Najdi forum

Pozdravljeni,

nedavno sem si ogledala film o Brunu Groeningu, za katerega moram priznati, da je name pustil močan vtis in sem resnično čutila neko posebno energijo v mojem telesu. Ali je mogoče kdo imel podobne izkušnje ne samo kar se filma tiče, ampak glede njega nasploh preko Kroga prijateljev Bruna Groeninga, v smeri pomoči, izcelitve ?

Karizmatični zdravitelj = očetovska figura, nadomestek odsotnega ali neprimernega očeta?, arhetip modreca, usmerjevalec, borec, vzpodbujevalec, zaupanje vase, uveljavljanje, simbolni nosilec znanja|razuma|spoznavanja|samoiniciativnosti|asertivnosti|uspešnosti|vztrajanja|discipline|prodornosti| ???

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti si genij ali samo dobri opazovalec?

nova
Uredništvo priporoča

dober prepisovalec :))

dober prepisovalec :))[/quote]

Zdravilec in genij! 🙂

Aleksandra in M.M.1, malo imata zapacano auro s tako sivo barvo v predelu ust, pazita na jezično čakro! 😀 Drugače pa do mene, bom polagal roke (na usta)… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

meni se on zdi še eden v množici “gurujev” osebne rasti. Ne odkriva tople vode, ima pač svoj način posredovanja znanja. On je namreč mrtev. Njegovo znanje, prepričanja se širijo preko skupin in z mislijo nanj, vrtenjem njegovega dvdja, ponavljanjem njegovih besed. Lahko bi reklo tudi novodobno pranje mozganov množici, ki potrebuje voditelja, h kateremu se lahko zateče v času krize. Kot neke vrste vera. Nič napačnega samo po sebi. Njegove nauke najdemo v marsikateri “duhovni” literaturi, gre pač za univerzalne generilizirane stavke.

dober prepisovalec :))[/quote]

Zdravilec in genij! 🙂

Aleksandra in M.M.1, malo imata zapacano auro s tako sivo barvo v predelu ust, pazita na jezično čakro! 😀 Drugače pa do mene, bom polagal roke (na usta)… :)))[/quote]

ti začni kej druzga polagat, boš tle manj pisal in neka druga barva se bo izžarevala :)))))

Parket za položit? 😀 Jaz sem se za zdravilca ponudil, za parketarja boš pa morala drugega nafehtat. :)) Neko marsovsko energijo ti izžarevaš, to je planet vojne, bo treba tudi Venero obiskat, da te omehča. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Parket za položit? 😀 Jaz sem se za zdravilca ponudil, za parketarja boš pa morala drugega nafehtat. :)) Neko marsovsko energijo ti izžarevaš, to je planet vojne, bo treba tudi Venero obiskat, da te omehča. :)[/quote]

hahahahahahahahahahahhahahaha, ja tko mal je treba da se nekoga v dobro voljo spravi.

flo http://florijan.moj-album.com/

Dober opazovalec, tudi genialen kdaj v komentarju. Predvsem pa spada med osebe, ki ne bi naivno padla raznoraznim šarlatanom na limanice, kar je ok

Ne bom se spuščala v nobeno diskusijo…Rekla bom samo, da gre v tem primeru za hudo funkcionalno nepismenost v smeri odgovora NA VPRAŠANJE !

Lep večer

Parket za položit? 😀 Jaz sem se za zdravilca ponudil, za parketarja boš pa morala drugega nafehtat. :)) Neko marsovsko energijo ti izžarevaš, to je planet vojne, bo treba tudi Venero obiskat, da te omehča. :)[/quote]

matjaž, neki bo še od tebe vidim haha

bom bl resno pristopila zdej – parketa nimam, mam pa zlo podobne ploščice, kr se marsa tiče ja – ovnom vlada. kr se venere tiče bom pa kdaj drugič kej več povedala haha

Kaj pa, kar se moških tiče? Boš tudi kdaj drugič povedala? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa, kar se moških tiče? Boš tudi kdaj drugič povedala? :)[/quote]

kako se je pa glasilo vprašanje sploh :))?

O Bruno Groeningu verjetno še slišali niste? Je treba res vsako temo zasvinjat z vašimi oh-kako-smo-zabavni-forami?

poznam dosti zdravilcev pa sm sla k njim….pa tudi k brunu hodim oz.na skupnosti, in verjamem da vse kar verjames v resnici pomaga…

tinkara če te zanima kar koli v zvezi z brunom in skupnostmi se javi pa ti bom dala potrebne info*

Spoštovani
Mene pa zanima kdaj so v Mariboru Srečanja Bruna Grobin ga .
Hvala za odgovore

Sem Gregor Benedik in ko sem slišal za Bruna sem takoj začutil da je odličen učitel zdravilec in jaz imam velik problem nikakor ne morem nehati piti alkohol in kaditi cigarete najdlje časa mi je uspelo ne piti pol leta in vas prosim če bi mi Brunotova Božja moč pomagala. Z Ljubeznijo Gregor

Dragi Gregor, pokličite na +386 40 839 837 in dobili boste vse konkretne podatke, izkušnje o učenju Bruna Gröninga. Tudi ozdravitve od odvisnosti se še vedno dogajajo. Želim vam vse najboljše , vojko

New Report

Close