Najdi forum

Zakaj verjamete v astrologijo?

Povejte, zakaj. Kaj vas je prepričalo v to?

Če luna dvigne morje, zakaj ne bi imela vpliva na nas. Prav tako verjetno velja za druge planete.

ker je v zvezdah vse zapisano 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Pred skoraj 20 leti sem bila pri eni najbolj znanih slovenskih astrologinj. Imena ne bi tu navajala, da ne bo kakšne reklame, čeprav je , tako je bilo že takrat, sploh ne rabi.

Naštela mi je nekaj stvari, ki se mi bodo zgodile.
Vse po vrsti so bile takšne, da sem se samo smejala – povsod je bilo ravno nasprotno od tistega, kar sem delala, mislila, želela.

No, 20 let je mimo, uresničile so stvari, o katerih bi takrat prisegla da se ne bodo.
Od takrat verjemem astrologinjam – seveda pa ne gre verjeti vsaki kao astrologinji in šlogarci, ki se po cajtengah in TV ponuja.

A je kdo rekel, da verjamem????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


To je zaradi gravitacije. In zakaj bi ta vplivala tudi na človeka? Vplivi drugih planetov so kar se tiče gravitacije zanemarljivi. Sicer pa ljudje čutimo “težnost” takrat, ko pospešujemo/zaviramo (npr. v avtomobilu, pri hoji, itd.), v primerjavi s tem pa je težnost objektov vesolja (razen našega planeta) zanemarljiva.

Ker z astrološke karte lahko prebereš vse, moje izkušnje so takšne. Če znaš, seveda.


Zakaj astrologije ne učijo v šolah, če je že tako uporabna?

V šolah ne učijo ničesar niti o duši, duhovnosti…Tudi osnovnega bontona ne. Te teme so strogo izzvzete.

Se strinjam in tu smo si vsi različni. Eni smo bolj nagnjeni k duhovnosti eni pa bolj k mačizmu….
človek sam pride do te točke, ko išče v sebi notranji mir, najde ga z razvojem svoje duhovnosti. Najbolj srečen je, ko pride sam do svojih zaključkov ko ve kaj želi in kaj so njegovi cilji! Dokler išče sam sebe je nesrečen in nezadovoljen. Astrologija sama po sebi nam pač kaže probleme, ki jih moramo rešiti tu in zdaj, nas včasih pravilno usmeri ali celo pokaže pot, nikakor pa nam ne da odgovorov na naša vprašanja ali ključ do rešitve, tam so le smernice, ki nam pomagajo do lažje poti. Usodo si krojimo sami nam pa lahko olajša težko pot v življneju, če jo pravilno beremo in jemljemo. Povsod pa brez vloženega truda ni nič. Astrologija nam da napotke, kje imamo napake, na čem moramo delati in kaj ozavestiti, odpraviti in si priznati te napake, da bomo zadovoljni in srečni v življenju.


Zakaj astrologije ne učijo v šolah, če je že tako uporabna?[/quote]

V šolah (osnovne, srednje) ne smejo poučevati nečesa kar ni dejansko ”znanstveno”. Astrologija ni znanost, je pač le veda … O astronomiji jim pa kar nekaj povedo…

Ampak obstaja tudi šola za astrologijo – tista prava, kot fax, v Angliji.
Pri nas so za zdaj bolj nekakšni tečaji..

Nekateri pravijo, da so nekateri nevedni, drugi pa služijo na nevednosti.

Vseeno me zanima, če kdo pozna kakšnega dobrega astrologa?

Pravi astrologi se ne oglašujejo ali si delajo reklame, oni imajo sloves od ust do ust in ponavljam, on ni rešilna bilka, ki ti bo rešil problem, on le nakaže, kje imaš zaplet in kje moraš delat, da ne bo težav na tvoji poti. Noben ni brez napak in noben ni idealen, lahko se dva razumeta le če delata na tem, za to je pomembna ljubezen, če tega ni, ni energije za nadaljevanje veze in je vse zaman….pa ne samo za veze tudi za vsakdanje človeške probleme. Astrolog ni vedeževalec on nas le opomne pri čem smo šibki in kaj moramo zase narediti da bo šlo lažje na naši poti, če pa sami nismo pripravljeni delati in popravlajti napak, zato ne krivimo druge, ker smo za probleme krivi sami!! V vedeževanje in prerokovanje ne verjamem…..priznanje lastnih napak nas pripelje do sreče.

Ja dobro… jaz sem sam vprašala, če kdo koga pozna naj napiše kontakt… drugo pa vsak sam presodi kaj bo verjel in kaj ne.

Glede tega se mi zdi, da imaš nekako v grobem 2 vrsti ljudi – 1. je to od prve do zadnje vrste zabava, hej še celo jaz sem kdaj kaki ženski popihal na dušo z “znanjem” astrologije. Odlično pecatorsko izhodišče. Zdi se mi, da je ta skupina v absolutni večini.

V drugi skupini so tisti, ki jemljejo stvar bolj ali manj resno. Tem bi rekel samo: ni večjega vpliva na usodo kot VI SAMI, vse ostalo je zanemarljivo. Enkrat ko ti to kapne… si na konju 😉

Je kdo rekel, da vrjamemo vsi 🙂

Jaz vrjamem samo v energijo in fiziko, no sej to je povezano med seboj 🙂

Fizika je zakon!

jaz ne

saj ne verjamemo

Verjamem v astrologijo, ker so bili vsi 3 fantje v katere sem bila kdaj zaljubljena rojeni v znaku Tehnice :D:D:D Čustveni romantiki s smislom za umetnost, u ja to so moške tehnice:))

Jaz ne verjamem vec. Ze za 3 moske so mi napovedale oh in sploh zveze. Ce bi bilo karkoli res, kar so mi napovedale (plus ena slogarca in ena za kanaliziranje) bi bila ze mama dvem otrokom pa nisem niti porocena. Torej vec oseb mi je napovedalo oh in sploh zadeve (tudi priznane astrologinje), pa nic od tega ni res. Se danes ne. Tako da iskreno ne verjamem vec. Ljudje pri njih iscejo upanje in sigurnost/varnost. V resnici smo sami kreatorji svojega zivljenja.

New Report

Close