Najdi forum

Sem poročena imam 3 otroke in že eno leto varam moža z moškim, ki je prav tako poročen in ima 2 otroka. Dobivava se vsak dan. Najin sex je res fenomenalen in nor. Oba sva to storila in čistega dolgočasja doma oz. popestritve. mislila sva, da bova sexala le parkrat, vendar je ta najin sex postal stalnica. Sexava redno, no ne čisto vsak dan, dobiva pa se vsak dan. včasih tudi za vikende za kakšni 2 urci. najin odnos ne temelji le na sexu, ampak sva tudi zelo dobra prijatelja in se veliko pogovarjava. včasih greva le pa pijačo, da se vidiva in se kaj pogovoriva. dobro se ujameva v sexu in prijateljstvu. on ima ženo neizmerno rad in pravi, da je nikoli ne bi zapustil. vedno pa mi govori, da brez mene ne more več živeti in da mu veliko pomenim, da želi z menoj ostati tudi, če ne bova več sexala. pravi da me ima ful rad in da bi zame storil skoraj vse.
vsak dan si izkazujeva neko posebno ljubezen….
ne vem več, pri čem sva. ali sva res samo ljubimca za sex ali je med nama prerastlo kaj več.
ne vem kaj čutim do njega. imam ga zelo rada, vendar se bojim, da bi moja čustva bila globlja. tega si ne smem dovoliti, ker imam doma moža, ki ga imam prav tako rada in ga ne želim izgubiti. bojim se da je že čas da bi prekinila to razmerje vendar me je tega strah, ker mi ljubimec res veliko pomeni, rada sem z njim. ko sva skupaj se imava vedno lepo in se veliko smejiva. velikokrat se pogovarjava kako bi bilo, če bi midva skupaj živela….
bojim se, da nisem zaljublena vanj ampak, da ga ljubim.

Ah ja, tole pa je zapleteno.

Nihče ne bi zapustil partnerja, ampak ne veš kaj imata vidva. Iz našega zornega kota, je vse v najlepšem redu, problem je tvoja domišljija in glava.

Dejstva: ne bosta zapustila partnerja, ljubita jih, …in pika.

S tem pa sta prijatelja, dobro sexata, se spoštujeta in se imata rada in bi ostala v stikih, tudi če bi bila brez sexa.

Kje vidiš problem?

Aja, spet bi nekaj naredila iz dolgčasa ali popestritve? Čeprav je vse jasno. Naj ostane tako naprej in zaključek. Če pa sprašuješ, potem pa pomeni, da nimaš pojma kaj bi rada. rada bi vse, ampak se zavedaš,d a lahko to vse, na koncu preide v popolnoma nič.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

No sem imela podobno zgodbo. Z možem šla narazen v naivnem razmišljanju,da bo tudi moj ljubimec storil isto. Tega ni storil, ostala sem sama. Moža ne ljubiš zato si nehaj lagati. Odgovornosti do otrok nimaš prav nobene, take matere si ne zaslužijo. Ubistvu si navadna prešuštnica tako kot sem bila jaz. Nikoli ne bom pozabila besed moje matere ko mi je rekla “da so rože na sosedovem vrtu vedno lepše kot na domačem”, vendar je predstava v glavi skregana z realnostjo. Še kako res je to. Jaz sem imela še to nesrečo da so najini otroci bili toliko stari da so vedeli kaj se dogaja. Starejša hčerka že več kot 5 let ni spregovorila besede z mano, ne zavedaš se kako zelo to boli. Sin sicer pride pogledat vendar čutim da to ni to. Moj mož me še vedno neizmerno ljubi, to mi vidim na očeh vendar me ne bo vzel nazaj ker je preveč ponosen. Kriva sem sama, zavedam se tega, če bi lahko bi popravila vse za nazaj. Trenutni užitki se ne morejo primerjati s stabilnostjo, veseljem in zadovoljstvom ki ti jo da družina.

Ali se motim ali pa še kdo meni, da je imajo te objave prav poseben namen? In prav posebno sporočilo.

Ne bi bilo nič nenavadnega, če bi oba partnerja spremljala ta forum in si po tej poti posredovala misli, opozorila, grožnje.. pa tudi nasvete.

