Najdi forum

pred kratkim sem se poročil in na fantovšini pozabaval z drugo puncu, sicer je bilo to samo enkrat da sm jo prevaral in sedaj to močno obžalujem. z ženo sva sicer že 12 let v razmerju a nimava otrok. Sedaj pa imam velik problem, ta punca iz fantovšine me je obvestila da je 1 mesec noseča, sam ji ne zaupam da sem res jaz oče ona pa noče narediti splava. Ali lahko sam kako izovem da prekine nosečnost da ji podtaknem kašno tableto? vem da se sliši grozno vendar se mi ruši svet

Oprosti za napisano, pa vendar…. bom čisto direktna.
Prevzemi odgovornost za svoje dejanje, kaj naj ti drugega napišem?!? Če si smatral, da si dovolj star za posteljne hece, menim, da si dovolj star za prevzem posledic….
Sej menda veš, da se otrok ne spočne brezmadežno….

… podtaknil bi dekletu tableto?!?!?! No comment.

Kaj pa če bi morda začel reševati zadevo takole:
1. svoji partnerici po pravici povedal, v kakšno kašo si (se/vaju) spravil. Predlog: oba testirat na SPB. Kako bo tvoj skok čez plot vplival na vajin zakon ne vem….. Vendar pa apeliram nate, da si končno iskren do svoje partnerice. Si zasluži izvedet resnico.
2. če si res zaplodil otroka, boš pač sprejel posledice – torej otroka in vse “bonitete” ki jih starševstvo prinaša.

Skratka: ja, verjamem, da je ta izkušnja huda šola….

No take zgodbe pa piše življenje in tudi prav je tako, da vam, vsem varalicam enkrat postane jasno, da to ni le zabava. Ja nič, če bo otroka obdržala, te po rojstvu toži na ugotovitev očetovstva, če ga sam ne boš priznal. Ti lahko očetovstvo le izpodbijaš, ampak, če je otrok tvoj, ti preživnina in ostale obveznosti ne ginejo. Otrok ni nič kriv in si zasluži vso skrb in pozornost. Ti v njeno telo ne moreš posegati, razen, če si želiš kazensko odgovarjati. Boga tvoja žena.

nova
Uredništvo priporoča

Odločitve, dejanja, posledice.
To gre vedno skupaj. Če si ga posral pa zdaj še počisti.
Karkoli ji boš dajal v pijačo, kakorkoli boš s hinavskimi potezami reševal situacijo, ki si jo povzročil sam, se ti bo to vrnilo. Poleg tega pa je to še kaznivo.
Sprejmi dejstva kot moški. Ko se otrok rodi, zahtevaj test očetovstva. Z ženo pa se pogovori in ji razloži zakaj si bil nepošten do nje.
Svet se ti ruši? Hm, s k**** si ga poštemal, zdaj, ko se ruši pa kličeš “na pomoč”? Dobra.

Cepec. To o čemer ti razmišljaš je, če se ne motim kaznivo dejanje…
Drugič pa šlic na hitro zapri, ko boš imel kolega zunaj. Te bo hitro minilo.
Upam da je provokacija.

no nisem prosil da me obtožujete zaradi varanja, kajti glede na to da sem seksal samo z eno žensko v celem življenju in tale dogodek na fantovščini je bil izjema ter hkrati radovednost. Medtem ko veliko ljudi menja parterje vsak mesec

Brez skrbi da ti se bo porušil svet ker tvoj ‘svet’ je tako majhen in zaplankan da ne vem če bo kakšna velika izguba če se poruši. Kakšno kmetavzersko mentaliteto imaš tudi dokazuje tvoj stavek o ‘podtikanju tablete’ . Te je mama rodila takšnega kretena ali si samouk ?
Ta ki si jo netegnil , meni se zdi da je prava ženska zate. Po pameti sta si tako zelo blizu da bi bilo prav škoda da ne nadaljujete . Mama-Tata-Kreten. Dobro, vsaj je za otroka upanje ker na srečo kretenizem ni glih genetsko pogojen.

