Najdi forum

Pozdravljeni sem nov tukaj pa se ze v naprej opravicujem… preprosto se ne znajdem…
Se moski srednjih let, za seboj imam nekaj dolgotrajnih partnerskih zvez(seveda tko najstniskih kot tudi zelo resnih) no ena od teh mi je dala sina, moje sonce in veselje. Preprosto blazen sem bil za to…saj druzina je zame nekaj svetega in popolnost v mojem zivljenju ni trajala dolgo…kaj kmalu je ta zveza oz ta moja druzina razpadla…ob useh krivicah in obsojenjih kaj bi naj bil in pocel, sem zvedel, da se to dogajalo prav pri moji partnerki…uglaunem otrok majhen…mi razpadli. In glej… sedaj po nekem casu sem spoznal zensko… zensko, ki ne znam opisat je kot roza sredi puscave… pametna,eleganta,prelepa…spoznala sva se spoznala sva otroke ona mojega jst njuna…zaziveli smo uh…prelepo… a kar na enkrat…buuummm prepiri groznje fizicni napadi iz njene strani zaljivke… takole bom zacel… preselil se se njej, sam namrec nimam stanovanja ker sem zapustil bivsi in sinu… ja vem eni boste rekli si pa res tele…ampak ja tako je. No da ne bom se bolj dolgovezil…po zelo kratkem casu spoznavanja sem se preselil k njej, ceprav sem temu nasprotoval, pa me je dobesedno prisilila ces ce me ljubis bos ze prisel… hja bedak….kaj si naj druga recem… pomagala mi je na nacine kot si ji partnerji pomagamo…pa evo zacelo se je sponasanje…kreganje vprico otrok…hja…pa use skupaj se toliko huje da njena otroka vedno stopita njej v bran, ceprav je najveckrat krivica do mene… tezava je v tem, da jo preprosto ljubim se bolj njuna otroka…zame sta kot da sta moja… dal bi zivljenje za njih… sebe raztrgal za usak izdih njihovega zivljenja… glede mojega otroka nimam kaj rect… so ga lepo sprejeli ga imajo radi in se pika na i otroci med seboj se imajo res nenormalno radi… pa da grem nazaj… problematika najine veze je to, da je moja punca v preteklosti z bivsim imela zelo grde zadeve kar se strani partnerstva in varanja tika… namrec prevarana je bila na zelo grd nacin… ampak to kar je bilo je bilo…problematiko in posledice pa nosim jaz….kot so nezaupanje, zmerjanje, stalna kontrla kje sem, kaj delam, ce sem res v sluzbi, moj urnik dela ji posredujem, usak sms ji moram posredovati… usak stik ki ga izvedem s svojim sinom, mora videt in mi povedat kaj naj napisem bivsi, ter ji pokazat… pocutim se kot v zaporu…totalno kontrolo ima nad mano…in v zameno da je mir v njeni hisi da ne bo pomote ni tu nic mojega…sva skupaj dve leti pa se vedno nisem tu prijavljen…se vedno sem najhujsi clovek na svetu… umivam posodo, perem, srajce za sluzbo si sam likam, kuham…ob vikendih sesam in pomivam po tleh. Uglaunem use, ker je rakla da smo si enakopravni glede gospodinjstva… use zeli imeti pod nadzorom…usi prijatelji so me zapustili…nimam vec nikogar…. usi se mi smejijo…celo dovolim si da njena zlahta govori grdo in usorno do mene… boli proklet o boli… imam zelje…cilje…za vecjo druzino za skupno zivljenje…a ona dela na prencipu kar sm si jst ustvarila je moje in nedotakljivo… nocem nic njenega… niti zrna riza… pa je.skoz v strahu, da ji bom kaj odtujil… boli me to da vidi samo materialne dobrine ne ljubezni kot se je prvo predstavljala… starejsa je odmene kar nekaj let… pa me ne moti…otroci so soloobvezni …neskoncno jih imam rad…ko imajo psihicne traume zardi njunega oceta sem vedno v oporo in pomagam kako le morem…zame so otroci use in se vec na tem svetu…to so bozanska bitja ki jih je treba pripraviti z ljubeznijo, besedo in razlago za ta nas krut svet na katerem zivimo… in hudo mi je, ker ne morem usk mesec glede na njeno placo prispevati za skupno dobro…dopuste kr naprej obiske in izlete… oprostite ne serjem dnarja kot ona…imam se prezivnino za placat in tako dalje… pa jo pikne se skrega z mano zaradi narobe obrnjenega pogrinjka in evo…spet me nazene da naj spakiram in grem… v solzah in strahu pred usakim dnevom kaj bo spet in kako bo neprestano trpim… znasa se fizicno nad mene s kofutami in brcami, celo davla.me je enkrat… uso to sprejemam in trpim..za kancek ljubezni… v solzah pisem to …use bi naredil zanjo in njena otroka… trpim in molcim, da kadar je po njenem je use ok… ko pa ne pa… ja bojece in z solzami pri teh letih in majhnem sinu strmim v jutrisnji dan… hvala …res ne vem kako naj naprej…sramoto si delam navzven kot samem sebi, le zato da bi usaj delcek ljubezni dobil nazaj… in ja kot eni pravijo … moski z otrokom naj najde zensko z otrokom… iz mojih izkusenj povem le to da ne…ne in nikoli ne… use slabo pokasiram kar se jim je prej godilo hudega… a zivim s temmmm… in upanjem, da nekoc nekje bo lepse…

