Najdi forum

locitev, otrok dodeljena osebna nega

imam eno vprasanje, 6 let sem porocena z tujcem iz bosne, imava enega otroka starega 2 leti ki mu je dodeljena posebna nega, in sem se vedno doma z njim zaradi nege otroka. sem zaposlena za nedolocen cas, a zanima me komu gre otrok v primeru locitve, moz je zacel popivati, pije ohromno, komentar njegovih starsev je da tudi njegov oce pije, menim da to ni ok za vzgojo otroka ki mi pomeni vse, grozi pa mi da gre otrok k njemu v primeru locitve, prosim za odgovor

Ali je otrok slovenski državljan?
Če je, bo njihova želja le pobožna želja.
Dobi si odvetnico.

v primeru, da pride do ločitve, boš zadeve urejala s pomočjo CSD. Če so dejansko razmere takšne kot jih opisuješ, nima oče prav nobene možnosti, da bi lahko dobil skrbništvo za otroka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

oce ima dovoljenje za stalno bivanje, otrok pa slovensko drzavljanstvo, sem pa ze dve leti na bolniski zaradi negweotroka, in sem cisto preplasena, mi pa ni fer da bi otrok moral odrascati v druzini kjer je nekomu alko bolj pomemben kot hrana, menim da otrok mora imeti brezskrbno otrostvo polno ljubezni. oce ni nasilen, izjemno ljubec je do obeh, samo alkohol to gre pa cez meje…

Če premore toliko ljubezni do tebe in otroka, bo zmogel tudi odločitev za zdravljenje.
Čimprej, očitno rabi strokovno pomoč.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

premore samo to, od petka do nedelje samo prespal doma, hodil domov ob 1h zjutraj, fusal , prnesel denar ok, pa bruhal potem, no koment, in pol pravi jaz bom unicla druzino on mi bo otroka vzel, iq bosna

New Report

Close