Najdi forum

Poročena sva že osem let. Zadnje časa sem opazil spremembe v njenem obnašanju, oblačenju, skakanju na kavice s kolegicami in v zamujanju iz službe. Začel sem jo malo opazovati in ji gledati po omarah, predalih koših. Zvečer sem med drugim vedno pogledal kako ima spodnjice in podobno zložene v predalu. Opazil sem, da vedno ko gre po službi na pijačo s kolegicami, ostanejo vse spodnjice na svojem mestu, tisti dan pa je vedno oblečena v nogavice in krilo. Ko pride domov pa vedno leti ekspres v kopalnico se preobleči. Ugotovil sem tudi, da po pijači vedno v kopalnici najdem v košu strgane mokre najlonke. Ko se je vzorec ponavljal sem jo soočil z dejstvi in dokazi…Vse mi je priznala, rekla je, da to pač potrebuje, ker je jaz ne morem tako zadovoljiti, da se dobiva s sodelavcem že dlje časa, da imata divji seks. Rekla mi je, da bi rada ostala z mano, vendar tudi s sodelavcom bi se rada naprej dobivala samo za seks. Jaz ne vem kaj naj naredim, še vedno jo imam zelo rad, ne bi je rad izgubil, ker je super ženska, ona pa se tega tudi zaveda in me zato izkorišča…

Ko sem tole prebral, sem se (malce kislo) nasmejal, saj sem podobne znaki, ki sem jih sicer ugotovil šele za nazaj, opazil tudi pri moji ženi. In ker se mi je zgodilo podobno sranje, te popolnoma razumem, vem skozi kaj greš in kaj te še čaka. Upam le, da nimata otrok. V kolikor jih nimata, je to VELIKA olajševalna okoliščina, ki je pri meni žal ni bilo.

Kaj naj rečem…
Definitivno je zadeva zaključena. Ne oziraj se nazaj, poskrbi zase. Sicer bo trajalo nekaj časa, da boš lahko zadevo predelal, ampak moraš naprej.

In od kje ti ideja, da je ona “super ženska”? Morda si jo tako videl, ampak super ženske ne delajo tega, kar ti je naredila.

Sicer opažam tendenco (tudi na tem forumu), da se ženskam, ki varajo rado dodeli imuniteto, češ, če je njen dec ni znal zadovoljiti, ima pravico, da si najde alfa samca in se daje dol z njim po mili volji. Taka darvinistična razlaga, ki na kratko povzema ugotovitev, da smo ljudje nič drugega kot živali (najmočnejši zmaga, kar mu daje pravico oploditi vse samice), je malce žaljiva za človeški rod.

Značilnost, ki naj bi nas ljudi ločevala od živali, je tudi sposobnost (verbalne) komunikacije in empatije. Torej, če si človek, je treba tudi skomunicirat svojemu partnerju, kaj pogrešaš v odnosu in zakaj želiš primanjkljaje reševati izven obstoječe zveze. In če čutiš, da zveza nima prihodnosti, zakaj jo želiš zaključiti…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Žal mi je, ko to berem. Razumem te in rada bi rekla kaj, da bi ti pomagalo. Ce bi to brala tri mesce nazaj, bi mislila, da si je nekdo zmislil. Tako pa sem tudi sama doživela prevaro….vem, da boli, da se ne moreš odločit kaj naj. vsekakor ji ne boš dovolil, da se z nekom dobiva. Toliko se moraš imet rad. Ali ti, ali divji seks. Drugače boš skoz trpel.
Saj vem, lahko govorit. Težje izpeljat.
Želim ti vse dobro