3 otroke in se dobivaš z njim vsak dan ? Prav ponosna mati moraš biti ti… Tudi oče je od sile ki zadevo ne pogrunta…. In zakaj si prišla tukaj na forum ? Da ti nekdo da potuhe za tvoje fuk-ekspedicije ? Da poiščeš opravičilo za tvoje skrajno nemoralno dejanje ? Te ni niti malo sram ? Jaz bi na tvojem mestu propadel v zemljo od sramu. In tukaj mi neki opisuješ tvoje seks ekspedicije ? A ti poriva kakšno specijalno stvar notri pa da je tako ‘imenitnega ‘ ? Mož ima podobno napravo med nogami če nisi to opazila. Enim ženskam pa bi resnično prepovedal razmnoževanje. In ti si ena od njih. A se zavedaš da nisi nič drugega kot ena navadna kurbica ? To nebi bilo niti tako slabo (vsaj zate), samo da žrtve niso tvoji otroci in partner. Resnično upam da te bo dobil in da ostaneš brez družine. Ker res drugega nisi niti zaslužila. Sram te bodi ! 3 otroka imaš …. In ti naj bi im bila vzor v življenju ? Poceni ………..

3 otroke imas, reskiras da bodo postali zrtev locitve in ti se ob tem vsak dan porivas z ljubimcem in to cisto tako, iz dolgcasa? Oprosti ampak kaj tako ogabnega kot si ti pomoje ne srecas pogosto. Za tebe obstaja samo ena beseda. Zacne se na K.

U, prefrigano.
Kaj pa, če si ti eden od teh partnerjev …
Zarotniško vzdušje.

Možno bi pa seveda bilo, res je malo robotsko napisano.

Dobra si, da pri treh otrocih najdeš čas še za ljubimca in to vsak dan, tudi za vikende, ki naj bi bili družinski. Domnevam, da imaš skrbnega moža, ali pa otroke po varstvih/dejavnostih, da imaš toliko prostega časa. V vsakem primeru nisi kaj prida mati, bolj s pi.ko razmišljaš, kot s srcem in pametjo. Svetujem ti, da osrečiš moža in se ločiš, tako bo imel možnost spoznati kakšno fajno, pošteno žensko, ki bo ob njem čutila, kar ti ob loverju. Ti pa pohapsaj svojega ljubimčka, pa na kolendarju si označi, da boš videla, kako dolgo bo trajala vajina idila.

Tisto 1 urco na dan se najde prav lepo vsak dan pred službo. moj mož hodi pred menoj v službo in tako niti ne ve, da jaz odhajam 1 uro prej v službo. Otroke odpeljem v vrtec in potem se dobim z ljubčkom. otroci niso nič prikrajšani, ker sem potem celo popoldne z njimi in prav lepo skrbim za njih in se veliko ukvarjam z njimi. če sem prešuštnica, še ne pomeni, da sem slaba mati ali da otrok nimam rada.

V imenu tvojih otrok in moža te prosim -nehaj, preden ne uničiš življenja nedolžnih ljudi. Tisto uro pojdi tekat, pusti otroke spat, likaj, glej limonade, moli … karkoli samo ne uničuj življenja nedolžnim ljudem. Ko enkrat zveš, kaj ti dela človek, ki naj bi te imel rad, se življenje ustavi, vse je uničeno … Si to želiš? Pomisli si res tako prekleto egoistična in slaba? Najdi v sebi del dobre duše, ki zamori to egoistično svinjo v tebi.
Poglej otroke v oči, ko jih oddaš v vrtcu. Veš, čutijo kam greš.

Seveda da si slaba mati, kaj pa misliš da si? mater ki se kurba naokoli ni nikoli dobra mater.

Tisto 1 urco na dan se najde prav lepo vsak dan pred službo. moj mož hodi pred menoj v službo in tako niti ne ve, da jaz odhajam 1 uro prej v službo. Otroke odpeljem v vrtec in potem se dobim z ljubčkom. otroci niso nič prikrajšani, ker sem potem celo popoldne z njimi in prav lepo skrbim za njih in se veliko ukvarjam z njimi. če sem prešuštnica, še ne pomeni, da sem slaba mati ali da otrok nimam rada.[/quote]

To, da nisi dobra mati, boš izvedela takrat, ko se boš zavedla, da si otrokom uničila družino in zagrenila mladost. Prej pa vsaka taka misli, da je dobra mama, ki bi vse naredila za otroke, le dom jim uniči, brez pomisleka.

Naravnost groza je da te varalice niti za en trenutek ne pomislijo kakšno škodo delajo sebi ali svojim bližnjim. Njeno vsakojutarnje romanje na k* niti tri otroka pa mož ne omajajo. Daj ženska, malo se ustavi…dobro si poglej vsaj enega svojega otroka in se vprašaj ali imaš pravico mu zjebat otroštvo. Koristit otroke kot ‘paravan’ za tvoje oslarije,pa je višek.Če ti mož ne odgovarja potem se loči. Otroci bojo razumeli. Sicer,verjetno obstaja kakšen razlog da ste skupaj ker bi drugače že spokala ven.

