Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija FREKVENČNA TERAPIJA dr.B.Kobal

FREKVENČNA TERAPIJA dr.B.Kobal

In še enkrat, ponovno, lep pozdrav…

prosim tudi za mnenja, informacije in morebitne izkušnje z t.i. elektromagnetno frekvenčno terapijo. V Sloveniji naj bi se s tem ukvarjal dr.Brane Kobal, biofizik.

Hvala lepa in vse dobro

Naše izkušnje so kar dobre in pozitivne. Za frekvenčno terapijo smo se odločili takoj ko so nam povedali da obstaja. Zdelo se nam je kar prepričljivo.
Terapijo izvajamo že štiri in pol mesece in prvi znaki da gre na boljše so se začeli kazati po približno dveh mesecih, pred tem pa je gospod Kobal moral tudi spremeniti terapijo, ker se je po začetku, ko se je začelo zdravljenje z elektrodami, stanje še naprej slabšalo.

Terapijo dela moja mama, kateri so ugotovili raka na desni nadledvičnici in zasevke v pljučih. Bila je na kemoterapiji na Lysodermu, jemala pa je tudi Zaldiar, potem Lescol, Ultop, Zyprexa, Novomix in še kaj bi se našlo.
Kemoterapijo so ji prekinili, ker je imela zelo slabe jetrne teste in so ji dali, samo za bolečine.
Ko smo že mislili, da ne bo več šlo na boljše ampak na slabše, smo izvedeli za frekvenčno terapijo in zaenkrat lahko rečem, da pomaga.

V Kontakt z g. Kobalom smo prišli preko telefona, potem nam je poslal informativni material, potem smo prišli po aparaturo, za katero smo plačali 1090 evrov (z računom) in 50 evrov za programiranje.Dobili smo navodila, načrt za vsak dan za terapije in še isti dan takoj je mama začela delat terapijo.
Na začetku je bilo še nekaj časa slabo, potem pa se je mama kar popravila in sedaj je bila že enkrat na pogovoru in na pregledu pri g. Kobalu, ko ji je dal malo drugačno terapijo kot prej, malo daljšo.

Ja, pa tudi to še, da nam je ob prvem srečanju dal pismeno izjavo, kjer je podpisal, da sprejema odgovornost za to, kar nam je dal in da ne odsvetuje medicine in da ni zdravnik.
Mi smo zadovoljni, da imamo mamo, in da ji je še boljše.

Hvala!

Ja to sem še prej pozabila napisat, da sedaj mama veliko lažje diha in nima več preveč pritiska, malo še, ampak manj kot prej. A to zaradi pritiska, je rekel gospod Kobal, da je najbrž tudi, da je zato, ker nima več kemoterapije, pa tudi se je potem, ko je nehala delat kemoterapijo zmanjšal pritisk v očeh in sedaj tudi spet bolje vidi. Pa nima več mravljincev. Je nasploh boljše.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Najprej pozdrav iz lepega Prekmurja.
Mi imamo tudi aparaturo za frekvence od gospoda doktorja Kobala in smo zelo zadovoljni.
Naš očeje imel težave s prostato, rastel mu je tumnorski marker PSA, slabo se je počutil in je hujšal.
Ko je začel z uporabo frekvenčnoga generatorja, se je popravil in tumorski marker se ni več povečeval, ampak je skoraj prišel na normalo.
Oče še vedno dela z aparatom vsak dan že štiri mesece in se drži tudi tega, da ne je nobenega mesa od drugje, ampak samo tistega, ki ga pridelamo doma.

Aparaturo uporabljamo tudi drugi doma in najbolj nam je letos prišla prav, ko se je začela gripa. Lahko zagotovo povem, da za gripo zelo dobro deluje, ker sem jaz in mama uporabljale aparaturo, ko sva se začele slabo počutiti, druga sestra pa je rekla, da bo samo mimilo, pa je zbolela, in je bila 10 dni doma. Začela je uporabljati aparaturo, ko se je že razbolela, ampak ji ni pomagalo.
Točno tako, kot nam je rekel gospod Kobal. Treba je začeti takoj, ko si malo čuden, potem je prepozno.
Oče pa letos sploh ni zbolel za gripo. Moram povedati, da se letos ni nihče cepil.