nova
Uredništvo priporoča

Da je super ženska, vaša žena, veste vi. Da izkorišča vašo dobroto in popustljivost, tudi veste vi. Pri tem bi se bilo za vprašati, zakaj vam ni povedala (ali pa vam je, pa je niste slišali, ste pač preslišali), da je ne zadovoljite v seksu, da si želi divji seks, da hoče kaj drugače kot sta imela po vsej verjetnosti nekakšno rutino, pa ji to ni več ustrezalo. Ja, skriti in divji seks ima v sebi adrenalin in dodatni naboj, a to ne gre vštric z zvestobo in odprto komunikacijo z vami kot partnerjem v dobrem in slabem. Njena odločitev, da vas vara, vključuje njeno odgovornost do vajinega odnosa, saj je v to ni nihče prisilil.
Boste ji dovolili, da sedi na obeh stolih in pri tem mižali? Ali boste tiho in se delali, da ne veste, ko bo ponovno prišla domov s “pijače s prijateljicami”? Ali pač boste rekli, da želite temeljit in iskren pogovor, da ugotovita, kje sta šla v osmih letih eden mimo drugega v vajinem partnerskem odnosu, saj je intima zelo dober pokazatelj, da v odnosu marsikaj ni skomunicirano in da je marsikaj postalo samoumevno. Bo se potrebno krepko potruditi, vidva oba seveda, če želita še nadalje skupaj deliti dobro in slabo. Kako boste pa v sebi vi oprostili prevaro, pa zopet veste le vi. Lahko vama pri tem tudi pomagam. Vse dobro.

Melita Kuhar www.svetovalnica.si [email protected] tel: 031 666 168

Hvala vsem za spodbudne besede. Vendar je veliko težje kaj narediti kot govoriti. Ko si v taki situaciji res vidiš da si živel vsa leta v zmoti. Ona ni nikoli kazala kakšnih želj po ekstremnem seksu ali igricah. Prej obratno bila je celo zadržana, potem pa se je s časom povsem spremenila. Šokiralo me je kako enostavno mi je vse priznala. Najhuje pa je to, da se ji zdi, da s tem ni povsem nič narobe. Včeraj mi je spet rekla: ker me ne moreš zadovoljiti, me pa drugi poriva kaj ti to ni jasno. Jaz sem vedno mislil, da ima najraje nežni seks, sedaj pa mi reče, da ni boljšega kot da gre k sodelavcu oblečena v krilo in najlonke, on pa si jo vzame odzadaj, ji raztrga najlonke med nogami jo pol ure nabija v obe luknji, nato spusti v njo brez kondoma in jo nažene domov. Njej pa je to nekaj najboljšega na svetu, pa da pol hodi po mestu domov raztrgana, pa vsa mokra po nogah..Res ne vem…to so take stvari, ki niso niti za pisati, pa vendar če se že pogovarjamo….

Sory ker ti tole govorim ampak si copatar. In take moške, ženske hitro varajo. Že ta tvoj odziv jasno govori v prid temu da imam prav. Fukari se naokoli ti pa razmišljaš kaj narediti, ker je dobra ženska? človek vsi se ti režijo v fris, norčuje se iz tebe ti pa razmišljaš kaj narediti? Saj te razumem, da ne boš mislil, ampak žal si nisi izbral prave ženske. Se je zate kdaj napravila tako kot za sodelavca? stavim da ne. Sodobni moški ste take riti da je za znoret. Ta tvoja reakcija, je reakcija prevarane ženske, ne pa moškega. Ni čudno da je ne moreš zadovoljiti.

Eh… ti si še vedno zaljubljen vanjo, čeprav te ona nima ne rada, niti te ne spoštuje kot partnerja oz. kot človeka. Zanjo si manjvreden podložnik in nič drugega.
Sam sem imel podobno izkušnjo, ki sem jo rešil v dveh daljših pogovorih. Rezultat: Odselil sem se v dobrem mesecu in danes sem svoboden, počnem kar pač rad počnem, ukvarjam se z raznimi športi, imam nekaj res dobrih prijateljev, ki so mi odlična družba, sem in tja padem na kakšno luštno… skratka kul lajf z bistveno manj stresa kot prej.
Kaj pa ona? Njen jebač se je je naveličal, zdaj je brez tipa, zamorjena na minimalni plači se je še zredila… Po kakem letu sem z njo bil na kavi (ona povabila), kjer sem ji še enkrat razložil, zakaj se ne družim z ljudmi, ki me ne spoštujejo kot osebo in zakaj od nje v življenju nočem več prav nič.
Ne ukvarjaj se z ljudmi, ki te ne spoštujejo, ki ti zarijejo nož v hrbet in ti niso sposobni v obraz povedati, kaj jih mori. Pojdi dalje in misli predvsem na to, kako boš čimbolje in čimlažje živel na prej.

