Najdi forum

Żivljenje po prevari je pravi pekel

Še ena tukaj o że toliko prebranih temah o prevari.Ne vem kaj naj storim.On me je pri svojih 53 letih prevaral na prav zahrbten način in to s poročeno żensko v zvezi sta bila več let.Ni kazal nobenih znakov ,da se karkoli dogaja nasprotno prav ustreżljiv in prijazen ves čas ,umes pa skoki h drugi.Oči mi je odprl šele njegov telefon poln ljubezenskih besed in umes nekaj prepirčkov z njo,kar daje vedeti,da sta bila że globoko v motnih vodah.Najprej zanikanje z njegove strani ,da ni ničesar in,da si vse skupaj narobe razlagam.Čez nekaj mesecev ponovitev te zgodbe in ni mogel več zanikati.Sledil je razhod .Pustila sem ga pri miru vendar je prișel nazaj se opravičil in jo menda zapustil.Zakaj ne vem.Kot sam pravi ga ne briga več zanjo.Začel se je na vso moč truditi okoli mene mi posvečati pozornost in imel je razumevanje za moje izpade.Z menoj pa je hudo.Tega ne morem pożreti kot si to predstavlja on in bo šel voz lepo naprej.Veliko mu očitam predvsem seks z obema in da sva obe verjeli da imava tega človeka zase.Veliko żaljivk mora pożreti na svoj račun vendar še vedno vztraja .Ob teh letih si kaj drugega ne more niti privosčiti.Rada bi ga zapustila saj oba trpiva pa niti tega ne vem kaj še sploh počnem z njim.Nasplošno je on človek s skrivnostmi vendar te zveze ni uspešno prekril.Kaj naj storim? Saj postajam čedalje večja jezna razvalina,da me niti on ne prepozna več.

Pozdravljena!
Glede na napisano bi ti priporočala le eno, kar ti bo najverjetneje večina… Ločitev in idi z življenjem naprej, boš bolj srečna… Glede na starost sklepam da imaš že odrasle otroke in jim ne boš naredila pretirane škode… On pa si je čisto sam kriv će je zapravil zakon na tako gnusen način. Zavedati se moraš da v tem primeru nikoli ni bil le tvoj, sploh pa ne čustveno… Zakaj bi se torej mučila in vztrajala z nekom, ki te ni in ne bo vreden, ne glede na to koliko se sedaj trudi… Kje pa je imel prej pamet?
Želim ti vse dobro, misli predvsem nase.

----------------------------------------------------------- [i]Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth.[/i]

Malo si preberi teme v Mejna in narcistična osebnostna motnja – svojci. Glede na dolžino veze, to da govoriš o človeku s skrivnostmi in da postajaš razvalina ..

nova
Uredništvo priporoča

Vedno so zmagovalne te: “je prišel nazaj” 🙂
Nič ni prišel nazaj, ti si tako nesamozavestna in od njega odvisna, da si bila vesela, ko marela, ko ti je prišel pojokat nazaj. Takšen brezobrazni dr*k bi lahko 100x poskušal priti nazaj k meni, pa mu niti 1x ne bi odprla vrat. Ker je dr*k in dr*k naj ostane zunaj, pred vrati.
A ti je povedal oz. te nalagal, kako si zanj ena in edina, una druga pa ne obstaja več, a? Ti pa veselo verjames 🙂
Ene se res tako malo cenite, da je obup. In to ste že dolgo odrasle ženske in da ne znate same živet, pustit za sabo takšne lažnjive papke ter iti naprej same s svojim življenjem, res ne razumem, res ne…
A tako nujno potrebuješ vso to dramo?

Težko si predstavljam, da se več let družiš z žensko, potem pa ti čez noč neha biti mar zanjo. Tole je za moje pojme prodajanje megle. Verjetno mu je vseeno udobneje s tabo kot z njo, verjetno predvsem z materialnega vidika.

Tole je boleča izkušnja. Ne vem, kako si lahko on sploh predstavlja, da bo eno bežno pojasnilo dovolj, da bosta nadaljevala, kot se ne bi nič zgodilo. Ni se ti treba odločiti takoj. Vsaj to. Ne gre za vprašanje življenja in smrti. Lahko počakaš, vidiš, kako bo … Ločiš se lahko tudi čez pol leta.

