Najdi forum

težave s partnerko in njenim sodelavcem

Lep pozdrav vsem. Upam da se bo javil kak strokovnjak na tem forumu in mi pomagal iz zagate…
Sem 33 letnik, punca je oz. bo stara 26let.
Najina zveza se je začela pred dobrim letom in pol.
Naj začnem iskreno pri sebi in potem kje tiči problem.
V dobrem prvem mesecu zveze, ko sem se še iskal in se tipal (prej koncal z bivso po 7 letih) sem si dopisoval s prijateljicami po FB-ju…In ji tega seveda nisem povedal.Naj povem da sem se v tem mesecu imel res najlepse v življenju do sedaj…
Po skoraj letu dni je prečekirala mail in našla par teh sporočil – bilo je eno voščilo za RD meni od prijateljice – s poljubčkom in eno od neke punce ki je vprašala zakaj dodajam njeno kolegico če je ne poznam..
To jo je tako prizadelo da je bila 1mes na bolniškem staležu -od stresa so ji jetra nenormalno delovala…
Po tem sva se pogovorila da se ni zgodilo nič – iskreno priznam da res ni bilo in šla naprej…Je zelo nežen karakter, občutljiv in trmast – škorpijonka…
Med tem je pridobila tro-izmensko službo , ki ji vzame kar precej časa in volje do vsega.
Nisem alkoholik, ne kadim, ne zahajam v družbo…Imam svoj hobi – letenje, sem pilot in me družba po gostilnah in druženje res ne mikata.
Pomagam ji pri vseh opravilih – kuham kosila, večerje, ji operem ,likam, pospravljam hišo itd..Vse…
Ko pride iz nočne jo čaka večerja..Ko pride iz dopoldanske izmene jo čaka kosilo…Iz jutranje zajtrk…Nosim jo dobesedno po rokah – tko za šalo iz postelje v kuhinjo itd..Res sva imela razmerje kot se šika…Rekla je oz. mi še zdaj govori da sem najboljši zanjo in da takega človeka v življenju ne bo več našla – pa ne da bi povzdigoval sebe, to so njene besede…
Pred kratkim se je pa zgodilo…Najprej težave s sodelavci v službi – veliko farmacevtsko podjetje…Skregale so se s prijateljicami in ostala je skoraj sama z eno dobro prijateljico…Čist jo je dotolklo, spremenila se je..IN ima enega prijatelja…Tu pa tiči problem…Izvedel oz. izbrskal sem ji po tel da si dopisujeta…Pač SMS-i z kratko vsebino…Nič kaj težko dokazljivega…Potem se je pa zgodilo..Rekla je da ima sestanek in da gre 2 uri prej v službo..In mi ni dalo miru in se peljem za njo..Najdem jo v gostilni s tem prijateljem kako kramljata…Pride domov, se pogovoriva in greva naprej…Za teden dni se mi zlaže isto…Spet jo dobim…Tokrat z roko v roki in cela zaljubljena..Se vsede k njima in jo vprašam kako dolgo to že traja…Mi reče da probata bit skupaj oz. če se bosta ujela…Boli..Zelo boli.. Odidem in ji rečem da prespi pri starših..Naslednji dan izvem da sta spet bila skupaj..Potem mi končno prizna da se ne pona več in da se je zaljubila v njega…On pa v njo…Meni še pa vedno zagotavlja da sem najboljši fant zanjo in da ne more brez mene…Dala sva si čas…14dni bo doma brez stikov se zmeniva..Obljubi mi da se ne bo dobila z njim..Ko odide od mene domov, se za eno uro spet dobi z njim…Vem, ima me za norca..Ampak jo res neizmerno ljubim…Tukaj nastopi še en problem..Povedal sem staršem ki živijo 10m vstran da sem v stiski in kaj se dogaja…In dobil odgovor da je ne sprejmejo več ker se dela norca iz cele družine in sorodnikov in da je tukaj nezaželjena…Vem pa da hoče ostati z menoj ker mi je to povedala a da niti sam sebe ne razume…
Ne vem kaj naj naredim ker dvomim da bo ostala s tem sodelavcem oz. dvomim da bo zveza – če bosta probala – uspešna.
Res bi vas prosil za pomoč ker vem da smo vsi ljudje in da vsi delamo napake. Sem vzgojen v krščanskih vrednotah in vem da vsi delamo napake in da je treba ljudem odpusčati…
Prosim pomagajte mi z kakim nasvetom, ker me je res prizadelo…
Hvala
Razočaran-obupan…

Mislim, da boš lahko spet obnovil najlepše obdobje svojega življenja. Sam.

Sicer se mi zdi tole zelo zmedena zgodba. BTW, upam, da nisi profesionalni pilot.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kaj je po horoskopu, je popolnoma nepomembno. Dejstvo je, da je iz muhe naredila slona in da njeno pretiravanje prej kaže na kake probleme s psiho, kot na kaj drugega.

Opisal si se kot copato in zato je izgubila spoštovanje do tebe. S svojim obnašanjem si ji dal občutek večvrednosti, občutek nadvlade nad teboj, zato ona tebe dojema kot dejstvo, kot inventar, ne kot partnerja.