Tvoj je najbrž edini post ki si ga nisem niti uspel prebrati do konca ker si mi vmes dvignil pritisk 100 na uro…
Kakšna pa si ti ‘plačipička’ mi ni jasno …
Kakšen beden izgovor za moškega si ti ?
A ti sebe kdaj poslušaš ?
Smiliš se tukaj sam sebi kot kakšen debil namesto da prevzameš svoje življenje v svoje roke.
“Ja, vsi mi tako rečejo…” boš rekel… Marš pičko ! A te ni sram da si si to dovolil ?
Še danes si najdi sobico in spokaj od tam ! Ma samo mi poskušaj cviliti tako kot si navajen in poslal te bom v tri p.m.
Seveda vsi pometajo s tabo ker jim to dovoliš. Fant, tako ti bom povedal : Če nimaš jajc potem trpi naprej če pa je le neki v hlačah potem še danes spokaj ven. Dobil boš nekje sobo poceni ki ti bo za prvi čas zadostovala.
Baba te tepe ! Halo !!! In ti tukaj opisuješ svoje traume kot nekaj samoumevnega. Kaj te boli kurac za njene traume z njenim bivšim ? Kaj je to tvoj problem ? Če je baba neravnovešena boš sedaj ti izpaštal ali kaj ? Jaoooo…..
Seveda nimaš več prijateljev. Kaj misliš da ljudje imajo rad nekakšno sluzasto klečeplazečo kreaturo ki samo joka in stoka ? Ljudje ti govorijo ti pa se praviš blesav. Beh, če si blesav potem trpi naprej, kaj naj ti drugo rečem…. Samo za božjo voljo, nehaj jokat in stokat in se smilit samemu sebi. Greš ljudjem na živce. To tvojo rožico’ oteraj v tri krasne in začni živeti tako kot se spodobi. Ampak, sodeč po tvojemu pisanju, boš spet iskal opravičila za druge ker te tretirajo kot smet in stokal veselo naprej.
Aghhhhh !!!!!

p.s
In ne mešat otroka v tvoje klečeplazenje.
Otrok ni nič kriv ker ima atija brez jajc.
A si kdaj razmislil kakšen zgled mu dajaš z tvojim obnašanjem ?