Hmmm, ni vam ravno v čast, da ste napisali tale zapis…z izgovorom, da itak tudi drugi varajo, pa kaj, če sem probal tudi sam. Enkrat in edinkrat. In ker ste v naš forum napisali svoje izjemno nezrelo vprašanje glede prisiljene/podtaknjene (!) prekinitve nosečnosti ženske, ki ste jo enkrat uzli in posexali, kaj ste pričakovali? Pohvale?
Mogoče bi vam upala svetovati, da se doma usedete s svojo partnerko in ji vse poveste, razložite. Da nehate živeti v laži, strahu in negotovosti. In če se vam poruši svet, je to naravna posledica vašega nespametnega dejanja in neprevzemanja odgovornosti za vaša dejanja. Žal vsaka šola nekaj stane…ali kako že pravijo modreci. In da ne bi prosim odgovorili na tole, da bi tista ženska morala paziti ali ja vedeti, kaj in kako in da bi ona morala biti zaščitena….ali kaj v tem stilu.

Melita Kuhar www.svetovalnica.si [email protected] tel: 031 666 168

Treba je biti korekten. Avtor ni napisal, da veliko ljudi vara, napisal je, da veliko ljudi menja spolne partnerje vsak mesec.
Avtor v svoji nedoraslosti primerja hruške in repo, ker je nedorasel, rad bi bil poročen in imel družino, a hkrati ga grize, ker je njegovo število spolnih partnerk zelo majhno.

Zagovarjat en zločin z zločinom drugega je skrajno hinavsko in popolnoma nezrelo. S takim razmišljanjem te bo življenje še zelo teplo. Jaz se tukaj vprašam zakaj nisi uporabil kondoma, če te je že tako zanimalo. Dekle ti pa lahko zelo zagreni življenje.

Treba je biti korekten. Avtor ni napisal, da veliko ljudi vara, napisal je, da veliko ljudi menja spolne partnerje vsak mesec.
Avtor v svoji nedoraslosti primerja hruške in repo, ker je nedorasel, rad bi bil poročen in imel družino, a hkrati ga grize, ker je njegovo število spolnih partnerk zelo majhno.[/quote]

Malo se obnaša kot Kalimero. Mu pa ta razlika med pogostim menjavanjem partnerjem in enkratnim skokom čez plot popolnoma nič ne koristi, v vsakem primeru posledice zanj ostajajo. Hujše skoraj ne morejo biti, edino če se je od dekleta nalezel še kakega hiva. Samo to bi bilo pa res že prekruto.

Poznam podobno zgodbo. Zakon je obstal. Poznam pa tudi še bolj tragično zgodbo s fantovščine … en dojenček bi bil malenkost v primerjavi s tem. Se ne gre čudit zagovornikom koruzništva 🙂

Prvo ne dodajaj takšnih glupih komentarjev…”podtaknil tabletko”.
Kaj ti hodi po glavi?!!!

TI, si tisti, ki se je odločil eksperimentirati…pač z drugo, kar eno.
Takrat si vedel, da imaš doma svojo ženo. Takrat si vedel, da jo boš s tem prizadel. Takrat si imel odločitev v rokah, kaj boš naredil.

Najbrž ti ta razplet ni všeč.
Reci mi nekaj.
Ali se je bilo lepo stisnit k svoji ženi po tem dogodku?
Si jo lahko pogledal v oči?
Te ta mesec ni nič najedalo kaj si naredil njej in sebi?
Ali ti je bilo vseeno? Si mislil, da boš to ohranil za svoj skriti spomin?

In potem (glede na 12 letno vezo) me še zanima, ko si se odločil za ta korak (ne se mi zgovarjat na pijačo, po moje tudi svoji ženi ne) kako za vraga nisi pomislil na kondom?

Živiš kje?!? Pri vseh boleznih, več kot očitni možnosti zaploditve?
Oprosti, vem, da ti je hudo ampak ne morem verjet taki brezglavosti.

Da pa te ne bom samo grajala pa ti povem še tole. Družinski prijatelj je tudi prevaral svojo ženo. Ko je ta ljubica zanosila in se odločila, da bo otroka obdržala je svoji ženi za to prevaro povedal.
Bilo je težko, vendar sta se odločila, da dasta svojemu zakonu priložnost.

Sedaj je minilo od tega že kar 8, 9 let. Ta otrok je del tudi te očetove družine. Oče in njegova žena skrbita zanj, veliko časa preživijo skupaj. Moram reči, da ima ta otrok res rad očitovo ženo.
Funkcionirajo. Ima pač mamico, očija, njegovo ženo in pobrate.