Nima te za norca pač pa se zaveda, da s teboj lahko počne kar se ji zaželi, ker boš zaradi neizmerne zaljubljenosti toleriral to in še več. Ona s teboj spretno manipulira. Predlagam ti, da si prebereš kaj na temo mejna osebnostna motnja narcizem.

To, da si staršema povedal kako se ti godi, ni nič narobe in v resnici ni problem. Vzrok za problem je ona, ker ni zrela osebnost. S teboj želi ostati, ker bo pri tebi preskrbljena, dobila bo vse kar si bo zaželela, vključno z dodatnim moškim, ki ji bo nudil čustveni in seksualni avanturizem in če tako brezsramno to počne naprej, ti pa laziš za njo, pričakuj, da bo takih njenih zaljubljenosti še veliko.

Želim ti veliko pameti in čustvene stabilnosti pri razreševanju nastale situacije!

nova
Uredništvo priporoča

[/quote]

Lol.

razocaran33:
Normalna reakcija, če ima partnerka drugega kot si napisal, je, da jo odpikaš takoj, nemudoma, brez razmisleka. Tistih 14 dni, ko bo pri tebi brez stikov… pozabi. S svojim dejanjem ti je dala vedeti, da se oddaljuje od tebe, ti bi jo pa znova zaprl in to za 14 dni?

Vsi tvoji pomisleki so pravljica, ki si si jo zgradil v glavi, da bi lažje prebolel kar se dogaja.

Poišči si hudo dobrega terapevta in takoj začni delati na sebi, da boš, če se slučajno vrne, znal pravilno odreagirati in če je še kaj upanja za vajino zvezo, to tudi ok uredil.

Trenutno imaš najverjetneje tako zmešana čustva, da boš to sam težko ali nemogoče ok uredil!

Hočeš en najboljši nasvet ?
Pa ti ga dam : Zapusti je in to čim prej !
In normalno, ti to seveda ne boš upošteval, pričakoval boš da
nekdo tukaj zamahne z čarobno palico in njo skine z sodelavčevega kurca.
It’s not going to happen !
Sicer,povej ti meni, katerega “normalnega” moškega skrbi ‘love life’ lastne punce z
nekim XY jebačem ? Halo !??
Ker vidim da ti in pamet niste glih najboljši prijatelji (povej mi samo katero letalo voziš da slučajno ne vstopim vanj), trpi dokler lahko. Mogoče te en dan,tam gor v oblakih, pamet sreča.

Včasih se v družbi pohecamo, glede na to, da nas je kar nekaj z zakonsko in ločitveno kalvarijo, da niti ni slab sistem, če starši otroku izberejo partnerja.
Ti si že tak primer. Kje najdete take neuravnovešene koze? Mogoče politično nekorekten izraz, ampak da odrasel človek za en mesec pade ven zaradi dveh trapastih sporočil? Že samo to bi ti moralo dati misliti. Kaj bo šele, ko bosta dejansko pred kako hudo življenjsko odločitvijo?
Tvoji starši imajo prav. Poslušaj jih.
Ljubezen se preboli. Nekaj časa je hudo, potem pa mine. In ko boš spoznal normalno žensko, boš ugotovil, kakšen tepec si bil. Star si 33 let … zamisli se, kako je lahko prišlo do tega, da imaš tako zblojene vzorce o primerni partnerki.
Malo sem jezna, da se toliko ljudi meče stran zaradi enih trapcev. Velja za oba spola.

Je kdo rekel da vara? Oz vara custveno ker ne ve kaj bi. Telesno se zaenkrat ne…in mislim v kolikor jo poznam da niti ne bo…Nakopicilo se je prevec problemov in je popustila pod pritiski..moje mnenje…je pa tezje kot sem mislil da bo…:-(

A ti nisem rekel kaj boš ti naredil ? In zakaj je takšnim kot ti zastonj dajat nasvete ? 🙂
Popustila pod pritiski in ….. ‘hop ! … na tuji k*’

Me spominja na tisti vic:
Dragi,prevarala sem te.
Kako to ?
Slučajno.
Kako slučajno ? Si hodila se spotaknila in padla na tuji kurac?

E tako nekako je pri tebi,ha,ha,ha…
Ampak ne, ona ‘vara’ čustveno. Ha,haha…
Škoda da ni smajlija za smeh do solz.

Ma che mona ….

“normalno žensko”
Kako je včasih rekel en moj profesor na f-faksu:
Definiraj normalno.

“Je kdo rekel da vara?”

Ne, ti ne nosiš ‘rožnata očala’. Ti si kar ‘opremljen’ z čelado.
(So gor kakšne odprtnine na njej za roge da preidejo ven ?)
Eh,behh…ko boš dal to svojo pilotsko čelado dol mogoče boš videl malo boljše.

Spominja me na sceno iz enega filma, en viking, postaven mišičast,builder… z klasično
vikinško čelado z rogi na glavi. In potem ko je skine, se vidi da dejansko ima roge. 🙂

Hagard, poslušaj starše ….

