Najdi forum

Prvič me je prevaral pred sedmimi leti. Hotela sem končati vezo, pa je moledoval in obljubljal… Ostala sva skupaj. Potem je sledila poroka in otrok. In predvčerajšnjim sem izvedela, da me spet vara.
In zdaj spet bla bla bla moleduje… jaz pa sem kot cota… brez moči in energije… telo me boli… Treba bo it. Nisem si zaslužila tega.. bila sem mu zvesta v mislih, besedah in dejanjih… dobra mama…… in po njegovih besedah tudi “popolna žena in ljubica”. Idiot pokvarjeni. Ni mi vseeno. Težko mi je odit. Želela se varno gnezdo za svoje mladičke. Poti nazaj več ni. Končuje se eno obdobje. Treba bo naredit prvi korak in se podati na novo pot. Rada se imam.
Mirno noč tudi vsem vam…

Prevarant ostane prevarant, vedno, brez izjeme.

Želim ti vse dobro, pojdi stran od njega. Življenje mu bo izstavilo račun za njegova dejanja.

Pri meni isto..pridejo na žmah, ko vidijo da na akcije ni reakcije. jaz sem z njim zaključila popolnoma, z dvema otrokoma štartala znova. In zdaj uživamo kot nikoli. Živim dosti bolje. On živi z njo. Me niti ne zanima kako, in če mu bo kdo izstavil račun. Meni je naredil samo uslugo. Zdaj končno vem, kako je ljubiti in BITI LJUBLJEN.

veš, lahko človeku enkrat oprostiš…jebi ga, vsi delamo bedarije vsako toliko, ampak 2x za isto stvar ? Tu se zadeva definitivno konča.
Kako rečejo :
prevari me 1x : sram te bodi
prevari me 2x : sram me bodi.

Zato niti ne razmišljaj več.

Je gnezdo ogroženo, ali je ogrožen tvoj ego, tvoja osebnost?
Da ne bo pomote – varajoči v veliki večini niso vredni svojega zvestega partnerja.
…ampak, ko pišeš take reči moraš napisati to kar te moti, prej pa razmisliti kaj to točno je.

New Report

Close