Te smem vprasat – je stara 34 ste iz okolice maribora in imata 2 otroka ?
Lp

Nimava dveh otrok, samo enega imava. Sva pa iz Maribora. Stara je 30 let.

Jaoooo ….glih ko misliš da te ljudje ne morejo več presenetiti se vedno najde nekdo ki povrne vero v človeštvo (to ,da so nepresušen izvor bedarij,seveda).
Dej da te najprej vprašam : Ali si ti normalen ?
Veš, to te sprašujem ker poznam ene ki rad dovolijo ženam da se fukajo okoli….
Ma povej mi… kakšen beden izgovor za moškega si ti ?
A te ni niti malo sram ?
Tam ti drkajo po ženi, ti pa se hvališ z ‘super žensko’. Kaj mogoče ščije kolonsko vodo ?
Edino mi je žal tega otroka, vas dva pa si očitno zaslužite en drugega.

Imaš srečo jaz sem dobil leto pogojnega,ker sem ji kontroliral(pregledoval) gate.

Ne ni mi všeč, da jo drugi poriva, ampak kaj naj naredim? Saj se razumeva in sva rada skupaj. Zmenila sva se da ostaneva skupaj, ona pa se bo lahko z njim dobivala dva krat mesečno in mi bo tudi povedala kdaj je to bilo. Če ona to potrebuje pa naj se občasno dobi z njim…

Živjo

Sočustvujem s tabo. Sedaj boš spoznal sebe kako si se pustil “izkoristit”. Težko bo ko boš spoznaval vse o “slepoti”..Vedi da si dejansko super človek da si se trudil in želel najboljše za njo..na koncu je pa izbrala drugega ne glede na vse…

Minilo bo nekaj časa na koncu se boš sestavil….kot je nekdo zgoraj omenil če nimaš otrok z njo pusti in živi dalje…če imaš otroke si na istem kot jaz…na začetku ne veš kje se te glava drži…rabiš podporo prijateljev in družine….sedaj je to že 1,5 leta za menoj je lažje in verjamem da tudi tebi…želel si boš kontakta želel se boš pogovarjat in hkrati tudi ne…ker veš kaj sledi…zato bodi močen in vztrajaj pri sebi…če imaš otroke se boš moral srečevati….

Pač obstajajo take ženske, ki sicer nekaj bi, ne znajo pa to povedat partnerju…razen sodelavcem, prijateljem…in jih oni “osrečujejo”…lahko ti rečem…na koncu boš našel svojo srečo s tako ki bo cenila tebe in tvoja dejanja pa ne prej dokler ne CENIŠ SAM SEBE….pa ne boj se biti sam….na koncu ugotoviš da ti je samo to manjkalo….še boš užival življenje….:), čeprav se sedaj sliši absurdno…pa je tko, verjemi….;)

če želiš debato pošlji mail na [email protected]

Glede na napisano si v podrejenem (cuck) položaju. Če ti to paše, ok, sicer te bo požrlo od znotraj. Enoznačnih in preprostih odgovorov ni. Če greš lahko preko njenega varanja, potem se pogovorita in jo poskusi ti pof.ukat tako, da bo zadovoljna, ampak morata bit oba odkrita, sicer se bo zgodba prej ali slej ponovila.
Sicer je bolje, da gresta vsak svojo pot…čimprej.

Tale njegova je sedla na vrtiljak in z njega ne bo sestopila pa če jo pof* tako, da se ji bo še dvakrat bolj zavrtelo. Ona ima nepopravljivo poškodovano psiho (lažnjiva, podcenjujoča, prevarantska, sebična), njemu pa jo je poškodovala ona in njegova psiha je še popravljiva. Glede na to, kaj in kako mu je pripravila, mu je ta moment manj kot prijateljica pa če mu še tako paše biti v tako zelo podrejenem položaju.

