Najdi forum

Partner s katerim sem skoraj 3 leta v zvezi mi je povedal, da je nekoc imel netlog profil, ki ga kot pravi ne uporablja vec dolgo in da je pozabil geslo…ceprav je profil viden se vedno (ni zbrisan). Na Google sem vtipkala njegovo ime in videla, da ima profil tudi na Twoo. Vprasala sem ga in pravi da je tudi to nekoc imel in da ne pomni kdaj je sel tja…ceprav me je zmotilo to, da tega prej ni bilo prikazano na brskalniku. S pomocjo prijateljice sem vstopila na to stran in si delno pogledala njegov profil, pise da je bil aktiven pred vec kot enim tednom?! Vem da sva bila na morju dva tedna in je sedaj tretji…toda ni mi jasno…Rekla sem mu kaj pise in je seveda zopet zanikal. Ali se kdo spozna na Twoo in ali bi moralo pisati vec kot leto (kakor on trdi da ni bil)? Sovrazim to da me nekdo laze in ne bom dovolila da me dela neumno. Lepo prosim za odgovor tistih, ki se spoznajo na delovanje strani Twoo. Hvala!

Ufuf tezka zadeva,se je kr za pogovort. Najbrs isce sex,gor je dost radodajk. Kako pa to vem? Je moj zdajstni tudi to pocel,sam za razliko takrat ko sva zacela. Prej sva bila prijatelja in sem vedela,da si preko te strani dopisuje s puncami,z eno je celo sexu. Ko sva zacela mi je bilo samoumevno da je prenehal s tem,samo ni. Sm cist vn padla da tko pa ne gre,da lahko takoj koncava. Od takrat tega ne pocne vec. Na sreco je tak clovk,da se da pogovort pa,da ne zna lagat oz. bi takoj opazila.
Ce zivita skupaj bodi pozorna,sploh zvecer. Ne tezi,bo mislil,da si pozabila pa ne bo tok previden.
Vse dobro*

Pozdravljena,

sama imam enako zgodbo, z partnerjem sva bila tri leta v zvezi in ze od samega zacetka posega po chatih, netlogih, twoo, fb skratka. Ko sem izvedela kaj pocne, mi tega ni priznal se obtozeval me je, v glavnem je dal dva meseca ‘kao’ mir pol je pa spet zacel..hodila sva na psihoterapijo ampak dva tedna nazaj mi je bilo dovolj in sem zakljucila z njim. Zdaj vem, da je zasvojen z internetom, sexom pa se kaj bi nasla. Hocem ti povedati, da ce ima profil se pogovori pa ce bos vidla, da ni iskren zakljuci, ker zadeva ne pelje nikamor..jaz sem se iz tega nekaj naucila in veckrat oprostila. Zdaj sele vidim, da bi ga mogla ze zdavnaj pustiti..pa srecno

nova
Uredništvo priporoča

Nocem si zatiskati oci, seveda mi on noce priznati on pravi, da je to bilo nekoc…toda resnici bom prisla do dna. Zato tudi sprasujem glede profila na Twoo, ker ne vem kako se vidi zadje aktivno stanje na profilu. Vsekakor se bom vsedla z njim in zahtevala resnico, zelim razcistiti in ce mu nisem dovolj ga nocem imeti ob sebi, ker nihce ne zasluzi ziveti v lazi in prevari. Nekje nekdo bi bil srecen ker me ima in bi mu bila ves svet….

Pozdravljena..
Ce pise gor vec kot teden dni,potem sem spada dva tedna,mesec,leto ali tri..

Po moje ne rabis skrbet..
Ce pa ne mores prek tega,ustvari svoj lazni profil in ga zapelji prek njega-to pa ja ne bo tezko,a ne..
Al pa poenostavi in mu na kompu prebrskaj zgodovino..in vse ti bo jasno.
Pa tudi,ce je se gor,to se nic ne pomeni..
Verjetno pa ne spada v redek procent tipov (in ljudi nasploh),ki so tok pogumni,da ti bo kar iz prve priznal,da tupatam se kar skoci na Twoo-sploh pa,ker te oni na dnevni bazi:to vem 100%,obvescajo onovih potencialnih navdusencih nad tabo..
Po moje prenapihujes zadevo..po moje.
Ce mislis,da te vara ipd..raje poisci kako dejansko sled..vonj tuje muce na njemu(ali perilu..haha)..se bolje pa-bodi samozavestna in ga preokupiraj s svojimi cari..in tako bosta vidva edini Twoo,ki obstaja.
Srecno in LP,
Vasa Botra


Brezveze zapravljaš čas… laže ti… in ti mu verjameš, ker mu želiš verjeti… Pojdi naprej, ni edini…

Zdravo
hm, glede twooja je tako.

