Najdi forum

Kje ste vse poštene ženske?

Zanima me nekaj.

Pred dobrima dvema letoma sem končal 8.letno zvezo.
Rabil sem kar nekaj časa, da sem se pobral&korenito spremenil.

Po dolgem času samote&ko sem v glavi dovolj razčistil vse stvari, se mi je
zahotelo, da bi spoznal žensko ..preprosto, pošteno, ljubečo..

Začel sem hoditi ven. Spoznal sem kar nekaj žensk. Zelo sem se zbližal z
dvema, vendar sem pri obeh kasneje ugotovil, da sta materialistki-koristoljubki!
Čedalje manj upanja sem imel. Ponovno sem bil na začetku, kot po končani 8.letni
zvezi, ki me je skoraj pahnila v smrt. Poiskusil sem tudi z raznimi internetnimi portali
za zmenke, vendar tukaj neke resnosti nisem zasledil, čeprav je v vseh profilih žensk,
ki so iskale isto, pisalo vse lepo in prav.

Sprašujem se, zakaj toliko neresnosti? Ob predpostavki, da je mnogo ljudi osamljenih,
željnih bližine, ljubezni, dotika..

Pa tako preprost človek kot sem ..vse bi naredil za iskreno žensko srce, ki bi me ljubilo,
spoštovalo, mi zaupalo, me razumelo!

Sem zelo razgledan človek, zrelih misli&dejanj, materialno preskrbljen, veliko potujem
..kljub temu, da lahko rečem, da sem še vedno rosno mlad. ..zelo čustven..
Nevem, toda v ljubezni mi ne uspe!

Enostavno več nimam upanja ..

-Ženske, zakaj ste tako neresne (v veliki meri)?
-Zakaj pošteni vedno nastradamo?

..ah ta svet&ljudje v njem::))

Robert.

Tukaj smo;) In nikar tako melanhonično.

Nekaj misli se mi je utrnilo ob prebiranju tvojega posta: kar te je najbolj zmotilo pri teh dekletih je bilo koristoljubje oz materializem. Ponavadi je tako, da tisto, kar nas najbolj zmoti pri ostalih, so deli nas, ki si jih ne želimo priznati, ozavestiti. Verjamem, da smo vsi (vsaj v enem delu) materialisti, sicer dandanes ne bi preživeli. Se strinjaš? Hočem reči, da so vse osebnostne lastnosti za nekaj dobre in deliti svet na črno-belo, je dolgoročno nerealno in nesmiselno. Prav tako deliti ljudi striktno na poštene/nepoštene, resne/neresne. Po moje ti bo lažje, če boš poskušal tole polarnost uravnovesiti. Za začetek.

Verjamem, da ti je po koncu 8letne zveze težko, ampak življenje gre dalje. Poskusi se osredotočiti na lepe stvari v življenju in se imeti lepo, s tisto, ki ti je namenjena se bosta že našla;).

Oprosti, ampak kakšna zveza pa je to, če te skoraj pahne v smrt???
Si ne znam predstavljat…

Materializem si pa po mojem vsak po svoje razlaga… Recimo zame je že to, če moški in ženska dejtata in vsakič on plača… Že pol v bistvu tista ženska živi (je, pije) na račun nekoga drugega… Recimo jst znam včasih sitna bit, ker nočem, da mi kdo drug karkoli plačuje…

Zdaj nekdo ti bo rekel, da to sploh ni materializem in je samoumevno, da moški vse plača in ženska samo uživa… Spet kdo drug je mnenja, da naj ona vse zase plača in še zanj… 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]
nova
Uredništvo priporoča

Robert, ravno včeraj pijem pivo in razmišljam: kelnerca, cela blond mačka, pa še pridna zraven. In samska. In sploh ni edina. Torej pot pod noge! 🙂
Če je ženska samo materialistka to še ni najhuje. Problem je če je šef edini ki ima kaj od nje.

Zakaj?
Zaradi nepremišljenosti (nerazčiščenih lastnih želja, potreb in strahov) . oz. skrajšano – zaradi strahov.
In zaradi hitenja ter mišljenja, da s(m)o upravičeni do večne instant sreče.

Ma tolko je takih ki iščejo in upajo na drugo polovico, pa je kljub temu toliko samskih…zakaj to?
Jaz poznam dve super punci, mal čez 30, ki hrepenita po nekom iz dneva v dan…pa enostavno pravita da na internetu ni resnih fantov…
Očitno moraš res imeti srečo da nekoga spoznaš in se ujameš…kot igla v senu:)

iskreno žensko srce, ki bi ljubilo, spoštovalo, zaupalo, razumelo…

iskreno žensko srce: takšna sem bila preden sem spoznala moške

ki bi ljubilo: sem ljubila enkrat, dvakrat, trikrat…dokler nisem ugotovila, da ni iskreno srce tisto, kar moški želite, ampak se stvar nahaja približno en meter nižje in po možnosti izvzeto iz konteksta. Beri: vse kar je nad popkom vas ne zanima.

spoštovalo: v navezavi na zgornjo točko… precenjuješ lastnosti tistih deset dek tkiva, ki moške zanima.

vnaprej zaupalo: ha ha ha ha ha

razumelo: kaj razumelo? “jaz sem takšen – take it or leave it” attitude?

Kot kaže, sem – očitno zgolj po neverjetnem naključju – srečno poročena z osebo, ki pod nabor “must have” ni nikoli dodal spoštovanje, zaupanje, razumevanje. S tem ne prideš v zvezo. To si pridobiš.