Draga “prešuštnica” nisem tu, da bi ti sodila, bi ti pa napisala par besed iz svojih izkušenj. Ker tole ni moja tema, ne bom na dolgo razlagala zakaj sem se ločila, naj povem, da je bilo vse na mojo pobudo, ker sem se povsem čustveno navezala na ljubimca. Do tega, da sem se “zagledala” v drugega, je pripeljalo en kup okoliščin, kakršnih ti ne omenjaš. Pišeš pa, da oba z loverjem ljubita tudi svojega moža in ženo… mislim, da temu ni ravno tako. Varati iz čistega dolgočasja in ugodja… enostavno ni v redu. Jaz in moj “novi” sva imela oba “težak” zakon, a tako kot ti zadaj pet otrok (en tri, en dva). In sva se oba ločila ter potem šla skupaj. In še po cca. šestih letih najina ljubezen ni nič manjša kot na začetku. Če temu ne bi bilo tako, bi se mi pa najbrž kar malce “zrolalo”. Namreč – dva moja sedaj že odrasla otroka k meni nikoli ne prideta, niti ne želita spoznati novega partnerja. Mlajši, ki je pri meni, sicer mojega novega partnerja povsem sprejema, a velikokrat čutim njegovo stisko, ko je v konfliktu sam s sabo, ker ga po podpihovanju bivšega ne bi smel sprejet. Njegovi otroci me zavračajo oz. sprejemajo samo kolikor jim to paše… so tudi povsem “podpihnjeni” s strani njegove bivše…. Otroci niso (bili) v šoli uspešni kot bi bili sicer… pa tudi en kup stalnih prilagajanj zaradi stikov, otrok sem, otrok tja… Potem – dokler smo bili skupaj, sem bila super in najbolj zanesljiva mama…. sedaj s starejšima sinovoma skorajda nimam stikov, ni več pravega spoštovanja, včasih imam občutek da jih veže samo še računica, kaj bodo od mene (še) dobili gledano z materialne strani. Tisto, da sem bila “super” mama do ločitve, danes kot da ni nič, nobene vrednosti, bivši jim je “opral” možgane v smislu, da šteje samo to, da sem “razkopala” družino, on revež pa se ves žrtvuje za otroke… v glavnem, vsak gleda na stvari kakor mu paše.
Hočem ti samo predstaviti en majhen delček posledic ločitve prej kolikor toliko “srečne” družine. Ki je v mojem primeru bila to le bolj “na zunaj” in tudi otroci niso čutili kakšnih hudih nihanj med nama, ker sva se oba trudila da bi otroci rasli v “zdravem” okolju. No, pa ni uspelo. Tvoja zgodba je nekoliko drugačna, posledice so lahko katastrofalne. Predstavljaj si le to, da te tvoj dobi. Da enkrat obrne in pride iz šihta nazaj iskat nekaj, pa vidi, da tebe in otrok ni že nikjer… pa potem, ko mu poveš da si imela na šihtu fulll dela da si šla prej, a vendar sumničav izve, da ti hodiš kar točno na šiht ali celo malce zamudiš… Poskusi si to predstavljati. Ne glede na to, ali si zaljubljena ali da ljubiš loverja… ne zapletaj si življenja. Končaj zgodbo, pojdita vsak svojo pot, doma pa se maksimalno potrudi… kot ti je že en gor napisal – al meditiraj, al teci, študiraj, al se naspi, kar hočeš, samo prereži z ljubimcem dokler je še čas…

karlina42 – in si zjebala familijo…. Kaj pa se čudiš sedaj ? Imaš tisto kar si zaslužiš. Misliš da bojo tvoji otroci sprejeli tvojega j* ? Ha,ha,ha… Ali pa oni drugi tebe ? Hočeš spoštovanje ? Prešuštnica hoče spoštovanje ! Zanimnivo….. In ti naj bi nekom davala nasvete ?! Kako si zjebat življenje, mogoče…. Zanesljiva mama,ha,ha,ha…. Se vidi kako si bila zanesljiva, bez skrbi… In kar je najbolj groteskno pri tvoji zgodbi je da si takšen egoist da to, kar te lastni otroci ne spoštujejo več, krivda nekoga drugega. Tipično za egoiste. Vedno je krivda nekje drugje. No vsaj eno pametno zadevo si naredila, se ločila. Kar se tiče novega pa….jebe vas statistika. Takšne zveze po navadi ne trajajo dolgo. Sedaj ste samo skupaj ker kot vsi egoisti ki dajo kaj nase, nočejo priznati da so naredile napako. Če sem kaj zamešal, se opravičujem. Rad bi namreč slišal tudi drugo stran zgodbe ampak to se ne bo zgodilo. Da me otroci ne spoštujejo ? Upam da tega ne bom nikoli doživel. Bi pomenilo da sem pogorel kot človek (in ne kot starš, pazi!).

