Najdi forum

Pozdravljeni vsi,

sem 40 letnica, v nezakonski zvezi s partnerjem – očetom najinega otroka. Skupaj sva okoli 10 let in imava 7 letno hčerko. V najinem odnosu manjka strasti. Sicer se dobro razumeva in vse, on je krasen oče, vendar pa je kot ljubimec zelo slab. Večinoma zvečer od utrujenosti zaspi, redkokdaj si me vzame. Ravno zadnjič sem zopet jaz dala pobudo za seks, vendar pa ni in ni dobil erekcije. Potem se je pač obrnil na bok, zasmrčal in to je bilo to. Sama sem v takšnem obdobju, da si zelo želim seksa, strasti. Opazila sem, da se moški radi ozirajo za mano in da mi flirtanje zelo paše. Zdaj pa razmišljam, da bi si omislila ljubimca. Zgolj za seks. Katera od vas razmišlja podobno? Kakšne so vaše izkušnje s tem? Prosila bi odgovore le od tistih, ki imajo podobne izkušnje, najraje od žensk, ki so imele ali imajo ljubimca, vaše izkušnje itd. Tisti, ki mislite obsojati in stresati jezo name, hvala lepa, me ne zanima.

LP

Nobenega problema, ti le vzemi, še prej pa ti svetujem, da moža vprašaš, kaj meni o tem. Zato da ne bi kmalu pisala, kako se slabo razumeta in da ni več krasen oče.

če manjka strasti, se da vse to tudi zelo enostavno rešiti. Vi pa namesto, da bi se o tem pogovorili, raje najdete, bolj bolečo rešitev.

Seveda pa je to, ravno tako dobra rešitev, ampak mroata biti oba zato, da kasneje ne bo problemov, če si pripravljena reskirati 10 let, potem go for it.

mi smo tukaj, da ti pomagamo zopet, ko boš imela druge vrste težav.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

predlagam, da gre tvoj partner na 4 urni delovnik, da bo spočit, ti pa na 12 urnega, da se malo ohladiš, pa bosta ravno za skupaj.

nova
Uredništvo priporoča

V oči me so me zbodle besede ‘ ‘samo za seks ” . Kako si lahko prepričana, če še nisi poskusila. Verjemi, da se ti lahko zgodi še kaj več. Meni se je in trpljenje je veliko večje, kot pa tisto prej, ko je bilo samo pomanjkanja seksa in par malenkosti zraven.

Vedno so neke želje, neke potrebe, ki partnerja “potegnejo” v varanje…
Če se s partnerjem zmeniš za odprto razmerje, potem to ne bo varanje.
Bi ti pa svetoval, da prej, ko se odločiš za kak skok čez plot še malo poinvestiraš v odnos z možem, se z njim temeljito pogovoriš…
Če res ne bo izhoda, potem se pač ločiš in boš lahko imela tudi 10 ljubimcev hkrati.

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

Jaz ti lahko povem iz lastnih izkušenj.

Če želiš imeti ljubimca samo za seks, ti več kot eno srečanje na mesec ne svetujem. Vmes tudi brez kakšnih pogovorov, sms, mailov. Edino tako se mogoče ne boš zaljubila v njega. Stalno pa si moraš dopovedovati, da gre samo za seks. Ker ko ti začne enkrat pihat na dušo, se ženske hitro zaljubimo (sploh, če ima tisto, kar ti doma manjka + vedno se kaže v dobri luči in mu verjameš).

ti kar daj, zakaj pa ne, malo adrenalina in sprostitve zmeraj prav pride v teh letih, pa še na tvojega lenuha boš bolj prizanesljivo gledala, saj si boš mislila, ti le dremaj… jaz pa po svoje. Drugač pa lahko samo pizdiš, a nebo haska, ker tisti zaležani tipi itak ne funkcionirajo, kaj še, da bi tantrični seks skupaj spravili – niti v sanjah.
Stranski učinki so možni, kot je zaljubljenost, ki pa jo lahko tudi tvoji bližnji opazijo.

popravil bi sveželočenega … življenje si ne ‘zakompliciraš’ ampak ga uničiš. Zato pogumno naprej …. Nisi ne prva ne zadnja ki si je zafurala življanje…