Predlagam, da si nabaviš zlato prinašalko. S pravim treningom ti bo jedla iz roke.

O kelnarci torej veš samo, da je “cela blond mačka, pridna, samska” in ti kar sklepaš, da gre za vredu osebo? Jao, jao…. 😀 OK, izgled vidiš, se strinjam… Pridna? Ker pač dela tam v gostilni, ker mora… doma pa lahk v dreku živi, ker se ji ne da nič delat, recimo… 😀 Samska? Jo tolk poznaš, da veš, da je to res? Kaj če pa želi bit samska? Al pa ima zvezo in pač o tem ne razlaga naokol…
Evo, vrjetno iz tko površnega poznavanja se pol razvijejo neke glupe zveze 2 nekompatibilnih ljudi in posledično po 8 letih skoraj umrejo (kot je napisal avtor)… Zdaj torej imam odgovor 😀 Ker me je včeri skor kap ob prebranem, saj si ne znam predstavljat, kako te lahko zveza po 8ih letih pahne v smrt… 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

Očitno floating ti ne razumeš veliko. Če razumeš samo sebe je težko razumeti tudi kaj okoli sebe.

Ja, da je mačka, ji je pač plus, tako za dobro mero, a razumeš? Da je samska, najbrž ne skriva prstana ali kaj. Da je pridna, rad bi tebe videl delat v lokalu!

Res pa je da imaš lahko tudi prav, da je šef edini ki ima kaj od nje, in je potem lahko tako kot praviš.

A po novem vse nesamske nosijo prstan? No, nism vedla… 🙂 Sm misla, da sm samska, ampak očitno nisem, ker nosim prstan… Ga bom hitr vrgla proč, haha 😀

Hahahaha, pridna je samo tista, ki dela v lokalu?? 😀 😀 😀 Ne me basat…. ok, pač tvoj način ocenjevanja žensk 🙂
Ne, ne delam v lokalu… lohk ti pa garantiram, da delam reči, ki si jih 99% žensk sploh v sanjah ne predstavlja, da bi se jih lotile… (oz. se jih niti ne morejo lotit)

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

študirašš..lol:)

glej lepo priznaj da nisi pridna, pa da doma mamica za tabo posplavlja ti kuha,itd…..pa bo vse OK:)

mene pa čisto resno zanima…. kakšna je to instant sreča? kdaj rečemo, da smo instant srečni. če sploh lahko tako rečemo.

…kadar pijemo instant kavo:)

študirašš..lol:)

glej lepo priznaj da nisi pridna, pa da doma mamica za tabo posplavlja ti kuha,itd…..pa bo vse OK:)[/quote]

Kolkkrat ti pa še moram napisat, da so tvoja “poznavanja mene” sfaljena, napačna? 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

…kadar pijemo instant kavo:)[/quote]

jaz instant kave nikoli ne pijem. 🙂

če bi kdo drug to povedal bi še vrjel, tako pa žal:)

če bi kdo drug to povedal bi še vrjel, tako pa žal:)[/quote]

A avtor te teme si tud ti? Glede na to, da nicke menjuješ hitrej k gate… 🙂

******************* flo ********************* [img]http://shrani.si/f/2/12B/5r2DR1v/ezgifcom-resize.gif[/img]

ma ne vem floating zakaj bi jih sam ti nervirala :))

dragi ugotovitev. pazljivo sem prebrala tvoje pisanje in ne morem si pomagat, ampak moške si vendarle predstavljam kot nekaj bolj trdnega (ala veza, ki te je skoraj pahnila v smrt…) – veliko žensk, zlasti tistih velik % tepenih je morda vsak dan dejansko blizu tega, ampak pustimo zdej patetiko.

zanima me, kaj pomeni zate, da sta bili ženski materialistki, ker je to zelo širok pojem, enako koker v enem postu “kok plačate elektrike”. realnost je različen pojem za različne ljudi – ko praviš, da nisi zasledil realnosti – vsak jo pojmuje drugače. mogoče tvoja realnost ni moja realnost? enako je z resnostjo.

tvoje pisanje vsaj meni deluje patetično in obupano – oboje me odbija, verjetno še katero…

mogoče samo v razmislek, ko praviš, da si človek zrelih misli in dejanj – ali tak človek dejansko pusti, da ga neka relacija pelje v prepad? ali naj ne bi bile zrele misli racionalne misli, ki ti prižgejo lučko, ko se ti dogajajo stvari, ki te niso vredne in dejanja tista zaradi katerih se iz takih situacij umakneš?

ja mene tudi zanima kaj je to instant sreča. Verjetno mislijo za ljudi, ki imajo denar pa so še hkrati srečni. Tisti,ki pa nimajo denarja in so srečni pa so res srečno srečni. :-))))

človek vam opiše situacijo lepo na široko.

pogledam spodaj mnenja, kaj vam ni jasno da na koncu njegovega prispevka obstajata dva vprašanja. je katera odgovorila?

ne ne, patetičn je, pa obupan, pa še ubit se hoče, aaaajej same stare kvartnice na kupu.

moje mnenje, kratko in jedrnato:

-Ženske, zakaj ste tako neresne (v veliki meri)?
“neresne” so zato, ker jih je strah. strahov je pa več vrst.

-Zakaj pošteni vedno nastradamo?
res je. tako pač mora bit.

New Report

Close