Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija bezgavke

bezgavke

Pozdravljeni,

vem da je bilo že veliko govora glede bezgavk, vendar sem se odločila, da svoje zd. stanje razložim, saj me že nekaj časa muči in ko prebiram vse to, si sama postavljam diagnoze…. se pravi, začelo se je tako; otekle so mi vratne bezgavke, bile so zelo velike, ta oteklost je trajala približno 14 dni, potem je počasi izginjalo, vendar so mi v razmaku dveh dneh otekle bezgavke v dimljah, povezovala sem z menstruacijo, ki sem jo imela tisto obdobje. V roku 5 dni, je tu oteklost bezgavk izginilo, a so se ponovno pojavile na vratu, vendar na drugem mestu, Naj povem, da sem naredila teste na ORL, kjer ničesar niso ugotovili, delala sem tudi že punkcijo, vendar je bilo vse negativno, bila sem tudi na infekcijski kliniki, prav tako z nič opremeljivega na izvidih. Zdaj pa sem ponovno odšla na puncijo na Onkološki inštitut, se pravi, da sem zdaj v fazi, ko čakam od tu izvide …..naj še povem, da sem med tem časom dobila luskavico v lesišču in nad ritnico se mi je naredil izpuščaj. … sem zelo obupana, zato sem se s svojo težavo obrnila tudi na vas…… hvala

Glede ispuscaja:
Kok je velik?
Še veča?
Ker nas sem imela lansko leto neko kožno bolezen:
Pojavil se mi je ispuscaj na boku ko se je zvecal do 7cm in nato še po celem telesu manjši fleki. Sem šla k zdravniku in sem pač imela neko bolezen ki zdaj na žalost ne vem več kako se točno imenuje. Poiskusite ispuscaj umiti z milom. Če bo postal drugačen in mogoče vas bo tudi začelo skrbeti je to ta bolezen
Ni nalezlivo. Za bule pa ne vem imam pa tudi jaz eno na vratu zelo veliko. Nekje 4-5cm pa tut ne vem kaj je.

Lp in upam da bi kdo pomagal tudi meni

New Report

Close