Renna Ta, ravno zato se ljudje ločijo in gredo naprej.
Če se spomnim sebe in mojih pomislekov o nadaljevanju zakona, ne takrat, ne danes ne bi ravnal drugače. Mene je že pred odločitvijo, da bom zahteval ločitev, žrlo točno to – ali bom sploh zmogel preseči dejstvo, da me izdala. Zakaj izdala – ker ni šlo samo za skok čez plot ampak za precej več…Sam skok čez plot bi morda še lahko pozabil, ampak šlo je še za globoko nespoštovanje in eksistenčno ogrožanje družine.

Vse kar bi lahko izgubila – SI ŽE IZGUBILA.

– varnost
– zaupanje
– idejo skupne prihodnosti
– dodaj po lastni izbiri…

Človeku v tvoji situaciji, se je najtežje soočiti z nastalim stanjem in s sprejemanjem neizbežnih življenjskih sprememb. Še toliko težje je to v zrelih letih, ko ima praviloma človek zadeve (tako materialno kot duševno) že pod streho. Brezglavo tekanje po pogorišču in brskanje po pepelu je zgolj izguba dragocene energije. Seveda se še vedno lahko odločiš (oz. odločita) za skupno življenje – vendar to nikakor ne bo nadaljevanje pretekle zveze, ker so vsi njeni temelji popolnoma porušeni. V zrak štrli zgolj še nekaj kadečih se štrcljev, ki sem jim reče navade. Lahko bi zgradila kaj novega, če bi vaju vezala močna ljubezen. Ampak, saj veš kaj bom rekel… obstaja dvom o njegovi ljubezni – on si želi nazaj zgolj stare navade, staro udobno življenje. Dvomim, da želi odkrivati neko novo žensko in pričeti z njo povsem novo življenje – ker oba nista več to kar sta bila. Niti on niti ti nista več isti osebi. V kolikor želita biti skupaj, bo to čisto nek nov odnos, na novih temeljih – kot da sta se spoznala včeraj. Popravljanje stare hiše brez temeljev se ne bi končalo dobro. Vsak vetrc bi tako hišo takoj podrl…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Imaš popolnoma prav in se popolnoma strinjam s tabo!

Moraš pa tudi razumeti, da je avtorica trenutno v nekem akutnem stanju zloma duše – da tako rečem in si za enkrat še ne more pomagati in bo hodila po toliko šamarjev, kot jih bo rabila, da bo dojela “poraz”, da bo nehala upati in šla naprej. Vsi smo si različni in vsi drugače dojemamo svet. Eni zamahnejo z roko, drugim se sesuje vse.

Suverena sem v teh besedah, ker sem trenutno sama na podobnem. vse življenje razmišljam kot ti “res zmagovalna”, ampak ko si dejansko v tej situaciji, zadeva ni črno bela. Grozno je in to navkljub temu, da sem jaz npr. finančno samostojna, brez otrok, zadovoljna s službo, imam dobre prijatelje in svoje hobije…ne morem si predstavljat pa kako je npr. eni mamici, ki nima niti strehe nad glavo niti financ, niti izgrajene socialne mreže. Samopodoba in samozavest se sesuje na NULO v obeh primerih in najprej se moraš naučit nazaj imeti rad sebe, biti ti, delati kar tebi paše. to pa je proces, ne gre iz danes na jutri.

Avtorica – tebi pa lahko svetujem same floskule: čas je na tvoji strani, umiri se, ne reagiraj na hitro. verjemi da bo nekega dne vse v redu, čeprav je sedaj vse črno. pobrala se boš, vzljubila samo sebe in sčasoma tudi koga drugega:)

“Nasplošno je on človek s skrivnostmi”
Kaj naj bi to pomenilo ?
Kakšen James Bond ali mr. Bean ?

Mene je žena prevarala kmalu po poroki in rojstvu otroka, ker s tem ni mogla živet in jo je notranje razžiralo mi je stvari po 6 letih kar sama skesano pojasnila, da je šla čez plot samo enkrat, češ, da jo je zaneslo. Imam jih 36, 18 let sva skupaj, vedno sem ji zaupal, ljubil, potem pa to. Odpustil sem njenemu ljubimcu in njej, vendar me zelo-zelo boli, ne zaupam ji 100%. Rad bi se……

New Report

Close