Ti si naredil napako, te se ne da popravit in tudi ne skriti. S tem se je brezpredmetno ubadati. To je tam v preteklosti. Sedanjost pa imaš v svojih rokah.Kjer je volja, ljubezen, potrpljenje…je tudi pot.
Ni konec sveta, vse se lahko reši. Vendar ne način uboja tega otroka, razumeš?

Treba je biti korekten. Avtor ni napisal, da veliko ljudi vara, napisal je, da veliko ljudi menja spolne partnerje vsak mesec.
Avtor v svoji nedoraslosti primerja hruške in repo, ker je nedorasel, rad bi bil poročen in imel družino, a hkrati ga grize, ker je njegovo število spolnih partnerk zelo majhno.[/quote]

Malo se obnaša kot Kalimero. Mu pa ta razlika med pogostim menjavanjem partnerjem in enkratnim skokom čez plot popolnoma nič ne koristi, v vsakem primeru posledice zanj ostajajo. Hujše skoraj ne morejo biti, edino če se je od dekleta nalezel še kakega hiva. Samo to bi bilo pa res že prekruto.

Poznam podobno zgodbo. Zakon je obstal. Poznam pa tudi še bolj tragično zgodbo s fantovščine … en dojenček bi bil malenkost v primerjavi s tem. Se ne gre čudit zagovornikom koruzništva :)[/quote]

Koruzništvo nima nič s tem.
Če je človek potuhnjen, neiskren, prevarantski je lahko poročen, na koruzi ali pa v kakšni drugi zvezi, je še vedno potuhnjen in neiskren prevarant.

Kaj pa tak razplet?
Pove ženi, da jo je prevaral. Žena ga odslovi.
Otrok se rodi in naredijo test očetovstva, ki je negativen…

Malo se obnaša kot Kalimero. Mu pa ta razlika med pogostim menjavanjem partnerjem in enkratnim skokom čez plot popolnoma nič ne koristi, v vsakem primeru posledice zanj ostajajo. Hujše skoraj ne morejo biti, edino če se je od dekleta nalezel še kakega hiva. Samo to bi bilo pa res že prekruto.

Poznam podobno zgodbo. Zakon je obstal. Poznam pa tudi še bolj tragično zgodbo s fantovščine … en dojenček bi bil malenkost v primerjavi s tem. Se ne gre čudit zagovornikom koruzništva :)[/quote]

Koruzništvo nima nič s tem.
Če je človek potuhnjen, neiskren, prevarantski je lahko poročen, na koruzi ali pa v kakšni drugi zvezi, je še vedno potuhnjen in neiskren prevarant.[/quote]

Nisi zastopu.
Pred koruzništvom ni fantovščine.

Pa kaj. Prevaral jo je v vsakem primeru.

Je pa res, da če prevara nima tako konkretnih in dolgoročnih posledic, kot je otrok, jo je pred sosedi laže pomesti pod preprogo.
Če ti je pač več do tega kot do odnosa med dvema.
Odnos med dvema pa je na preizkušnji v prvi vrsti zaradi prevare.

Že v prvem stavku je “grozni” povedal več kot Tolstoj v celem romanu 🙂
Upam oz. prepričan sem, da gre za provokacijo. Podtaknil je otroka in zdaj bi podtaknil še tabletko…
Mislim, da nam avtor skuša podtakniti provokacijo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Pa kaj. Prevaral jo je v vsakem primeru.

Je pa res, da če prevara nima tako konkretnih in dolgoročnih posledic, kot je otrok, jo je pred sosedi laže pomesti pod preprogo.
Če ti je pač več do tega kot do odnosa med dvema.
Odnos med dvema pa je na preizkušnji v prvi vrsti zaradi prevare.[/quote]

Točno tako, koruzništvo ali zakon, prevaral jo je. Za to gre.
…pa očitno je še tako pokvarjen, da bi tisto, za enkratno uporabo z nekimi tabletami na skrivaj filal…

Prevzemi odgovornost za svoje dejanje,nimaš kaj

1 mesec noseča? Kako pa ve?
Mi lahko prosim poveš koliko dni je minilo od dneva ko sta sexala pa do dneva ko ti je povedala?

New Report

Close