Jaz recimo sem prijavljena, ampak ne sodelujem aktivno. Recimo, ko me kdo obišče, mi po mailu javi, da je ta pa ta, odgovoril na moje sporočilo, v resnici pa sporočilo niti ni bilo poslano iz moje strani. Tako da, ni rečeno, da je bil tvoj aktiven kot je twoo zaznal?
Ali pač?

Drugo, lahko se gor samo poveže, ali aktivira, mene zazna twoo že ko odprem mail, verjetno zabeleži aktivnost, mene pa dejansko sploh ni na strani…..štekaš?

Raje prej preveri, da boš sigurna, preden začneš “napadati” po nepotrebnem.

ma tale Twoo je ena čudna zgodba… jaz sem obvestila od njih zaćel dobivati kar čez noč. Najprej so bila to neka obvestila od ljudi, ki sem jih sicer poznal, kasneje pa tudi ne več. Ker me je po določenm času začel matrati firbec, sem šel pogledat kaj to sploh je. in ker nisem imel profila sem si ga moral ustvariti in ko narediš to ugotoviš da je vse en precejšen nateg če že ne kaznivo. dovolj je da si profil ustvari nekdo, ki te ima nekje v svojih kontaktih in Twoo-ju dovoli dostop do teh kontaktov. In potem ti začnejo padati obvestila ki jih v resnici sploh ni. samo zato da te namamijo da greš pogledat in si eventuelno še narediš profil.
Jaz sem potem proil povsem izbrisal, amapk sem obvestila še vedno dobival. Tako da … počasi in s pametjo. Zadeva je lahko povsem nepomembna in tvoj ni nič kriv.

Pri twooju je malo tečno, kajti če te ni gor 8 dni ali če te ni 2 leti, ti bo v vsakem primeru napisalo, da si bil nazadnje aktiven pred več kot enim tednom.

Po drugi strani pa bi mene sploh motilo, kaj ima človek za imeti še kjerkoli aktivne profile, ko je v resni zvezi? Sama sem tudi preko portalov spoznavala ljudi, ampak takrat, ko sem imela resnega fanta, sem se izbrisala iz vseh portalov. Se mi zdi to najbolj normalna reakcija, če si z nekom resen.
Mi je pa en dopisovalec tudi povedal, da ima profil že vrsto let in takrat, ko je v zvezi, pač ne hodi na portal, a profil še ima. Ko se zveza konča, pa potem spet gre gor. Ampak meni se zdi to malo mimo- v smislu, kot da človek tako ali tako pričakuje, da se bo zveza prej ali slej končala in si pušča zato profil.

Ne vem no, ljudje so dandanes že čisto zmešani in nori od tega in po moje jih je dosti odvisnih. Meni napr. ni problem nikoli več iti na portal, enim je očitno to droga.

Problem je, ker ljudje ne razumejo – dokler tega ne doživijo na lastni koži: bistveno huje je, da ti človek, s katerim si v razmerju laže in taji, da ni obiskal portala, kot samo dejstvo, da je obiskal portal. Verjamem, da velikokrat nehote in v nevednosti ali naivnosti taji, da je skopal luknjo, in si pri tem koplje grob. Poniževalno je do skrajnosti, ko ugotoviš, da te nekdo vleče za nos – in po možnosti še izredno napadalno in nesramno namiguje, da si zmešana … Ti zagotavlja, da ni tako. Te gleda v oči, prepričuje. In potem ugotoviš … da je tako, kot si mislila.
Tega se ne pozabi zlahka… In ostane grenak priokus, da te ima za bedaka.

toti je lagal jaz ti loh tud rečem dagane uporabljam in ga še uporablam

Ne laže ker če si imel profil na netlogu se ti je avtomatsko odpru profil tudi na twoo ker so se ti dve zadevi združili. Več kot en teden neaktiven pa pomeni, da ga ni bilo lahko tudi 10 let gor. Res je pa tudi to da twoo kar sam od sebe pošilja sporočila kot so nekateri omenili. Prej se malo pozanimat ne da je kregarija brez veze XD.


