Najdi forum

Ok, ne vem v katero temo naj to sploh uvrstim, ker to kar imam za povedat ne pase nikamor:)

V glavnem, sem gej in sem ogorcen nad dejanji dolocenih ljudi…ne morem verjeti, koliko je porocenih tipov, ki se okol dolckajo s fanti…
Vam kopiram kratek del pogovora, ki sem ga imel z enim od taksnih izmeckov na eni spletni strani:

[23:55] no, sj tud v gatah si lohka sexy 😉
[23:56] in… kej iščeš tle na chatu posebnega?
[23:57] hehe
[23:57] ne iscem nicesar
[23:57] kr tko sm mal tle
[23:57] sj chatam pa lahko glede na to da sm odprl chat in ne iskalnik, a ne?
[23:57] 🙂
[23:57] ja ja… valda
[23:57] sam tko prašam, no
[23:58] js pa sam odgovarjam:)
[23:58] in… drugače si ti gay al bsx?
[23:59] hmm, gej sm
[23:59] bisex je sam prehodna faza pomoje
[23:59] 🙂

[23:59] ka pa ti?
[23:59] bsx :$
[23:59] haha
[00:00] ok
[00:00] 🙂
[00:00] zena pa otroc spijo al?
[00:00] 😉
[00:00] jap
[00:00] a res al se zezas?
[00:00] matr, sami poroceni ste tuki gor
[00:01] 🙂
[00:01] ne, čist resn sm
[00:01] hehe.. a res…
[00:01] ja res…
[00:01] ksn ki bi pisal in reku da je samski je ze pravo cudo

no skratka, to je en delcek enega pogovora, naj samo omenim, da v povprecju vsak tretji ki pise, je porocen ali vezan z zensko kao, in so aktivni po polnoci…ko zena trdno spi, ali pa je odsotna…mislm halo?
Tak clovk je za odstrel…upam da vsaj zascito uporabljajo…
Jaz sem pac gej in se zdalec nisem ponosen na to, ampak tega ne morem spremeniti in se bom s tem verjetno se celo zivljenje boril, ampak zaradi okolice se pa nikoli ne bi porocil in za nos vlekel zeno pa se otroke…res sem razocaran nad ljudmi…a sploh obstaja kje postenje, zvestoba, spostovanje?

Okusi so različni, kot tudi zmožnost razumevanja, želja in potreb soljudi.
Sam ne obsojam nikogar, ki ima takšne ali drugačne želje in nagnjenja, če s tem ne škodi drugim.
Eno smo bolj na kavi, drugi na pivu, tretji pa na kombinaciji obeh. Enako je pri vseh drugih nagnjenjih, ki jih imamo.
Nikakor pa ne razumem obsojanja na način, ki ga ti uporabljaš! (Tak clovk je za odstrel…)
Poznam kar nekaj moških in žensk, ki svoja spolna hotenja in želje “furajo” po neobičajnih (????) poteh.
Žal je v naši kulturi(?) sprejemljivo, če moški poleg žene obdeluje ljubico ali dve, malo manj sprejemljivo je če kaj podobnega dela ženska (le zakaj). In potem še tisti, ki so si poleg običajne poti zaželeli še kakšno istospolno izkušnjo.
Časi pač so kakršni so, le razmišljanje ostaja za nami. Verjetno se bo treba malce usesti in počakati. Morda nas tolerantnost in dopuščanje različnosti dohiti!
Pa veliko pozitivnih misli želim!
Paco

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

V načelu se sicer strinjam s Pacom, vendar tudi v nečem s prvim prispevkom; nekateri so res (skoraj) za odstrel v takih primerih – pa ne zaradi biseksualnosti, pač pa zaradi tega, ker nekaj počno partnerju za hrbtom.
S tem povzročajo v sebi in okolici cel kup napetosti in stresa, ki se jih verjetno niti ne zavedajo – in to je tisto kar je nepošteno.
Razen seveda, če žena ve in so stvari jasne.

