Najdi forum

VRAT

Pozdravljeni,
nedavno sem na vratu začutila kot nekakšno bulico. je ob sredini vratu, pod pregibom. je pod kožo, deluje rahlo podolgovate oblike, ne boli ampak je zelo premakljiva. Pod prsti kar uide. Deluje kot da je v obliki fižola. Na pogled se je ne vidi, ni vidna na površini kože, se jo pa čuti pod njo. Je na desni strani. Na levi se mi zdi, da lahko začutim podobno stvar, samo da je manjša.
Sama stvar ne deluje kot da bi bila otečena, me pa jezi, ker nisem tega preverjala nikoli prej tako da nisem opazila če je ta stvar na tem mestu že od nekdaj, oziroma, če kaj spreminja obliko.
Nazadnje sem bila na zdravniškem pregledu pred malo več kot pol leta in je bilo vse vredu.
Je možno, da gre za povečano bezgavko? ali je lahko kaj čisto druga,kar je povsem normalno? kako lahko prepoznam, če je to bezgavka?
Na splošno se počutim vredu, razen utrujenosti. Moram biti na kaj posebej pozorna, oz. kdaj bi bil potreben obisk pri zdravniku?
Naredila sem napako, da sem šla o tem brati po internetu in sem sedaj čisto prestrašena in si ves čas tipam vrat, saj sem že nasploh bolj panične vrste.

Prosim za odogovor in se vam že vnaprej zahvaljujem
LP

New Report

Close