Najdi forum

Zakaj ljubice verjamejo, da se bo moški ločil?

Prijateljica ima poročenega. Očitno je, da jo ima samo za seks. Ona fantazira, da se bo ločil. Ji vsi dopovedujemo, ampak brez učinka. Od kje takšna slepota prihaja?

Oprani možgani. Ko nekaj časa mine, jim je škoda vloženega časa in mislijo, še malo počakam, še malo, še malo. Ljudje ne znamo odnehati. Ko si zafurajo pol lajfa, potem jim potegne. Enim seveda veliko prej. Enim nikoli.

Zaljubljenost je norost.

>Samo en preizkus je, da ljubico resnično ljubi: ločitev na papirju, z ženinim podpisom!

nova
Uredništvo priporoča

Tako, da ga potem še ljubica zapusti. 🙂 Moški smo morda takšni in drugačni, ma čisto navadni cepci pa tudi nismo. Ženske bi se nas lahko tudi malo bale, lepo prosim.

Koliko jih dejansko vidi takšen papir?

Torej, bomo počasi našli razliko med LJUBITI in BITI ZALJUBLJEN;)

Zato pa se jim reče ljubice, če bi imele več v glavi bi bile žene!
Pa saj ne, da mi ljubice niso všeč, saj blonde so mi tudi!

odvisno ali imaš pametno ali butasto ljubico,vsaka ljubica bebca tud nebi oženila ne,je kdo na to pomislil:)

Tudi žene so ljubice….drugemu……ker imajo več v glavi?

Obe sta ženskega spola…..od glave do pete…..

A veš da imaš prav,na to sploh pomislijo ne,jaz jih kar nekaj poznam,možem se tudi sanja ne:)

ja obsojat druge je najlažje. Kapo dol pred vami!! še dobr, da ste tako popolni.

Kdo pa koga obsoja?

ma jaz sem zelo daleč od popolnega,če bi začela,bi te kap ruknla od budaleštin ki sem jih naredila ali so se mi zgodile..

Ljubice imejte poročene moške, le, da to ni moj mož. Kaj pa če je?

Ker so dobre duše in srca.

Če je tako primitiven, potem bi ga z veseljem prepustila ljubici, ker si ga ona zasluži:)

Ponavadi se žene krčevito borijo, da ga ne bi prepustile ljubicam.

Razvije se pravi boj za prevaranta.

Moja prijateljica je izvedela, da jo mož vara in ga je nagnala. Zdaj tip hodi k njej (neuspešno) moledovat, naj ga vzame nazaj. Menda je spregledal, kakšno napako je naredil in kako jo neskončno ljubi in ne more živeti brez nje. Ko je ljubica izvedela za to, ga je tudi pustila. Pametni ženski.

Bogu hvala za takšne.

Po moje so najbolj patetični deci, ki sedijo na obeh stolih, padejo z obeh in potem moledujejo na obe strani. Mogoče tudi ljubicii hodi govorit, da jo neskončno ljubi.

Blazno so pogumni, ko iimajo doma že eno. To jim da samozavest, da z lahkoto pecajo. Ko nimajo nobene varnosti, takrat si tudi pecat ne upajo.

bogu hvala, točno tako. Ko ma doma eno, po možnosti tako, ki mu je že večkrat pogledala skoz prste, na veliko lovi naokrog. Ko ga pa una en dan načevlja, pa sam še moleduje in to pri obeh.

New Report

Close