Samo moje mnenje.

nova
Uredništvo priporoča

Jst poznam enega, ki ima “urejeno družino”, na zunaj, seveda (žena + 2 otroka)…. Drgač ima pa v enem čist x kraju stanovanje, v katerem se dobiva s fanti…
Ampak mi je to nekako čist razumljivo… Kar poglej, včeraj je okoli 300 gejev in lezbijk imelo parado ponosa in tolk drugih ljudi je imelo fullll kontra za povedat… Homosexualnost ni sprejeta v družbi in vedno se najdejo homofobi, ki se imajo za vtikat v življenja drugih in bi jih neki spreminjal, pretepli, ubili…
Torej, potemtakem se velik ljudi, ki so homosexualni, pač odloči, da bodo furali en fake lajf, da bo na zunaj viden ves blišč (žena, otroci), pol pa še en skriti lajf oz. v bistvu je to tist pravi lajf, ker ga samo tle lohk živijo kot želijo… Ne, se mi ne zdi vredu to nikakor, ampak je pa tud za razumet, ker jih v bistvu homofobno okolje sili prav v to…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Mislim, da okolje sploh ni homofobno. Če bi bilo, včerajšnja parada ponosa ne bi potekala tako mirno in brez incidentov. Zato se mi zdi sklicevanje na homofobnost čist mim.

Glede problema, ki ga izpostavlja avtor teme, pa nimam besed. Vem, da to obstaja, in se mi zdi skrajno grdo od moža, ki to počne ženi, vendar se mi zdi odstrel premila kazen. Sicer pa nismo mi tisti, ki bi lahko sodili.

Se pa tudi sprašujem, zakaj žena ostaja v zakonu s takim možem. Ne verjamem, da je v takem zakonu vse ok in da žena ne more vedeti, kaj počne mož. Očitno tudi njej ustreza videz srečne družine in morebitna finančna podpora, da se ne poglablja v njun odnos.

Za vse tiste, ki jih zanima kako in kaj priporočam stran http://www.avanture.net/mojoClassified.cgi
Meni jo je poslala neka prijateljica, ki ji ni bilo jasno kako je mogoče.
On išče njega je stran z največjo ponudbo.
Malce sem bil presenečen, a skušam razumeti.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

In? Pač tip, ki vara svojo žensko. Nič novega, zeh.

A, ko nimate svoji težav, pa se po tujih obešate al kako?

Pol pa očitno živiš v svojem neinformiranem svetu ali pa v kakšni drugi državi, da nisi nč prebrala groženj posebne skupine, ki se je ustvarila na facebooku… Mislem da sodnici al komu že, ki je sodila v procesu proti lanskemu napadalcu na Mitjo Blažiča, so popisali celo hišo s sovražnimi izjavami…
Valjda jih včeri ni bilo na paradi, ker so vedeli, da bo tam okrepljena varnost in policaji v civilu… Ampak homofobija je prisotna in to ful… sam, če oči in ušesa odpreš, lohk marsikej izveš…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

punčka ne straši se sama, če straha ni. Sploh neveš kaj pomeni homofobija posameznika in kaj homofobija skupnosti. To kar ti nazivaš homofob je igra 17letnikov, ki so jim pač pedri “bljak”. Homofobične družbe ne ustavi par policajev pa še kateri v civilu.

Informiraj se kaj se je zgodilo v Beogradu na gej paradi, ti homofobi so se streljali z policaji, par jih je bilo ranjenih, ubili so tujega državljana (geja), itd…
Pa še to v Beogradu še ni uspela gej parada in to je dokaj blizu kar ti nazivaš homofobija.

Ne razumem, zakaj nisi ponosen na to, kar si, kot tudi ne, zakaj bi to moral spremeniti.

Glede tega pa kar pišeš o “nekih izmečkih” pa ti lahko samo rečem: živi in pustiti živeti. Ne obremenjuj se z drugimi in ti bo veliko lažje in predvsem lepše.

punčka ne straši se sama, če straha ni. Sploh neveš kaj pomeni homofobija posameznika in kaj homofobija skupnosti. To kar ti nazivaš homofob je igra 17letnikov, ki so jim pač pedri “bljak”. Homofobične družbe ne ustavi par policajev pa še kateri v civilu.