Otroci so se odzvali odraslo in pravilno ti pa praviš da je kriv tvoj bivši. Hahaha ne morem verjet kakšno razmišljanje. Kar bodi kaznovana za svoj egoizem in tvoji otroci imajo prav ko delajo s tabo tako kot delajo. Pač ni dober občutek da se ti mater skurba. Če bi oba imela tako slab zakon bi se ločila, vendar sta vidva najprej iskala drugje in ko sta našla sta se ločila. Navadna preračunljiva prevaranta. In ti čisto nič ne verjamem da sta imela težak zakon. Preprosto zato ker varalice živite v svetu kjer niste ničesar krive.

Ne morem si kaj, da se ne bi odzvala na zapis karline42, ker mi takšnile nesamokritični egoisti pošteno dvignejo pritisk. Kako lepo, da imata toliko dela z bivšima partnerjema, ki sta oba tako hudobna, da sta oprala možgane (odraslim) otrokom.
Zelo na kratko ti bom opisala, kako so ločitev doživljali moji otroci (srednješolci), tako da se prosim malo zamisli in boš videla, da ločitev za njih ni enostavna stvar in da pusti posledice, čeprav so na zunaj videti čez čas čisto v redu.
Hčerko sem morala skoraj vsak dan hodit iskat v šolo – razlogi: hud glavobol, bliskanje pred očmi, bruhanje, zvijanje v trebuhu… sem klicala njenega očeta in ga seveda ni bilo, ker je svojo novo ljubezen in njene otroke vodil na potovanja. Pa noči so bile hude, ko je zaspala šele proti jutru in še to po tem, ko se je pomirila s pomočjo persena. Drug otrok se je umaknil vase in so me klicali v šolo, da je čisto otopel in da samo bulji predse. In kje je bil oče? Njemu se je seveda dogajalo na polno. In ocene so postale katastrofa – iz petic in štiric so začele padati dvojke in cveki. S težko muko se je ognil popravcem.. reakcija bivšega: A zdaj bom jaz za vse kriv? Za tretjega sem se bala, da si bo kaj naredil – smo ga s pomočjo terapevta spravili k sebi. To so samo drobci.
In danes živimo sicer v redu, ni psihičnih problemov, so pa otroci menda nesramni, ker zavračajo stike. Ja, in tudi jaz sem v očeh bivšega (ki me je varal) hudobna in hujskam otroke, da ne želijo stikov z njim oz. so ti zelo zelo redki. A res verjamete, da se da skoraj odraslim ljudem tako zelo oprati možgane? In to kar vsem otrokom po vrsti – pri vama jih je 5?
Oprosti, ampak starši naj bi bili otrokom zgled, opora. Lažnivci in varalice to ne morete biti in to vzemite v zakup.
Še izjava enega od otrok: Mami, tebi je lažje kot nam, ti si boš lahko dobila drugega, boljšega moža. Mi pa očeta ne moremo zamenjati. Pa še nekaj so mi položili na srce: Ne razbijaj drugim družine. To pove menda vse – po odhodu enega od staršev družina ni več to, kar je prej bila.

No no. ne kar posploševat. Jaz poznam veliko primerov, ko sta se partnerja razšla, pa ne vedno in samo zaradi prevare. Pa zdaj čisto normalno funkcionirajo in nimajo nobenih travm. Je pa zato potrebno tudi otrokom na primeren način razložit in se z njimi pogovarjat! Prav tako poznam pa tudi primere, ko so otroci spsihirani, pa partnerja tudi slučajno ne razmišljata o razvezi. Ker se partnerja toliko ukvarjata s svojim odnosom. Po možnosti še s prikrito grožnjo, kako to počnejo oziroma se trudijo tudi zaradi otrok. Otroci so velikokrat priča temu. Samo malo je potrebno, da po tem otrok dobi občutek, da je on osnova, da se starša razumeta. Kaj iz tega sledi, pa naj doda moderatorka.

Lep pozdrav!


Razbiješ lahko le tisto družino, ki je že tako ali tako razpokana in sploh ne rabi nekih udarcev, da se popolnoma razbije.


Razbiješ lahko le tisto družino, ki je že tako ali tako razpokana in sploh ne rabi nekih udarcev, da se popolnoma razbije.[/quote]

To seveda ni res, vsako družino lahko razbiješ. Prav vsako. Samo če hočeš.

New Report

Close