Pozdravljen,
tole me spomni na začetek mojih težav. In da ne boš izpadel naiven bedak, kot sem bil jaz. Seveda te je prevarala. Sicer ne bi bila tako zaljubljena v njega. Že to da sta se držala za roko ti da vedeti, da sta se telesno zelo zbližala. Meni je moja trdila, da je šlo le za dopisovanje s sodelavcem. In sem ji verjel, ker nisem želel verjeti drugače. Nisem si niti predstavljal, da bi bila tega zmožna. Ko sem analiziral za nazaj in ugotavljal kje sta bila skupaj, se mi je zdelo nemogoče da bi seksala. A mi je potem priznala da ni kraja in kotička kjer nista. In se je izkazalo, da je od prvega sporočila s katerim sta si samo izkazala naklonjenost pa do prvega sexa minilo manj kot 10 dni. Ženska se ne zaljubi v lepo sliko. Najprej se moškemu odpre na besede. Zaljubi pa potem takoj po prvem seksu. In moja ga še ni prebolela pa čeprav zelo dobro skriva. A vidim da to ni več ista oseba. Midva imava otroka, vidva še ne. Če si pripravljen živeti z bremenom prevare, ok. Sicer ji spokaj kufre in daj pred vrata.

“normalno žensko”
Kako je včasih rekel en moj profesor na f-faksu:
Definiraj normalno.[/quote]

Da bo sposobna bit partnerka, ne pa kot ena paris hilton brez denarja … Da imaš zaradi dveh prastarih sporočil od nekih kolegic razpad sistema in ti gredo jetra v franže – mene bi bilo sram na njenem mestu. Ona sploh ni opremljena za resnično življenje. Verjetno rabi par dni bolniške tudi zaradi zlomljenega nohta.
Sicer pa, tudi razocaran33 pri svojih letih ne morem reči, da je ravno neka odrasla, zrela, realna osebnost. Tudi en zasanjanec, ki ne zna ločiti med črnim in belim. Njemu bi morali nujno starši izbrati partnerko. Bo boljš prišel skozi, garant.

Wow.. pa kako hudiča ste nekatere osebe prav predpražniki, da si ljudje v vas brišejo svoje usrane čevlje?
Berem že nekaj časa tale forum in vsakič znova pobiram čeljust, ko vidim kaj vse vam partnerji/partnerke lahko počnejo..
Zgleda če bi našli žensko/tipa jahat drugega v spalnici, bi se opravičili ker motite in potiho zaprli vrata. *facepalm*
Jaz bom kar še malo samska raje. 😀

Lep pozdrav vsem…
Kufri spakirani oz. že spi doma pri starših-očetu ker je mama odšla…
Mi je žal, tre se mi srce in zeloo boli ampak bom preživel…Ker tega si res ne zasluzim..Mi bo pa v zadovoljstvo da bo se točila krokodilje solze za menoj…In še v večje ko se ji bo to vrnilo.Grem stavit pir da dlje kot 2 leti ne bosta zdržala…Ali če jo bo samo izkoristil…Uhuhu…
Hvala vsem za komentarje – čeprav se mi zdijo eni malo preostri..
LP vsem

Da te potolažim : Iz romanc na delovnem mestu nikoli ni bilo niti ne bo nič.
Stavil bi s tabo za pir samo vem da bom izgubil. 🙂

Čestitam! (meni ni supelo pravočasno postavit meje…)

Še malo te moramo pikat…. 🙂 Ni problem pri njej, ne privošči ji slabo… ona ima svoje težave. Razmisli, kaj je tebe pripeljalo v to vezo!!! Sedaj se ti zdi to morda čuden nasvet, a vendar…

Zaljubimo se v osebo, za katero mislimo, da nas ljubi. Vzorec ljubezni v nas postavijo starši. Think about that.

Ne prbiji. 🙂

Ljudje imajo različne vzorce ljubezni…

Ljudje oz tvoja, ki tako seksajo, seksajo brez neke globine. To je seks z objektom. Zaljubljenost je pa občutek kot ko prejmeš mamilo, ker se ti napolni ego. To ni seks kot ga doživlja zdrava oseba. To je gratifikacija prek tretje osebe…

Čestitam! Postavil si se zase in tako je prav. Zdaj delaj na sebi, da boš zaupal vase. Ne pusti se voziti drugim, premisli kaj je prav in kaj ne, če ne zaradi drugega pa zato, ker imaš sicer dobre vrednote.
Zanjo pa ne pričakuj, da bo kdaj jokala za tabo, ker te vrste ljudje poberejo šila in kopita in se nikoli ne ozirajo nazaj.

Tudi jaz imam podoben primer, samo moja je meni direktno povedala da spi z drugim, ker ji jaz nisem dovolj. Najprej me je prizadelo, sedaj pa sem se navadil. Glej če se drugače razumeta ji pusti, naj se občasno sprosti z njim. Predlagam ti da se dogovorita, da ti bo odkrito povedala kdaj bo šla z njim in kaj bosta delala. Pri nama sedaj stvar deluje. Enkrat tedensko se dobi z njim, se obdelata in je to to….ona pa je tudi potem cel teden dobre volje…..

New Report

Close