Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi Je za srečen zakon treba znati manipulirati z moškim?

Je za srečen zakon treba znati manipulirati z moškim?

To vprašanje malo po malo načenjamo v večih temah, zato naj dobi svojo temo. Je za srečen zakon treba znati manipulirati z moškim? Pa nadaljujmo s temi nasveti, da mora moški misliti, da je nekaj, kar je ideja ženske, v resnici njegova ideja. Da ga je treba pohvaliti tudi takrat, ko bi ga najraje utopila v žlici vode.

ja, verjetno, če imaš za moža maminega sinčeka ali ga tretiraš kot otroka in ti on to pusti. Meni bi bilo to ponižujoče do partnerja, če je pravi ded, se ne bo bal enakovredne partnerke.

Ali je to tema kjer se boste ženske sklicevale na karakter?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz tudi tako mislim, kaj mi bo še en otrok. Otroka si mudiš. Ampak res to govori cela četa poročenih žensk. Da je z moškim treba manipulirati v njegovo dobro in skupno dobro.

Napaka. Otroka si rodiš.

to kar opisuješ ti je hinavščina in ne manipulacija,manipulacija je takrat ko delaš v svojo korist,medtem ko on misli da njabolj koristiš njemu
imaš negativno in tudi poz.manipulacijo

Ja, ampak kdo presoja, kaj je dobro? Če manipuliraš z njim v njegovo dobro, kdo odloča o tem, kaj je za moškega dobro? Ženska? To ni v redu. Odločamo, kaj je dobro za otroka. A enako velja za moškega?

manipulacija je takrat ko delaš v svojo korist,medtem ko on misli da njabolj koristiš njemu – to kar opisuješ ti je manipulatorska hinavščina.

Ne ne razumeš,ne gre se odločati o moškem ali kaj je v dobro moškega ampak kaj je v svoje moje dobro,ampak vse skupaj zaviješ da izgleda,kot da je v njegovo dobro,sploh se ne gre za odločitev,odloči se itak on ,ampak v tvojo korist,samo da tega niti neve,misli pa da se odloča zase:)saj se,samo pozabi sešteti 1+1,kdo je resnični prejemnik:)

ma kar odkrijte toplo vodo. sej ne morem verjet. to je še hujš kot oni ki ga žena tepe…

Saj, ampak poskrbiš v bistvu zase, za svojo rit. Kaj je to drugega???

haha

Saj, ampak poskrbiš v bistvu zase, za svojo rit. Kaj je to drugega???[/quote]

ja seveda,ampak ne sme on vedet da je v tvojo korist-to je razlika,ker če opazi to,je hudič:):):)
hinavščinje pa neki drugega

No, evo, to je podobno kot če se mi pes potepe in pride po dveh urah domov. Najrajši bi ga dvakrat žvajznil, pa sem v bistvu vesel da je prišel nazaj in ga še pohvalim!

Iskreno tole ni, upam, da se strinjava.

Menda ja ne verjameš tej zgodbici?

Ti res misliš, da ne obstajajo moški, ki so doma tepeni?

Iskreno tole ni, upam, da se strinjava.[/quote]

seveda ni iskreno-se strinjam,ampak debata teče o manip.in ta ni nikoli iskrena:)

Ti res misliš, da ne obstajajo moški, ki so doma tepeni?[/quote]

ma seveda obstajo,ampak nevem kako je lahko moški tepen,razen če ni žena karateistka ali boksarka:)

Ti res misliš, da ne obstajajo moški, ki so doma tepeni?[/quote]

Taki si ne upajo pisat po forumih…kot ta piše

New Report

Close