Nič manj huje pa ni, ko te partner ves čas obtožuje in prepričuje, da počneš nekaj, kar dejansko ne in tega še dokazati ne moreš. Domišljija in nizka samopodoba je lahko hudo uničujoča zadeva za odnos.
avtorici bi v tem primeru svetoval le, naj svojih neutemeljenih sumov niti omenja ne partnerju, še vedno pa lahko preverja njegov profil, v kolikor bi se kdaj izpisalo, da je bil aktiven pred manj kot enim tednom. Pa še takrat bi svetoval previdnost pri obtoževanju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ni res, da vedno piše neaktiven več kot en teden, če je daljši čas piše tudi neaktiven pred več kot enim mesecem oz tudi pred več kot enim letom. Lp

Podoben primer izpred 2 mesecev..moj partner si je prek Badooja dobil zensko,ki je postala njegova intimna prijateljica im to je trajalo 9 mesecev. Zelo vroci sms,kaj bi delala drug z drugim, rad te imam,pogresam te,razneslo me bo, cmokkk….nic nedolznega..Odrasel clovek ne more reci,da se je kar samo od sebe zgodilo,da ne ve zakaj..Nekega vecera sem to prebrala na njegovem telefonu. In mu zacela slediti. Do tokrat se nisem nikoli dotaknila njegovega telefona. Sledila sem njegovi zgodovini in mu namontirala sledilca. Kaj sm odkrila? Da ni samo na portalu Badoo,ampak tudi na Twoo,na Avanture.net,zmenkarije, pa tudi on isce njega in gejevskih portalih. Sesedlo me je. Seveda je ( kot vsi taki) vse zanikal. Da je v tej prijateljici iskal mene (zakaj ze???), da ni iskal sexa,da je gledal gejevske portsle le iz radovednisti. Pri 50 letih iz radovednosti? Vsi smo pametni,da natancno vemo kaj bi v neki situaciji storili. Ampak,ko je stvar konkretno nas problem, stvari niso vec tako lahke..
In jaz..vzela sem si cas..kolikor ga bom potrebovala za to,za odlocitev.
Tako,da ‘zalostna’ raziskuj in bos odkrila – seveda ce zelis. Namrec take stvari bolijo..

Dejzi majn, za kaj si si vzela cas za premislek? Meni se zdi, da zgolj zpas da se bodo tvoja nevativna custva umirila in da bo tvoj moz/partner postal spet tal kot nekoc.

Pesek v oci si meces. Noces se odlocit, ker noces bit sama, ne glede na to, kako tezko ti je bilo ko si odkrila, kje vse na potlrtalih se (je) nahaja(l). Pa verjetno se mu zelis tudi mal mascevat.

Cemu nadaljevati z zgodbo, ki jo je pozrl cas?

Ne vem,pikacrta..
Spremembe so se zacele. Dala sem mu zelo jasno vedet,da je igre konec. Vzemi ali pusti.
Bom pa pocakala da vidim. Trenutno je pozitivno..
Si ti dozivela kaj podobnega,da si tako prepricana v kar pises? Ne razumi narobe – ne sodim te,le sprasujem..
S katerega konca si?

Če pogledaš z drugega konca pa mu samo daješ čas za snovanje nove strategije.
Kaj res misliš, da se vseh teh mali prevar ni lotil s premislekom, kako jih skriti pred teboj?
…poznam FB stručkota… sem in tja se dobiva na kavi ali na kaki poti v hribe. Tako ženske kot moški ga sprašujejo predvsem kako naj skrijejo kake objave pred določenimi uporabniki in podobno… Folk je pokvarjen in če taki imajo možnost, jo bodo izkoristili.

Kolikokrat si mu že dala takole jasno vedet? Ker saj veš, jasno vedet pomeni, da imaš to svojo resnost možnost pokazat le enkrat. Kakorkoli boš enkrat pogledala skozi prste (ali pa si že v preteklosti), bo vedel, da nimaš jajc in da te je samo jezik. On bo mirno iskal druge načine, kako svoje sledi še bolj prikriti. Se še uči na tem področju, če sem malo zloben. 🙂
Ampak dokler je zate pozitivno, je to to. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Punce, brez skrbi. Kolikor ste ve nesposobne zares zadovoljiti moškega, so punce na portalih še večji debili. To so le moške fantazije, in ko tak fake samski moški nekoga sreča, pogovor ponavadi ne teče kot je mislil, ali so slike lagale… Ženske imate pač dandanes nižjo sposobnost bit ženske in moški bo vedno nekaj iskal ker ste tako blazno nesposobne in butaste. Vsak je lahko lep in privlačen a če ste debili ste debili, naj vas vara ta vaš glup konj, kaj ste ga pa izbrale.

New Report

Close