ne bom ti pametovala, ampak iz lastnih iskušenj ti povem, da brez spolne ljubezni neboš vzdržala zraven moža – postala boš depresivna ali pa boš zbolela
tudi če so me darwin in ostali v enem od mojih postov žalili , ti jaz kot žena in ljubica govorim, da se je mogoče iti vsporedno zvezo brez, da bi zaradi nje tudi čustveno trpela – seveda pa je odvisno vse od tega, kakšnega ljubimca boš našla in če si zmožna sedeti na dveh stolih 🙂 …
midva z ljubimcem sva se zmerom o vseh najinih težavah, željah …sproti pogovarjala – po 10 letih lepe zveze sva vseeno ohranila družine , kar je bil pogoj od obeh že, ko sva se odločila varati ( pa sva do najinega poznanstva obadva verjela v zakonsko zvestobo ker sva bila obadva čez 20 let poročena in zakoncema zvesta …)
s tem ko sva se odločila za najine družine sva dala prednost temu, da sva omogočila najinim otrokom mirno otroštvo v njihovem domu z obema staršema , pa miren študij, mirna praznovanja vseh praznikov v krogu družine….ohranila sva jim čustveno in finančno varnost ter uravnoteženost…
prepričana sem , da bi bilo najinim otrokom bolj teško, če bi se midva takrat ločila – in ne poznam ljudi oziroma so redki tisti, ki bi po ločitvi in z majhnimi otroci v resnici bili bolj srečni in zadovoljni če so se morali odseliti npr.iz njihovega doma, kraja , da ne govorim o vseh ostalih čustvenih pretresih z novimi partnerji , polbratci in polsestrami, z novim sorodstvom ki jim npr. sploh nebi bilo nujno naklonjeno …..
ne ne ….jaz sem prepričana po 10 letih najine zveze, da sva naredila prav, da se nisva šla ločila…
partnerjem nisva nikoli o ničemer govorila- ker naju nobeden od njiju ni nikoli ničesar v teh 10 letih vprašal…vem, žalostno, vendar resnično
glej, ko enkrat stopiš na cesto življenja, je potrebno na njej tudi preživeti – res je, vsak se zase odloči kako in kje bo vozil da bo pripeljal do konca , ampak ……
jaz sem vozila tako, da sem zmerom doma naredila vse za otroke , maksimalno sem se jim razdajala kot mama in kot njihova prijatelca in danes ko so vsi polnoletni imam z njimi res lepe odnose… tudi za moža, v tistem česar si je od mene želel oziroma od mene potreboval , sem se razdajala – in ko sem jih vidla vse doma zadovoljne, sem pa si ukradla od tega enega samega življenja samo zase še trenutke z mojim ljubimcem…

Veš kaj!

Te čisto razumem. Res te. To kar ti opisuješ imam tudi doma. Seveda v obratni obliki.Mogoče si lahko pomagava.

LP

Tako sem jaz rešila svoj problem. (odtujenost in površnost v odnosu zaradi prevelike zaposlenosti moža).
Dobila ljubimca s katerim sva zelo na distanci. Nobenih ljubezenskih izjav..nič.
Mislim, da sem vsaj začasno rešila nemir v sebi. Ko se bo mož odločil, da bova gradila odnos naprej bom vedno za to.Prisilit pa ga žal ne morem zato sem se odločila za zunanjo pomoč kot rečem temu 🙂

“rešitev ? ” – Ha,ha,ha….Glej ti nje …Ona vara in jaz jo ‘žalim’ ….
Narobe svet !

Bolano ni kaj, to je nekaj najbol podlega kar lahko narediš človeku 10let se jahaš za hrbtom svojega moža!!
Ne vem res več kam gre ta svet, kje je spoštovanje, kje je ljubezen, kam je to vse odšlo?

O jej jej…………. tudi sam imam iste probleme, in ne vem več kako naprej.

Pozdravljena avtorka,

Sem na istem kot ti… Nepotesen, na vrhuncu libida, partnerka nezainteresirana… 🙁 Zeljan dotikov, blizine, fizike…

Nisem pa se varal. Tudi premisljujem… Povsem normalno je tako razmisljanje. Seveda je pa nujna diskretnost. In da tocno ves, da gre zgolj za seks.

Varanje je sladko, ampak vem da je zelo težko izbrati samo spolnega parterja, ker če ti bo pasal v postelji, bo dobrega videza, skratka takšen da ti bo ustrezal bo kaj kamalu prerastel v ljubljeno osebo, tu pa rata pi…..
Če si še vedno za varanje si moraš nujno izbrati poročenaga moškega, ker tudi poročeni moški rabimo sprostitev in znamo biti tiho.

zaradenga sexa bi ti dala na preizkušnjo in trplenje celo družino. Mogoče pa si debela al kaj vem. Tipi si z dobrimi ženskami vedno želimo sex. Pejt v fitnes,kupi si šminko. Da te ni sram.

Si že bila v akciji?

Špela zdravo, soočam se z isto težavo, samo da je pri meni partnerica hladna kar zadeva spolnost.
Tako da poznam kako se počutiš, poizkusi dopovedat za kaj gre, z pogovorom, če ne , se sama odloči, jaz sem že poizkusil najti partnerico za seks, vse je bilo ok, dokler se ni zaljubila…
Lp

pozdravljena, špela!
podpiram te v tvojem razmišljanju, da si najdeš ljubimca. ne poslušaj nekih samooklicanih in vase prepričanih moralistov, ki so se ti tukaj oglasili in nakladajo o morali, ljubezni, spoštovanju, varanju…kaj je varanje? da si najdeš ljubimca, prav gotovo ni varanje! moški in ženska se zbližata v bistvu na osnovi seksualne, erotične privlačnosti. pozneje vse to večina parov izniči z raznimi namišljenimi drugimi potrebami, kot so materialne dobrine, ugajanje ljudem, zakatere jim v bistvu ni mar,…
bistvo dobrega, zdravega razmerja med moškim in žensko je dober seks v zadostni količini. ljubezen in seks nista nujno soodvisna in v vzročno-posledični zvezi. vse drugo je laž in sprenevedanje, za katerim se skrivajo slabiči inljudje, ki se dajo manipulirati od okolja – staršev, sorodnikov, cerkve, pa še koga. želim ti veliko užitkov in brez slabe vesti z ljubimcem!

New Report

Close