Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija Zdravljenje AML s kanabisom

Zdravljenje AML s kanabisom

Pozdravljeni,

sem novi na tem forumu. Imam 70letnega očeta, ki so mu diagnosticirali MDS, ki je nato prešel v AML. Trenutno je že na prvi rundi kemoterapije (7injekcij, vsaka 1 dan).

Zanima me, s kolikšno verjetnostjo je diagnoza prava (očetu so vzeli kostni mozeg iz prsnice, nato pa še iz hrbtenice). Doktor pravi, da je diagnoza 3x potrjena, mene pa vseeno zanima, ali je smiselno iskati še drugo mnenje, saj je zdravljenje močno odvisno od diagnosticirane bolezni.

Prosim, če lahko kdo iz izkušenj pove, ali je smiselno poleg kemo še jemati kanabisovo olje oz. kake homeopatske pripravke.

Za informacije in napotke se vam najlepše zahvaljujem!

Prvo, moje osobno mnenje je, kemoterapija, ne hvala.
Drugo, seveda je smiselno jemati kanabisovo olje, tu mislim visoko koncentrirano THC olje.

Napravijo se z njim biomix kapsule,
katere jemljes 5x dnevno. Namen biomix kapsul je, da so v telesu stalno prisotni kanabinoidi, kateri uravnavajo odmiranje rakastih celic. Korist biomix kapsul je tudi, da je psihoaktivno delovanje manjse in ne pride do predoziranja. Vsaka kapsula ima enako vsebnost sestavin in zaradi tega je efikasnost zdravljenja veliko boljsa, kot protokol po Rick Simpsonu.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Prvo, moje osobno mnenje je, kemoterapija, ne hvala.
Drugo, seveda je smiselno jemati kanabisovo olje, tu mislim visoko koncentrirano THC olje.

Napravijo se z njim biomix kapsule,
katere jemljes 5x dnevno. Namen biomix kapsul je, da so v telesu stalno prisotni kanabinoidi, kateri uravnavajo odmiranje rakastih celic. Korist biomix kapsul je tudi, da je psihoaktivno delovanje manjse in ne pride do predoziranja. Vsaka kapsula ima enako vsebnost sestavin in zaradi tega je efikasnost zdravljenja veliko boljsa, kot protokol po Rick Simpsonu.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close