Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija Krvni izvidi

Krvni izvidi

Spostovani,

Poslali so me preventivno na krvno preiskavo, ki je prejsnji teden pokazala vse brez posebnosti.
SR je bila 11, mejna vrednost je 15, zato se je zdravnik odlocil, da krvno sliko ponovim se enkrat saj je menil da je blizu mejne vrednosti.
Ponovila sem jo ta teden.
Izvid je taksen:
sedaj je SR 9,
imela pa sem pri diferencialni krvni sliki znizane nevtr. levkocite 35,5 % (40-75) in pa povisane limfocite 53,6 % (20-50)
Pa me zanima kaj je vzrok temu, glede na to da je od prejsnje krne slike minil le en teden in je bila prejsnja krvna slika normalna?
Zakaj taksen odstop?

Naj povem da sem fizicno aktivna vsak dan 2 uri na dan in sicer v fitnesu.
Res pa je, da sem cel teden jedla bolj malo, vecinoma solato in sadje, skoraj nic mesa. Skratka le zelenjavo in sadje ampak se to bolj slabo, saj me obremenjujejo neke druge stvari..
Pa me zanima, ce je to mozen vzrok taksne spremembe krvne slike, saj je bil vnos hrane majhen in sportanje vsakodnevno?
Ali je Mogoce kaj drugega vzrok temu kot je npr limfom?

Cisto sem ze zmesana od vsega.

Drugace se pocutim dobro, mogoce malce utrujeno od sporta in slabega sspanja ter obveznosti.
Stara sem 34 let.

Hvala vam za odgovor.

Lp

če vidiš, da si utrujena in da ne spiš dobro…. zakaj delaš potem tvojemu telesu tak stres.
Verjetno ti primanjkuje tudi vitamina B, če ne uživaš dovolj mesa in če si odvisna od športa.
Pa praviš da še druge obremenitve.
Potem tudi vse drugo ni izključeno.

Odgovarjaš na 1 leto staro vprašanje…..

New Report

Close