Najdi forum

Pozdravljeni,

spomladi sem se spoznala z enim tipom, s katerim sma imela avanturo in je potem izginil. Septembra se je vrnil, priznal da ima velike probleme sam s sabo – tudi psihicne, nakar sma obnovila prijateljstvo. Jaz se več nisem želela zaplest z njim in sma kao “kolega”, ampak problem je v tem, da si cele dneve pišema na facebooku, ko on izgine po dan ali dva vem, da ima druge ženske, potem pa se dalje meni in me totalno zmede… med prazniki ni mel enega dneva, niti za klic ali sms, ker je bil z neko žensko in njenim sinom, bila je pri njem doma, jaz vem da tu ni nobene prihodnosti, da takega kolega ne rabim zase, da pač nekaj ne štima… in kako naj mu povem, da mi naj da mir, da nočem več dopisovanja z njim, da mi samo energijo jemlje….nisem zaljubljena vanj, hotela sem samo, da bi vidla kaj lahko nastane iz tega, zato sem septembra privolila v prijateljstvo, ampak nikamor ne pelje. Koelgi se menijo po telefonu in imajo eno uro med prazniki časa za druženje, moje mnenje. Kako naj grem iz tega in to čimprej…

Če dejansko želiš prekinitev, je rešitev enostavna. Blokiraj ga na FB in vseh ostalih kontaktih. Ne pričakuj njegovega razumevanja, zato je tudi pogovor izguba tvojega časa in energije.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ga najprej zablokiraš in nato še izbrišeš iz FB ter zablokiraš na telefonu?
Ne vem, zakaj preprosto sama ne prideš na tako enostavno idejo, ki zahteva zgolj 1 min dela.

ona bi se, kot bi temu rekli naša brača balkanci, ‘jebala al da joj ne uniđe’. Ker poznam samo eno takšno iz zgodovine ki ji je to uspelo (in to nisi ti), ne preostane ti nič drugega kot da si urediš to tvoje patetično življenje in se odločiš ali boš kurčev priboljšek do konca dni ali si najdla partnerja z katerim imaš priložnost. Za vse drugo je mastercard …

darwin – legendarno. Zadel si bistvo.Rad te berem…

New Report

Close