Mi smo hvaležni in zadovoljni, da smo dobili pomoč od gospoda Kobala, dokler je še v Ljubljani, mi bi želeli, da bi še ostal v Sloveniji, da bi lahko pomagal ljudem, ki ga potrebujejo.
In smo mu res iskreno hvaležni za pomoč.

Doktor Kobal, mi vas lepo pozdravljamo in če boste to brali, boste vedeli, da vam zaupamo in ne hodite nikamor ven, ker vas potrebujemo.

Lepo pozdravim vse bralce in seveda še posebej gospoda Kobala.

Lep pozdrav

Slavica

Tudi moja mama uporablja aparat. Pred tremi leti je zbolela za plazmacitomom. Ko je prišla na pregled je bila tako boga, da niti sedeti ni mogla pri njem. Zdaj je njeno stanje stabilno in res smo hvaležni dr. Kobalu, ki nam je v tistih res težkih trenutkih stal ob strani, in mami pomagal.

Mene pa zanima tisti ki ste delali frekvenčne terapije a ste imeli kakšne težave z nogami oz. druge stranske učinke.

Pozdravljeni,
ali ima mogoče kdo kontakt za dr. Kobala, tel. št ali naslov kako priti do njega

Hvala

Očitno je dr. odsoten, saj se na telefon ne javlja.
Ima kdo naslov njegove ordinacije, da se lahko osebno zglasimo tam?

Pozdravljeni Betika. Tudi jaz bi želela stopiti v stik z dr. Kobalom, pa me zanima, če je vam uspelo in kako?
Lep pozdrav

odgovarjam niwci in vsem ostalim, ki ste imeli težave z nogami.
Kakšen mesec ko se začel frekvenčno terapijo (elektrode v roke pa to) so se mi pojavili mravljinci in mrtvičenje nog. Ko sem se zaradi tega posvetoval z g. Kobalom, me je povabil na kratek pregled in mi rekel, da bo to verjetno od kemoterapije, ki sem jo pred tem prejemal. Napovedal je tudi, da se mi lahko v kratkem pojavi tudi otekanje nog. To se je na moje nezadovoljstvo tudi zgodilo in še skoraj pet mescev po zadnji kemoterapiji sem imel noge zatekle. Sedaj so moje noge normalne.
Ob tem moram povedati naslednje: ko sem se pogovarjal z ljudmi v bolnici, ki so tudi dobivali enako kemoterapijo, sem ugotovil, da so tudi imeli težave zaradi mrtvičenja in mravljinčenja in otekanja nog. Nekateri so nosili tudi elastične nogavice, kar pa meni ni bilo treba. Meni se zdi, da sem imel manj problemov zaradi kemoterapije kot drugi zaradi frekvenčne terapije. To mislim zato, ker sem svoje izkušnje delil še tudi z enim gospodom, ki je tudi delal frekvenčno trapijo.
Kar pa se tiče gospoda Kobala pa lahko rečem samo res najboljše.
Jutri je dan mrtvih in moje mnenje je, da se lahko predvsem njemu in zdravniku onkologu dr. Zvitru zahvalim, da ne sodim med slavljence.

Pozdrav!
Pišem iz Hrvatske, pa se nadam da ćete me razumjeti..
Prijateljica ima 24 godine i dijagnosticiran joj je zločudni tumor želuca. Išla je u Zagreb na operaciju, ali su ju doktori otovrili i zatvorili.. Nisu ništa operirali, jer se tumor proširio na debelo i tanko crijevo, zdjelicu, sve organe u zdjelici i na kralježnicu. Doktori kažu da s medicinske strane ima 0% šanse da ozdravi i dali su joj 1 mj života…
Ona u petak dolazi doma i početi će jesti makrobiotičku hranu…Probat će sve samo da poživi i preživi…Njezin sin ima 11 mj…Gdje je tu pravda???

Zanima me da li postoji kakva šansa da joj se kod vas pomogne????

Zahvaljujem na odgovoru!

U Hrvatskoj radi hd. I. Hemerich sa frekvencijskom terapijom pa probaj tamo. Biocentar Zagreb. Pozdrav

Pozdravljeni,

Kako lahko verjamete raznim “prevarantom”, kateri nudijo cudezna zdravila in bogatijo na racun umiranja nas samih oziroma nasih svojcev.