Vrtiljak delno drzi, glede na to da mu je povedala kaj jo tare imata morda kaj sans, da resita zvezo… ljudje smo si razlicni…nekateri bi popizdili, nekateri ocitno ne.

Saj ne vem ali se šališ ali pišeš resnico.

Daj človek vzemi se v roke in si ohrani malo dostojanstva. Čez nekaj časa boš očital sam sebi zakaj si dovolil, da tako pometa s tabo in tvojimi čustvi.

Vem, da je v tem trenutku lažje govoriti, kot narediti tisto pravo potezo, ki bo najprej bolela, a čez čas ti bo prinesla veliko olajšanje. Vem kaj govorim, ker sem šel skozi podobno zgodbo. Če te ima res rada in vaju vidi skupaj…bo že prišla za tabo in te prosila odpuščanja. Da pa ji ti dovoliš, da se dobiva z drugim in da ti nekdo drug in to s tvojim vedenjem zadovoljuje ženo, pa je višek neumnosti. Zberi se, vzemi si trenutek samo zase, poglej se v ogledalo in dobro premisli ali boš res dovolil to. In prekleto ne bodi v posmeh sebi, njej in drugim!!!

Jaz pa mislim, da si v tem trenutku dobro odregiral v danih okoliščinah. Strinjam se s predhodnikom, da je pozitivno, da ti je prevaro priznala, mislim, da te ima rada kot človeka (drugo je kako je s spoštovanjem).

Se mi pa zdi, da boš moral razmislit kako naprej. Očitno ne znaš dobro postavljat svojih osebnih mej. Sicer bi že prej opazil razpoke v medsebojnem odnosu, te stvari se ne kar zgodijo in popoldanske kave pomoje niso prvi znak, da je v odnosu nekaj narobe. Pomoje si “zrel” za kako psihoterapijo, kjer lahko ugotoviš, zakaj se ne spoštuješ dovolj (mogoče mal grobo govorim, oprosti) in zakaj ne postavljaš svojih mej. Ko boš razpucal svojo notranjost se bo pa začela sama po sebi nakazovati tudi rešitev vajinega odnosa, kakršnakoli že bo… In še enkrat, zase si odreagiral umirjeno, preudarjeno, cool, to je moje mnenje.

Aha… rada ga ima kot človeka.
Tudi jaz imam rad sosedo, kot človeka, a z njo razen hodnika nimam nič skupnega.
Če imaš pa nekoga resnično rad pa pogledaš tudi na to, da ga ne prizadeneš kaj šele, da mu zavestno in potuhnjeno storiš nekaj res zelo grdega – ga prevaraš.

jaz pa ti dam prav in po mojem nisi nobena copata !
malo je moških, ki zaradi ega ne znorijo in postanejo nasilni , če jih žena prevara -ti pa si celo ji dovolil, da se z drugim dobiva in te o tem obvesti

po mojem mnenju bosta ostala za zmerom skupaj – in postala bosta zmerom večja prijatelja sploh, če boš malček potrpel
ko si bo ” dala ven ” in fajn spoznala tudi negativne lastnosti takozvanih ” jebačev ” – ji bo do divjega seksa tudi minilo

tebi bo ostala družina, tvoj otrok pa bo imel ob sebi vaju obadva

in celo prepričana sem tudi v to, da se bosta tudi vidva glede na tvojo pametno odločitev med sebij še tudi lepo in vroče imela

če se je tvoja žena za kratek čas izgubila hormonsko in moralno – še to ne pomeni ne da je ona slaba ženska in sploh pa ne, da si ti copata

dajte dajte vsi moralisti tu zgoraj – nehajte že enkrat igrat svetnike in nehajte žaliti vsakogar, ki pač doživlja življenje ter odnose točno takšne, kot v realnosti so

nihče ni idealen in vsak lahko zaide, greši – na svetu smo zato, da pa rastemo osenostno tako, kot pač vsak sam v sebi zmore

na koncu pa nas čaka vsakega glih ena lopata zemlje na tazadnjo – nobena nebesa in noben pekel ne !

New Report

Close