In razumi vendarle da ne moreš nikogar naterati da te ima rad.
Če te ‘rožica’ za fitnes koristi kot boksarsko vrečo, najbrž te nima rad. Ali ja ? 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Živjo,

vsi v življenju imamo slabe/dobre izkušnje pač tako je..in vidiš sam, da psihično več ne boš dolgo zdržal v tem nezdravem odnosu. Že zavoljo samega sebe, da ne pristaneš na kakšnih zdravilih ali na psihiatriji naredi korak naprej in čimprej poišči vsaj za začetek kakšno sobo, ki jo boš zmogel plačevati. Vzami si čas, da se prvo odpočiješ od vsega in si razbistriš misli..ne išči nekih novih zvez dokler te zdajšnje ne preboliš..imaš svojega otroka in kaj bi še rad več..žensko boš spoznal, ko boš to najmanj pričakoval, srečal jo boš nekje čisto po naključju..uživaj življenje predvsem pa se začni osredotočat samo nase..ti si tisti, ki boš odločal kako in s kom želiš živeti..navzven vidiš ta “nezdrav odnos” kot lep in ljubeč, a v sebi iskreno veš, da si zelo nesrečen in prizadet. Začni se poslušat in naredi nekaj za to, da si povrneš svoj mir v duši. Srečno pa samo pozitivno naprej, boš tudi to premagal 🙂

+
Meni se zdi da si se ti toliko uživil v vlogo žrtve da ne razlikuješ več med vlogo in realnostjo.

Življenje nam prinese slabe in dobre izkušnje..zate avtor je skrajni čas, da prekineš z nezdravim odnosom in se posvetiš izključno samo sebi..ni vrag, da ne boš dobil ene sobice, ki te ne stane več kot 200eu na mesec to pa sigurno lahko plačas..naredi to zase in se spravi v red, začni se cenit in spoštovat in ne sili v nova razmerja, ker to pride samo po sebi, ko najmanj pričakuješ..imaš otroka, ki te prav tako potrebuje. Verjamem, da si skrben in ljubeč oče ampak nikakor pa nisi ljubeč sam do sebe..tudi, če ti vidiš ta svoj “nezdravi” odnos kot lep in ljubeč je daleč od tega imenovanja, sam v sebi dobro veš, da neznansko trpiš in si nesrečen.. Prereži stike z to žensko in verjemi samemu sebi boš naredil ogromno uslugo..težko bo ampak boš preživel pa vso srečo ti želim 🙂

ja res je smešno in hudo v čem vse vse znajdemo v življenju
na žalost nismo vsi tako močnega karatkerja kot nakateri..
ampak tudi nam enkrat poči film in takrat se stvari začnejo odvijati..
nekdoodnekoga
le pogumno zakorakaj in zadiha..prvo izdelaj načrt…potem pa na pot. vsi smo tako začeli

Vem, da ti je hudo, verjamem, da trpiš, grozno trpiš.
Ampak vreden si, ne dopusti, da životariš za ljubezen.
Pusti jo, pa ne ker je nimaš rad, ampak ona rabi mir, rabi da bo sama, zato je tudi ostala.
Reši se, naredi nekaj, ker to niso zdravi odnosi.
Pojdi nazaj k sorodnikom, podnajem, zamenjaj boljšo službo.

Če bi ti res nekaj pomenilo, da otroku daješ ljubezen in ga pripraviš na življenje v tem krutem svetu, potem bi se že včeraj odselil od te ženske nekam na svoje ter se ukvarjal s SVOJIM otrokom in mu bil za vzgled.

Res ne razumem, kako ste eni tipi lahko takšne copate.

Začni ljubiti sebe. Poišči si strokovno pomoč, ker ne njeno, ne tvoje obnašanje ni normalno. To kar imata vidva je sado/mazo odnos. Sam nimaš razčiščenih pojmov o partnerstvu, o mejah. O tem kaj je dostojanstvo se ti niti sanja ne. Dovoliš, da nadzoruje komunikacijo, ki se tiče tvojega otroka… Pretepa te… Izkorišča… Njeni otroci ji sledijo… In ti jih vse ljubiš… Ljubiš tako zelo, da dovoliš, da hodijo po tebi, se vmešavajo v tvoj odnos s tvojim otrokom… Bolano… Za njihove travme nisi kriv ti. Ne glede lako jih ljubiš, ne moreš plačevati grehov bivšega partnerja.
Zato si raje poišči stanovanje in se osamosvoji. Oni morajo svoje predelati sami.
Ljubijo pa te prav gotovo ne. Tega trenutno niso niti sposobni. Srečni in ljubezni sposobni ljudje se obnašajo drugače.

New Report

Close