Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija Majhne bezgavkice po vratu ter povečane v dimljah, bulica v dojki

Majhne bezgavkice po vratu ter povečane v dimljah, bulica v dojki

Pozdravljeni!
Že v naprej se opravičujem za malo daljšo razlago, vendar se sama sebi zdim že preveč obupana nad zdravstvom.
Naj sprva povem, da sem stara 20 let. Novembra 2018 sem si prvič zatipala bulice ki so se začele pojavljati na zgornjem delu bezgavk, nato so se mi manjše začele pojavljati po celotnem vratu. Odšla sem k zdravnici, ki je naročila KKS ter CRP, ki ni pokazal ničesar. Rekla je, da naj se ne sekiram.
3 ‘bulice’ so velike kot lešnik, za enga bi lahko dala že prispodobo manjši oreh.
Ker mi zadeva ni dala miru sem odšla na pregled tudi decembra. Spet me je odslovila s tem, da je to normalno in naj se nič ne sekiram.
Vem, da se z mojim telesom nekaj dogaja…VEM,ČUTIM…Zato sem si začela tudi samopregledovati dojke, tako sem začutila v desni dojki bulico, ki je velika 3cm.
Odšla sem na k ginekologinji, ki mi je rekla, da je to FIBROMČEK, vendar, da se prepričam da ni nič me je poslala na UZ dojk…Tam so mi takoj naredili punkcijo, vendar so me pri tem 3x zbodli saj niso mogli dobiti vzorca- izvide dobim tekom tedna…
Zdaj sem si zatipala bulice tudiv dimljah…
Odšla sem po nasvet oz. po drugo mnenje tudi k drugemu zdraviku…Ta mi je predpisal UZ vratu in abdomna…NAročila sem se v MB- Fontana….
Imam tudi glavobole, ki jih prej nisem imela nikoli..Počutim se izčrpano…Apetit je dober, mogoče še povečan hahaha….
Naj še dodam, da mi kljub vsemu niso dali ponovne kontole krvi že od novembra
A sem zaskrbljena opravičeno?
Hvala že vnapej, lp

Izvide od punkcije sem dobila negativno.

New Report

Close