Informiraj se kaj se je zgodilo v Beogradu na gej paradi, ti homofobi so se streljali z policaji, par jih je bilo ranjenih, ubili so tujega državljana (geja), itd…
Pa še to v Beogradu še ni uspela gej parada in to je dokaj blizu kar ti nazivaš homofobija.[/quote]

Jst sm izpostavla pač samo parado ponosa in tud ti pišeš samo o dogodkih na paradah…
Dej še mal to svoje ozko vedenje postavi na spekter širšega lajfa in ne samo 1 dne v letu, ko to parado imajo… Bo šlo?
V mojem okolju vem, če bi kdo javno priznal, da je gej, ga noben ne pogleda več, o njem bi se šušljalo in našla bi se skupina zagretežev od katere bi dobil batine… In pol mi ti ne piši, da homofobije pri nas ni… Družbo pa sestavljajo posamezniki in homofobni posamezniki tvorijo homofobno družbo… In posledično mi je čist razumljivo, da geji živijo double life… Sam naj se pol folk ne zgraža, če tko živijo, sej drgač mal bl težko…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Ne to ni izgovor za “duble life” kot nazivaš. Enostavno nimajo jajc priznat. In ko bojo priznali in se bo okolica začela privajati bodo šle stvari svojo pot.

Batine lahko dobi vsak, če jih išče. In prej jih dobiš če koga zmerjaš in provociraš, kot pa priznaš da si gej. Sploh pa če dobi batine ga nesme bit strah prijavi policiji, saj smo pravna in varna država se bo že uredilo.

Polna si izgovorov o homoseksualcih in jih kao ščitiš in kao razumeš. Se mi poraja vprašanje, si lejzbika?

Ne to ni izgovor za “duble life” kot nazivaš. Enostavno nimajo jajc priznat. In ko bojo priznali in se bo okolica začela privajati bodo šle stvari svojo pot.

Batine lahko dobi vsak, če jih išče. In prej jih dobiš če koga zmerjaš in provociraš, kot pa priznaš da si gej. Sploh pa če dobi batine ga nesme bit strah prijavi policiji, saj smo pravna in varna država se bo že uredilo.

Polna si izgovorov o homoseksualcih in jih kao ščitiš in kao razumeš. Se mi poraja vprašanje, si lejzbika?[/quote]

Jih nč ne kao ščitim in kao razumem, ampak jih razumem… pa zato lih ne potrebujem lezbijka bit… Madonca, tvoj razmišljanje je tolk površinsko, da dol padeš…
Imam kolegico, ki je, tko da mal vem, kakšni homofobični izpadi se dogajajo… S punco ni smela po drugem največjem mestu naše preljube države, v parku z roko v roki hodit, ker se je skoraj vsak mimoidoči vanju vtikoval in jima trežil… Pa nobenmu nista nč nardili, samo hodili sta kot vsak zaljubljen hetero par v parku…. Neeee, pri nas ni homofobije….
Ko je mama zvedla, da je L, ji je celo štalo nardila in punca je mogla obljubit, da se poboljša (svašta?!) in da si bo našla fanta, s kerim se bo poročila…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

flo…razumeš ti moj k**** kaj, samo neke čenče pobiraš…pa kolegice, pa kolegi pa poznam to poznam ono…ma ja de:)

Aha, spet se moj oboževalec oglaša, ki cele dneve na monu visi in čaka, da kaj napišem… 😀

Pač nism lezbijka, da bi lohk opisala, kaj se je men zgodl…. Če pa to sceno in dogajanja prek drugih poznam in vidim, pa ni razloga, da neb napisala… A te je kej manj zato? 😛

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

heh..kakšen oboževalec..lol..daj daj da ti še nebo prišlo:)..od tega ego jogurta)

ti najbolje veš kaj si in kaj nisi…mene pa zanima sploh ne…vem pa da stresaš neke imaginarne zadeve…baba čula baba rekla:))

heh..kakšen oboževalec..lol..daj daj da ti še nebo prišlo:)..od tega ego jogurta)

ti najbolje veš kaj si in kaj nisi…mene pa zanima sploh ne…vem pa da stresaš neke imaginarne zadeve…baba čula baba rekla:))[/quote]

Pol se pač preprosto ne vtikuj v teme, ki te ne zanimajo, pa bo…

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

flo…ne huda bit…priznam da te obožujem:))

flo…ne huda bit…priznam da te obožujem:))[/quote]

Whatever…. očitno eni nimate čist pospravljenga podstrešja….

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

In kaj tu takšnega, da se toliko čudiš?

New Report

Close