Groza,… Zakaj dr. Kobal nikjer ne objavi svoje telefonske stevilke, zakaj se predstavlja kot nekdo drug na tem forumu, zakaj daje lazno upanje ljudem,…

Vsi morate vedeti, da so klasicna zdravila hujsa kot bolezen. Vsaj v prvi fazi. Zato, se bodo vsi, kateri zavrzejo klasicno zdravljenje najprej pocutili boljse. Dolgorocno pa,….

In jaz sem dostudiral fiziko in verjemite mi, da faks biofizika ne obstaja (diplomo mogoce dobis za 25 EUR iz Kitajske :P)

Ce hocete alternativno zdravljenje, je v prvi vrsti vazno to, da morate sami nekaj narediti za to.

Ce se pojavi samo ena oseba na celotnem netu, katera je ozdravela s to metodo ji placam 500 EUR (naj mi polsje telefonsko stevilko na moj osebni mail, da se pogovorim z njo).

Ojla,
tudi jaz se zanimam za za zdravljenje raka s frekvenčno terapijo in se mi poraja veliko vprašanj. Morda kdo ve, kako poteka zdravljenje? Menda ima pri prvem pregledu tudi ECD diagnostiko in ETA scan. Ali na podlagi teh preiskav svetuje na kaj pazit, ali se zanaša predvsem na medicinsko dokumentacijo? Svetuje glede življenskega sloga med zdravljenjem? (prehrana, dodatne terapije za problematične organe).

Koliko časa na dan pa si priključen na aparat? Ali počneš še kaj drugega ali je to vsa terapija? Dr. Kobal ima kontrolne preglede bolj poredko (najprej na 1 mesec nato na 3). Kako veš, kako uspešno je zdravljenje? Po počutju ali kako drugače? Kolikor sem razumel popravi frekvence šele po tvojem posredovanju ali pa na podlagi pregleda. 1 mesec se mi zdi za hitro napredujočo bolezen kar dolga doba. Prosim za vaše izkušnje med zdravljenjem.
Hvala za vsako informacijo,

LP

Sandi

Pozdravljeni!
Iščem čim več informacij v zvezi z zdravljenjem s frekvenčno terapijo gospoda Kobala. Zanimajo me predvsem rezultati. Prosim, da se oglasijo vsi, ki so imeli pozitivne in negativne izkušnje z g. Kobalom.
Hvala vnaprej
Ivan

Terapije ne poznam, če boste 2000 EUR+ zaupali nekomu, ki si sam nadene naziv “prof. dr.” in se obleče v belo haljo, da bi izgeledal bolj verodostojno, v resnici pa sodeč po Cobissu niti diplome nima, presodite sami.

Povezava na nek video je tule: http://www.youtube.com/watch?v=1lVXgOTLKnk

In še citat iz video posnetka:

Bom pa hvaležna, če ga lahko kdo, ki gre k njemu, vpraša, kje je diplomiral in doktoriral ter na kateri univerzi je postal redni profesor. In napiše odgovor na ta forum.

Tip je nategator da se kr kadi. Ljudem na smrtni postelji vleče evre iz žepov. Napravo, ki jo prodaja temelji na osnovi nateguna Royal Raymond Rife, ki je bila razvita v eni garažni firmi v Švici( takšno zadevo ti v SLO razvije vsak elektronik ki ima 5 min časa) Če ga vprašate kaj o temu človeku, bo trdil da je on dokotor (glede na wiki ni) in žrtev fermacevtskega lobija. Sam gobec zna sukat in nič drugega, roke stran od njega ker boste nategnjeni. Mislim da sem nekje zasledil da bi naj bil dr. strojništva.

Če boste pogoglali “Royal Raymond Rife”, boste spoznali veliko žalostnih zgodb nategjenih po vsem svetu.

Pozdravljeni!

Nimam diplome iz fizike in ne iz strojništva, imam pa diplomo iz življenja z rakom…že peto leto…marsikaj sem poskusila in je tako, da nekaj deluje, nekaj ne…največ dela pa je na bolniku samem…garanje, garanje in še enkrat garanje….alternativa z roko v roki z uradno medicino daje največ uspeha…če potrebujete kakšen nasvet ali samo pogovor, me kontaktirajte na mail [email protected], z veseljem vam pomagam…obstaja veliko načinov, da si izboljšaš kvaliteto življenja in obvladuješ situacijo…

LP Milena

New Report

Close