Najdi forum

Pozdravljeni. Stara sem 28 let, porocena in imam majhnega otroka. Moza ljubim, sva najboljsa prijatelja ze vec let. Imava super sluzbi, dobro nam gre…
Pri 22ih sem zacela delati v podjetju, kjer sem sedaj zaposlena, kot studentka. Takrat sem imela bivsega fanta (koncala sva pri mojih 24 po 6 letih). Ze prvi dan mi je bil vsec pisarniski sodelavec mojega sefa. Od mene je starejsi 11 let, ima zeno in otroke. Ze od prvega dne sva flirtala, se provocirala, napetost je bila cedalje mocnejsa. Jaz sem po diplomi dobila sluzbo na drugem oddelku, a smo se se vedno videvali dnevno na kavi (vsi sodelavci skupaj). Pred kaksnim tednom pa sva se slucajno srecala sama v trgovini, prvic sva sla sama na kavo izven sluzbenega casa… Kemija je bila mocna. Naslednji dan sva se namerno dobila, poljubil me je… Poljubljala sva se v njegovem avtomobilu na odrocnem kraju. Vanj nisem zaljubljena, nikoli ne bi zelela biti njegova partnerica, a me Nenormalno privlaci! Do njega res ne cutim cisto nic, razen seksualne privlacnosti – kot je nisem se do nikogar nikdar! Rada bi z njim imela spolni odnos – samo enkrat, le da potesim radovednost. Ne vem, ce je to res pametno… A tako si ga zelim ze ves ta cas… Saj mi je bil kdaj kdo vsec, a me je hitro minilo, pri njem pa ne… Vem, da si tudi on zeli sexa, problem je le lokacija. V avtomobilu ne zelim, v nasi hisi tudi ne… Prej ali slej bo do tega prislo, sploh ne vem kaj naj si mislim… Tako narobe se mi zdi a hkrati ne bom mirna ce ne izrabim prilike!

Kako bi se počutila, če bi te tvoj partner prevaral?
Sta se odtujila od partnerja, da iščeš seksualno energijo drugje?
Moza ljubim, sva najboljsa prijatelja ze vec let. Sta partnerja, ali prijatelja? Si njegova ženska, ali mati otroka?

Resnično ne vem kako lahko ene ženske rečejo da imajo rad moža in obenem ga varajo. Tukaj bi nabrž Rugelj imel precej za delat. Drugače, spoštovana gospa, vi kar nadaljujte in spoznali boste tisto grenko resnico da “posle jebanja nima kajanja” in da, če bi bilo mogoče čas zavrteti nazaj bi poželeli da ga vrnete. Ker ko enkrat zajebeš familijo ni več poti nazaj. Nič več ne bo tako kot je bilo. Zaradi enega fuka boš trpela celo življenje. Ali se splača ? Kako boš jutri lajko možu pogledala v oči ? Bila si ‘radovedna’ boš rekla….Zato bo otrok življensko zaznamovan kot otrok kurbe ? Mene pa resnično čudi kako lahko nekatere ženske pišete o tem kot da to nebi bilo nič kaj takega. Halo ! A te res ni niti malo sram ? Sodelavci pridejo in grejo ampak familija ostane. Tebe pa skrbi lokacija fuka ? Da te ni sram… Neverjetno kaj vse doživiš tukaj.

nova
Uredništvo priporoča

Vprasaj moza za nasvet.Saj pravis da sta najboljsiva prijatelja:))

Doma pa mož? ti res nisi normalna. Pol pa boš jokcala kako si za vse sama .

Kot ženska sem šokirana da sploh pomisliš na to. Nikoli ni samo enkrat, to sem prepričana, tudi pri tebi ne bo. Da bi pa iz gole radovednosti postavila na kocko lasten zakon? to je pa norost, skrajni egoizem ki ga nikoli ne bom razumela. Trenutno imaš občutek da ti cel svet leži pod nogama, boš videla kako trd pristanek te čaka ko bo mož izvedel. Seveda skozi prizmo da ti cel svet leži pod nogama misliš da itak ne bo izvedel. Vendar se hudo motiš. NA koncu se vprašam kaj boš imela od tega? potešila boš lastno radovednost in uničila življenje lastnemu možu in otroku. Sej vidim da si še mlada in preveč samovšečna, ampak kako lepo se boš spustil na realna tla ko te bo življenje začelo tepst. Takrat ko boš potrebovala nekoga za podporo, ga pa ne bo in to zgolj in samo zaradi tvojega egoizma.

