdrave in pa da bi lep izpadel pred družbo.

feniksCome:
Tocno to. Ne mislim biti z nekom samo zaradi otrok, ker si tudi jaz zasluzim blizino in ljubezen nekoga. Ne pa, da sem mamica, gospodinja in pac za seks, on pa bo laufal okol za drugimi. Zato pa tudi ne mislim ostat z njim in cist si zadel bistvo, kako on razmislja…

To je situacija v kateri ni zmagovalcev.
Poraženca sta oba. Žrtve pa otroci.
Nekaterim ljudjem pa bi resnično prepovedal
razmnoževat se. Kako lahko en ‘moški’ z
otrokom in enim ki prihaja se gre it varanja….je primer za Ruglja.

Bila sem z enim takšnim kot je tale tvoj….ampak verjemi to ne gre. Tudi če bi popustila ,se strudila, oprostila te bi to matralo vseskozi. To ,da se zaljubi v drugo poleg tebe no ta je pa huda.Vztrajaj na poti,ki si si jo zadala pravilna je.Čim dlje od njega in njegove zmedenosti.

New Report

Close