Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija zdravljenje z marihuano

zdravljenje z marihuano

pozdravljeni!
zanima me kakšne so alternativne možnosti zdravljenja v primeru, da bolnik zavrne klasično zdravljenje. ali obstaja v sloveniji možnost zdravljenja z medicinsko marihuano, oz. kakšno je vaše mnenje o vplivih thc-ja na zdravljenje raka (če ne upoštevamo dejstva, da je marihuana pri nas nelegalna)?

Evo ti mojo izkušnjo. Diagnoza je bila hodgkinov limfom II.b stadij, prejel sem 4×2 kemoterapije ter 17 obsevanj. Med kemoterapijami in obsevanjem nisem uporabljal nikakršnih tablet proti slabosti, čeprav sem jih imel za vsak primer doma na zalogi. Po mojem osebnem mnenju pomaga, malo je problem ker kadiš in ti dim draži pljuča, tudi ni najbolj zdravo, vendar mi je bila to idealna kombinacija zdravila proti slabosti in zdravila za dobro voljo! 🙂 V Sloveniji po mojih informacijah ni možno uradno zdravljenje z marihuano niti ti je zdravnik ne more predpisati na recept. V zakonu o prepovedanih drogah sicer piše, da se lahko uporablja v zdravstvene in raziskovalne namene, vendar za to rabiš dovoljenje ministrstva in verjetno še koga drugega. To verjetno traja, tako da preden bi ti oni uradno odobrili, bi bilo verjetno že prepozno. Jaz sem svoji zdravnici objasnil, da kadim travo in njen odgovor je bil da mi bo verjetno manj slabo, pa pač da na območju bolnišnice ne smem kadit! 🙂 Ampak verjem, ko greš tam zvečer ven na enga, vidiš mlade, malo manj mlade in starejše, kako se alternativno zdravijo z marihuano. 🙂
Če te še kaj zanima, pa kar upraš!

LP

Pozdravljen Johnny, iščem informacije iz prve roke.

Zanima me kako je z doziranjem in kajenjem med kemoterapijami. Namreč nihče v družini ni uporabnik in ne vemo kako se po kemoterapiji dozira “medicinska” marihuana.

Koliko zvitkov se pokadi v enem terminu, torej za predvsem prve tri dni? 1, 2, 3? Na koliko ur si kadil?

Ali lahko pokadiš pol, ugasneš in čez čas ponovno prižgeš? Amaterji, vem…

Če bo pomagalo razmišljam o uparjevalniku, ker ne draži pluča…

Lep pozdrav

nova
Uredništvo priporoča

Ne bo šlo drugače kot tako, da odpiramo oči…

Cannabis – teorija zarote ali kaj drugega?

ne samo kajenje čiste marihuane….razmisli o svečkah ki si jih daješ analno. Večji izkoristek in ni občutka opitosti….normalno funkcioniraš!!!!!!!!!! Pazi kaj od teh stvari jemlješ in kadiš!!!! Katero vrsto marihuane, itd……za kaj več piš na [email protected]

New Report

Close