Bila na podobnem kot ti. Lahko ti rečem samo ne in še enkrat ne.Imaš predstavo v glavi ki si jo čim prej izbij za voljo tvojega moža in otroka. Sem bila v dolgoletni zvezi z izvrstnim človekom. Manjkalo mi ni prav nič, prav vse mi je šlo kot po maslu. Pa sem se zapletla, mislila da ne bo nikoli izvedel. Izvedel je sorazmerno hitro, ker je sumil že prej. Ko bi ti vedla kako hitro se mi je sesul milni mehurček. V trenutku sem vedela da je to največja neumnost ki sem jo storila v življenju. Moj takratni fant se sploh ni hotel pogovarjati. Vsega je bilo v trenutku konec. Še danes po 3 letih od tega bi naredila vse da bi ga dobila nazaj. Pa je oddan drugi, pravi da taki ki ji lahko zaupa. Jaz pa sem na dnu. Izolirana iz okolice in družbe. Službo sem pustila. Životarim iz dneva v dan ni luči na koncu predora. Pobrala bom tisto kar bo na koncu ostalo. Kakšen pijanc ali kurbir. Ampak kriva sem sama. Dvomim da bom kdaj izšla iz tega. Ti maš še šanso. Dvomim da boš poslušala, tudi jaz takrat ne bi.

ti kar daj, morda ti bo res pomirilo radovednost, če pa bo ostalo pri “samo enkrat”, tega pa še verjetno sama ne verjameš, ali pač? Malo se bo že zakompliciralo, a če vajini najdražji tega ne izvedo, nebo hudega.

Malo premisli kaj ti več pomeni – sex s poročenim sodelavcem ali tvoj mož in družina?
Zame nikoli ni bilo dileme, vedno sem vedel kam spadam in česa si v življenju želim.
Kako pa bi se ti odzvala, če bi tvoj mož to, kar ti počneš njemu, počel tebi? Kako bi se počutila?
Srečno!

Te pičice me spominjajo na provokatorko, katere tema je bila potem umaknjena, ena je pa vseeno še ostala.

Tako da počakajte še z infarktom, ker je zgodba za lase privlečena.

Rada bi pof00kala sodelavca, hkrati pa nakladas kako neizmerno ljubis moza? Je s tabo drugace vse v redu?

Poznam pa punco, ki je nekoc dobila tocno enako idejo kot ti. Samo 1x bi probala, ker je morala potesit to svojo silo. Da skrajsam zgodbo, iz 1x je bilo 100x in njen moz je ze davno bivsi, med njima pa poteka neskoncna bitka za otroka. Pa vse lepo v prihodnosti ti zelim.

Pozdravljena….

Glede na osebno izkušnjo bi ti svetoval da zaključi dokler je še čas, ker ti bo prišlo v navado in če mož ni totalen slepec te bo v mesecu dveh pogruntal….. in potem se bo začela kalvarija ki si je ne želiš….verjemi 🙂

Ma, ni treba pretiravat… saj smo dojeli.

Hvala za vse odgovore, direkten napad je bil itak pricakovan 🙂
Na kratko, z mozem se nisva oddaljila, le postalo je rutinsko… Prepirava se za nesmiselne stvari, ki jim ni kraja, a nic resnega. Vem, da ce bi meni moz to naredil, bi se pocutila skrajno bedno. Ne iscem izgovorov in razlogov, s katerimi bi upravicila svoje dejanje – ces, da je moz kriv, vem da je narobe, ka par se ne pomeni, da ni fino 🙂 trenutno sem na dopustu do sredine septembra, potem pa gre na dopust ta sodelavec, tako da ga nekje do oktobra ne bom videla, ceprav mocno dvomim, da me bo minilo. Si pa zelim, ker je prav obremenjujoce. On niti ne sili vame, ne tezi mi s kaksnimi smsji ali klici ali na fb profilu… Saj ne vem kaj bi sploh zelela slisati ali izvedeti. Mogoce kaksno podobna zgodbo in njen (slab) razplet. Lp

Vsi pravijo da raje ne. Res ti ni treba. Kemija ni vredna tega, kar potegne za sabo. In še nekaj: zapomni si da boš verjetno še kdaj v življenju naletela na koga, ki bo zate noro “kemičen” in dostopen in seveda bi si želel isto (tako, kot vsaj 80% moških)…

Verjemi da ni vredno če gre le za seks. Tega res ne rabiš, raje zamenjaj službo.

Mislim da bi morala malce drugače pogledat zadevo. Tvoj partner ni tak, kot ga vidiš sedaj. Zavzela si stališče, da si VSEGA sama kriva. To je blesarija. Če bi to bilo res te mož ne bi zaradi tega zavrgel. Zaupanje je ena od nujnih sestavin vsake zveze ni pa edina. Vsega je bilo v trenutku konec, ker drugega od svoje partnerke kot je zaupanje tvoj bivši očitno sploh ni rabil. Zato ne bluzi s kakšnimi kurbirji, klošarji in se nehaj smiliti sama sebi. Prav je, da je šel. Ti pa ne obžaluj, ker nisi veliko izgubila, ker je bilo zaupanje očitno EDINO kar je bilo vrednega med vama. To je pa za kakovostno zvezo premalo. Nauči se kaj iz tega in poišči človeka, ki se bo zavedal pomembnosti zaupanja tako, kot se sedaj zavedaš ti in s katerim boš imela še druge sestavine dobre zveze.

Evo, to je to.. Postalo je rutinsko. Monotonost je smrt za zvezo.
Živimo v kapitalističnem svetu, kjer je pomembno samo kako preživeti in ne znamo se več pogovarjati in preživeti nekaj časa z ljubljenimi, tako se oddaljujemo..
Najbolje bi bilo, da se z možem pogovorita in rešita stvari. Pustita otroka, nevem pri starših in pojdita za vikend nekam, sama. Spice things up…. Razbijta to dolgočasje, monotonost. Veliko je stvari, ki jih lashko počneta.

Zadovoljena ženska ( psihično in fizično ), ne bo nikoli varala, razen če ji nekaj manjka.
Seveda obstajajo ženske, ki varajo tudi v “popolnih zvezah”. To je izjema..

Ne poslušaj teh konzervativcev avtorica.Seks ne more škodit.Jaz imam tudi rad svojo ženo ampak sem se nekajkrat poseksal z različnimi ženskami in še naprej imam mojo rad.Niti malo ni pkode zaradi tega.Samo to lepo izpeljita ,da ne bo nihče vedel in ne bo narobe.Tile ,ki ti govorijo,da je to smrtni greh,so ljudje potrebni psihiatričnega zdravljenja.To so ljudje,ki bi zarad enega seksa razdrli družino.
Kar lepo naprej in ne bo ti žal.Mene še sedaj prijetno poščegeta ,ko se spomnim kako sem katero žensko lepo osrečil,pa tudi v avtu je bilo.

medinmleko – nehaj prodajati ženi bedarije. To,da si doživela podobno zadevo, ti ne daja pravico polagat ženski besede v usta. Če reče da je naredila napako nehaj sama sebe opravičevat. In razumi že enkrat da za prevaro NI opravičila.

V taksnih situacijah se tekom zivljenja znajde vsak izmed nas. In taksne situacije pokazejo kdo je mocen clovek in kdo je slabic. Mocen je tisti ki se zna upreti skusnjavi, pameten in mocen pa je tisti, ki v skusnjavo sploh ne rine in se je izogne, dokler se je cas za to. Ti si zal ze mimo te tocke.

New Report

Close